Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Nie było mnie, byłam w Poznaniu wiec nie miałam fizycznej mozliwosci sprawdzenia czy są psy. Dzwoniłam do Pani Marii mówi ze jedzenie które im zanosi stoi juz kilka dni nie tknięte a psiaków nie widać. Może zabrało je schronisko.
  2. Byłam wczoraj pod psychiatrykiem byłam dzisiaj Psów nie widze juz od dwóch dni Pójde jeszcze wieczorem, zobacze moze przyjdą zjeść
  3. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:crazyeye: co za agresja :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] TO jeszcze nie jest agresja, to dopiero GROŹBA:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:ktoś Ci podmienił bullwinka :cool3: jakiś podrośnięty jest :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Też tak myślałam:hmmmm: i doszłam do wniosku że Wolliego porwali UFOki:ghost_2:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale nietoper ma fajną obróżkę ;) :cool3: bym te oba udusiła z miłości jakbym dorwała :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A później ja bym udusiła Ciebie siostra:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][URL]http://images44.fotosik.pl/132/bb983ebb67936947.jpg[/URL] jaki on juz duzy:multi::evil_lol::-o a Vega juz duza panna, nie bedzie jak szczeniak szalala:evil_lol: moj ma prawie 2 lata, ale w glowce jak 2 miesiace:evil_lol::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dopiero 4 latka skończy w lipcu a od miesiaca to jej ulubionym zajeciem jest wylegiwanie sie na słoneczku na balkonie albo psucie wszystkich zabawek :P No i oczywiscie objadanie sie :P Na spacery normalnie sie cieszy jak wychodzi ale juz tak nie szaleje jak zawsze :P[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/132/f4170708e382ed30med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/128/08e54cc726d45f99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/128/19cbe3dec5e77f50.jpg[/IMG][/URL] i nawet Vega na chwile łeb podniosła:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/132/ee29f9c0f27fafaemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/d82e465055e11057med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  6. [quote name='deer_1987'][URL]http://images37.fotosik.pl/127/b5b143fa44dbafa8med.jpg[/URL] a jednak jest jej fotka na dworzu :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] no ba, przecież napisałam ze dzisiaj sie ruszyła na podwórko. bulwa domowa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/bb983ebb67936947.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/132/18987052f9b488edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/132/fa0b3cbafbfd3bfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/132/9fae7942c7a4d82amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/128/ada572a9a4001414med.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/127/b5b143fa44dbafa8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/131/3033ad0ea9446f7amed.jpg[/IMG][/URL] kuniec:loveu:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]ostatnie 7: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/131/ad7855102ce5a4f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/132/74242ada1379e305med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/446541ce0b5f7428med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/132/6bc2efff9bb16dd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/128/d1ae06e96729501dmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/132/5893c3f7441e60bcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/127/1e872b0747269e49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/797904606894f3e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/128/136a45175e363952med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/131/72d446efcb9d6dc1med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/132/5cb905fe48d4d5b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/132/715557fcb9d01ab5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/128/3bb63fa5967b7993med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/13ca2fce881ca361med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/132/438853af04f205f3med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/132/d42b590c019b6cbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/128/b0fcb3bbe1798645med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/132/a8ba81332b7743b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/128/72c3e89265f66a51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/3f4d32c7e721745cmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='evl']może ten typ tak ma? ;) Vectry Lalka przecież też zasadza focha od czasu do czasu i nie bawi się z innymi prosiaczkami :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Możliwe, bo przed chwilą wróciłam ze psiacerku po parku i idzisiaj Vega biegała jak opętana, nawet chciała pożreć Wolliego po patyczek jej zabrał:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/132/e092b1bcea0db7b6med.jpg[/IMG][/URL] Wollie walczący z kamieniem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/0080e38725b19c8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/127/34d462a04ea63d52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/128/b4f1d4e982910128med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/132/a02c89fcfd24362amed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]z przyjemnością oddałabym z połowę energii Salsy Vedze ale niestety nie wiem jak :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]telepatycznie:evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='deer_1987']Jak mowisz spacer to w ogole nie reaguje?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Jak nie była przez dłuższy czas to sie ruszy i nawet pobiega na spacerze, poszaleje ale jak np po 3-4 godzinach chciałam ją wziasc do parku zeby pobiegała z wolliem to tylko sie na mnie popatrzyła jak na debila i poszła zabijać piszczącego kurczaka:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o rety ale on jest już duży :) taki poważny mordek już ma :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]no rośnie mi syncio rośnie:loveu: a vega chyba sie starzeje pomimo to ze ma dopiero 4 latka, juz jej sie nei chce na spacerki wychodzić , bawi sie sporadycznie - leniuch :shake:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Tengusia'][B]pieknosci w mleczykach :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tylko pod blokiem były mleczyki , reszta przekwitła:shake:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='evl']rety, jak ten bulwiaczek rośnie :crazyeye: a jaką ma gustowną obróżkę :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] dostał na urodzinki:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/131/93c437d4a17a6e60med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/127/8e4b6730f3206e04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/2ea35f030f2bceedmed.jpg[/IMG][/URL] kuniec:razz:
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/131/152fbfb839a0b312med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/127/ce3e84085a783d23med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/a496d7a1c2c9bcf9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/127/5bfddf12c3df12d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/ed62f27484a70885med.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/2ea35f030f2bceedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/131/3645e18fca4dfdd4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/127/22b513c55ae0be75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/127/398e6d3ae2a366e5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/131/0ce578170fc88a09med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/131/d881e85be1980f93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/131/cf71aa8396c622ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/131/034004aef2bf714dmed.jpg[/IMG][/URL] akuku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/131/86fc28776c1a18eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/131/4b4ddb36f1f46a28med.jpg[/IMG][/URL] ps. nie pytajcie czemu Vegi nie ma na zdjeciach spacerkowych - nie chce jej sie ruszac z domu:roll:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Przypominamy sie :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/0e6c8ae47047a3cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/131/2d7a59b68e3ee733med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/131/8a36fce5a37bbb6bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/e2444bdd33a8026dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/127/5be6be018f99cb15med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  23. inna emi:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/130/28c2c34f03a0436emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/130/e80341fb73aaabc5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/126/85819262566585b8med.jpg[/IMG][/URL] ps. Nie jestem Emo :P świrowałam dzisiaj hehehe:evil_lol:
  24. u pajuni? skąd taki pomysł? Nie byłam u psiaków juz dwa dni bo leżałam w łóżku:shake: jutro ide, zobacze czy jeszcze są czy juz je schronisko zabrało.
  25. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz592-1.jpg[/url] hehehehe jaka mina:evil_lol: Ujawniłam sie kochanie:diabloti::loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...