-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Boze, widzisz i nie grzmisz ;( Kto mu zrobił taką krzywdę?;( Serce mi pęka jak na niego patrze, łzy mi same popłynęły. Widze ze maluch jest niedaleko mnie. Jak bedziecie potrzebowały pomocy- piszcie. 30.01 wracam z Suwałk i jak sie uda moge go wziąć na tymczas ale bedzie potrzebna zrzuta na małego. No i teraz napewno nie zasne;( Biedny Promyczek... Maluszku- mądź dzielny. Walcz!
-
No to ja się przypomnę ^^ [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/248/eae6bff235b5d964med.jpg[/IMG][/URL]
-
A mamy kilka fajnych zdjątek więc sie pokażemy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/246/2943f2ad0fa965b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/245/566589353fa5a7b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/246/855a97999ad46e0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/246/dc19631728a200a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/133/9f23f29327b954ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/242/d1a8a7b9677ac936med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/246/1c33816cc2937a45med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/242/febfc662fb2233cd.jpg[/IMG][/URL]
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
emdziolek replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Tymczas za free i na ile bedzie tylko potrzeba:) Wykastrować go moge juz jak bedzie u mnie, tylko bedzie trzeba zrzute zrobic :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
emdziolek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Ciesze się bardzo ;) Mam nadzieje że gratisik sie przyda ;) Obrózka jest nowa, nieuzywana. -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
emdziolek replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Jakby co ja moge dac DT temu grzywkowi.. :) poradziłam sobie ze schroniskowym Guciem z duzymi problemami to i z siusianiem w domu sobie poradzimy ( Gucio tez miał ten problem, aktualnie pieknie prosi o spacerki ) :) Jestem z Poznania jakby co, mam buldożka do towarzstwa dla malucha... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
emdziolek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Poszło poleconym priorytetowym, moge wstawic fotke potwierdzenia .... -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
emdziolek replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
A ja dostałam fotki juz podrośniętej Kleo :) Później wstawie :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
emdziolek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Wszystkie zaległe wysyłki dzisiaj rano zaniosłam na poczte. Poroszę o Cieprpliwość i bardzo przepraszam. -
pieny obrazek - dwa grzywki szalejące razem <3 Iza jak kiedys bede w Suwałkach to napewno osmiele się wpaść też do Cz.B i odwiedze Ciebie i twoją bandę psiaków :) w LIczbie 2 :P
-
Ciotki błagam powiedźcie mi coś o tym psiaku: [url]http://img15.imageshack.us/img15/8761/kudlata3.jpg[/url] on mi wygląda na mojego zaginionego Topsika ale ciezko rozpoznac na tych fotkach, Topsik to mój zaginionych Grzywek Powder Puff, co fakt zaginął z Poznaniu w Lipcu i do tej pory sie nie odlazł wiec moze tragił gdzies w wasze rejony.. :(
-
Zobaczcie jaki Gucio jest szcześliwy:) [URL=http://img268.imageshack.us/i/gucior.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3407/gucior.jpg[/IMG][/URL] dla przypomnienia, tak wygladał w schronisku..: [URL=http://img511.imageshack.us/i/dsc08193.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1842/dsc08193.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]czesc ciotki!:multi: jak Wam mineły swieta??:cool3: pewnie rózgi sie posypały od mikołaja:diabloti: Ja dzisiaj wróciłam z inglanda, wogóle nie wypoczeta :eviltong: I mam zamiar wstawić fotki :diabloti: a oto przedsmak: Wollies patrzy: [URL=http://img268.imageshack.us/i/clipboard07a.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9321/clipboard07a.jpg[/IMG][/URL] i tak też sie umiem patrzeć: [URL=http://img97.imageshack.us/i/wollie.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1358/wollie.jpg[/IMG][/URL] pokazuje jezyczek:eviltong: [URL=http://img69.imageshack.us/i/clipboard02uz.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9052/clipboard02uz.jpg[/IMG][/URL] Ładnie sie uśmiecham [URL=http://img511.imageshack.us/i/img5983.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7325/img5983.jpg[/IMG][/URL] Gucio sie uśmiecha: [/B][/COLOR][URL=http://img268.imageshack.us/i/gucior.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3407/gucior.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Reszta bedzie jutro bo dzisiaj padam na pysk delikatniej ujmując..:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[URL="http://img406.imageshack.us/i/img5845j.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1570/img5845j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/img5849q.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1849/img5849q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/img5851k.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8803/img5851k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/img5853t.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7817/img5853t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/img5854.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3783/img5854.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img695.imageshack.us/i/img5823h.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8163/img5823h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/img5824xm.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5117/img5824xm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/img5833k.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8113/img5833k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/img5834.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3530/img5834.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/img5843.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7568/img5843.jpg[/IMG][/URL]
-
Eee marudzicie :P A skoro marudzicie to macie :D: [U][URL=http://img197.imageshack.us/i/img5784j.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2637/img5784j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/img5797k.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1619/img5797k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/img5865.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/421/img5865.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/img5870.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4263/img5870.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/img5822a.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9232/img5822a.jpg[/IMG][/URL] [/U] foteczki robione zapożyczoną lustrzanką :D
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Mam dobrą wiadomość Gucio zostaje u mojego chłopaka, zabiera go na swieta do Suwałk a później wrócą razem i razem beda mieszkać juz na zawsze Gucio go bardzo kocha i Przemek kocha Gucia. Nie ma sensu psuć tej miłości. -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
emdziolek replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
Niestety Aniu do mnie nie zadzwonisz bo mam popsuty głosnik i mikrofon, ze mna to mozna aktualnie pisac tylko smsy 882840889