Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Dzieki pinkmoon za wyczerpującego posta :P A wiec, ja koncze jeszcze szkołe, do domu wracam przed 15 a mój chłopak o 14 wychodzi do pracy wiec mysle ze godzinke będą mogły same posiedzieć, Mamy kojec dla szczeniat wiec chyba to nie bedzie problem. Czy dam rade? Jasne ze dam , jeszcze w zeszłym tygodniu były u nas dwa 5-cio tygodniowe mixy astusi, jeden znalazł najlepszy domek pod słońcem, drugi w tym tygodniu tez jedzie do domku. Wiec podczas mojej nieobecnosci psiakami zajmuje sie moj chłopak, z tamtymi radził sobie świetnie, mysle ze i z tymi tez sobie poradzi. Zastanawia mnie tylko czy jak szczeniaki do wigilii nie znajdą własnych domków, czy dobrym pomysłem bedzie ciągniecie ich na 8 godzinną podróż do Suwałk bo na świeta jedziemy wszyscy do rodziny, nasze psiaki też. Co fakt mam transportere i inne duperelki, mój psiak jak był jeszcze szczenięciem bardzo czesto tak podróżował, bardzo mu sie to spodobało i teraz jak gdziekolwiek jedziemy pociągiem to Wollie sam wskakuje do swojego ukochanego srodka lokomocji :P W Suwałkach mam suczke amstaffkę która wychowała juz nie jedno podrzucone nam szczenie w tym 3 amstaffki:P Ja mam już wystarczającą wiedze na temat TTB i ich wychowania bo wychowałam juz 4 psiaki tej rasy w tym ze swojej agresorki zrobiłam potulnego, łagodnego baranka co spi z kotami w łóżku :P Jak myslisz, nadaje sie?:P
  2. Dziewcyzny dla Gucia jest potrzebny bucik- żeby nie brudzić opatrunku na spacerach ma ktoś może jakiś zbędny? ps. Jak Gucio do nas przyjechał wazył 8kg teraz waży 11,5 :)
  3. Dzieki Poker :) ktos jeszcze pomoze?
  4. dlaczego nikt tu nie zagląda?;( kolejny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/174397-MISZ-MASZ-BiA-u-akcesoria-dla-chomika-psiaka-na-dA-ug-Gucia-do-30-11?p=13568656#post13568656[/url]
  5. Jasne :) Jak mozesz załatw jakieś zdjęcia :)
  6. Dziewczyny. Dzisiaj Gucio miał usuwany piaty pazur na przedniej łapce który mu sie bardzo wrósł i wdało sie zakażenie. Mamy juz 175zł długu. Niech nam ktoś pomoże... może ktos jakis bazarek wystawi?? Błagam , w tym miesiacu za tymczasy jestem juz 350zł na minusie :(
  7. u mnie jeszcze Pacco szuka domku, od mrowy Hultaj i ten drugi chłopiec.
  8. Pinkmoon -w takim razie niech okamia weźmie tą sunie z tego wątku a ja moge wziąć te oba glutki na tymczas ;) Nie rozdzielajmy rodzeństwa , mogły by przyjechać razem :)
  9. Ajajaj to nie dobrze, wiec musi znaleźć tymczas bez innych psiaków...:( albo hotel ostatecznie.. nie mozna go pozwolić uśpić , jest piekny.. W takim razie mój tymczas dla maluszka aktualny.
  10. Słuchajcie to nie tak ja sie zastanawiam nad tym czy go wziąć czy jeszcze jakiegoś innego, jest tyle psiaków potrzebujących DT ale o Legalu dalej nic nie wiem. A psiak musiałby przyjechać do końca tego tygodnia. Na kiedy macie transport maluszków?
  11. jejku... biedne maluszki.. ;( skąd u nich sie ta nosówka wzięła?;( [*]:(:(:(
  12. mógłby u mnie byc tak długo aż znalazłby odpowiedni domek. Ale musze mieć takie informacje. Musze wiedziec jaki ma stosunek do innych psów. To są dwa brzdące, buldożek i mały kudłaty kundelek.
  13. Bo moje psy są zaszczepione, ostatnio był u nas szczeniak z parvo i jakos wolliemu sie nic nie stało ( gucio jest u nas od 3 tygodni i jest na tymczasie) szczeniak wyszedł z tego i dwa tygodnie temu znalazł nowy domek. Nie jestem głupia wiem jakie skutki moze mieć sprowadzanie do domu chorego psa. A co do tymczasu - jak szczeniaczek do mnie nie dojedzie bo odszedł za TM [*] myśle ze moge dac tymczas innemu psu no ale cóż jak odrazu sie mnie bierze za nieodpowiedzialną idiotkę.....
  14. Jaki psiak ma stosunek do innych zwierzaków? I jak w ogóle sie zachowuje w domu i na spacerach, jaki ma stosunek do obcych ludzi, do dzieci itd? Moze wziełąbym go na tymczas ale mam w domu dwa psiaki i chce miec pewnosc ze im sie krzywda nie stanie.
  15. Aha, dzisiaj kupilismy znowu małym eukanubę, zapłaciłam 13zł z groszami i bylismy sie drugi raz odrobaczyc to 10zł kosztowało. Jeżeli do przyszłego tygodnia Pakus nie znajdzie nowego domku to ja bede musiała go w przyszłym tygodniu sama zaszczepic.
  16. Malutka Kleo pojechała właśnie do swojego nowego domku we Wrocławiu. Życzcie jej powodzenia, chłopak ma nie mała wiedze na temat wychowania amstaffów wiec mam nadzieje ze bedzie miała jak w niebie :) Chłopak obiecał wysłać za jakis czas zdjecia. Za jakies 2 tygodnie bedzie mozna wpaść do niego, skontrolować czy wszystko wporządku u małej:) Jeszcze tylko Pakus :) Szukamy domku!!
  17. ojej, dopiero teraz przeczytałam... :( biedna maleńka... nie zdążylismy jej pomóc [*] ;( ;(
  18. tak, hultaj to ten najwiekszy chłopiec:)
  19. mi pasuje kazdy dzien ;)
  20. Hultaj ma juz domek zaklepany - jedzie za dwa tygodnie do nowego domku.
  21. to jest pakus który zostal u mnie [url]http://img682.imageshack.us/img682/6528/pako.jpg[/url] [url]http://img32.imageshack.us/img32/8971/dsc08711.jpg[/url]
  22. Okamia - jasne to jest fajna wetka na os. rzeczpospolitej ;)
  23. to jak macie transport w strone Poznania to przerzućcie odrazu dwie , ja wezme jedną do siebie tą pręguskę.
×
×
  • Create New...