-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
No my bardzo chetnie tylko zbierzcie taką grupke chociaż 5 osobową zeby było kilka psów zeby sie mogły wylatac I dajcie znac kiedy co i jak ;) My bedziemy z Wolliem
-
[quote name='jamnicze']Nie no, żeby takie kawały komuś robić, to trzeba nie mieć serca, ludzie bywają podli i nie liczą się z uczuciami innych - smutne :([/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Niestety na tym świecie są różni ludzie.... :([/B][/COLOR] [quote name='Alicja']no rewelka fota ;) [url]http://img31.imageshack.us/img31/2145/razemo.jpg[/url][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B] ooo Alicja ! :) Miło mi Cię tutaj widzieć![/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']sliczniusia ta tymczasowiczka :loveu:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Nio Merysia była cudna :) Aktualnie czekam na drugą tymczasowiczke :D[/B][/COLOR]
-
[quote name='Iza.'][URL]http://img99.imageshack.us/i/prosi.jpg/[/URL] to jest super :evil_lol: Widzę, ze nie tylko ja nie dojechałam do NDM ;)[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Ciebie tez nie było?? A syncia swojego zgłaszałas? [/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Ale slodko :)[/QUOTE] [B] [COLOR=DarkOrange]Dziekować. Może dzisiaj dam kolejne foteczki:lol:[/COLOR][/B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Głupoty gadasz, daj buzii: [URL=http://img412.imageshack.us/i/kissrz.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8421/kissrz.jpg[/IMG][/URL] A ja dalej chcę cię zjeść [URL=http://img210.imageshack.us/i/img6793v.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3648/img6793v.th.jpg[/IMG][/URL] nioo proszeee: [URL=http://img177.imageshack.us/i/powystawie.jpg/][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2924/powystawie.jpg[/IMG][/URL] no.. skoro tak ładnie prosisz to chodź zapozujemy do zdjęcia: [URL=http://img31.imageshack.us/i/razemo.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2145/razemo.jpg[/IMG][/URL] na dzisiaj koniec :p Jak bedziecie grzeczne, dam więcej :)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]evl - a dobrze, dokładniej - przeczytaj post na poprzedniej stronie :) a teraz kilka zdjęc Wolliego z byłą tymczasowiczką Mery. najpier: mamo mamo, daj nam świnkę [URL=http://img99.imageshack.us/i/prosi.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7172/prosi.th.jpg[/IMG][/URL] mama dała swinkę, czas się zacząć bawić: [URL=http://img228.imageshack.us/i/zeswinka.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4160/zeswinka.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/img6772x.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5964/img6772x.jpg[/IMG][/URL] później świnka gdzieś znikneła ale zabawa nadal była przednia ;-) [URL=http://img126.imageshack.us/i/img6786.jpg/][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4112/img6786.th.jpg[/IMG][/URL] aaaaa zjem Cię! [URL=http://img64.imageshack.us/i/img6795.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5760/img6795.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Myslałam że już wszyscy o nas zapomnieli :( U nas ogólnie ok, ktoś ostatnio sobie ze mnie żart zrobił, zadzwonił jakiś facet mówiąc ze znalazł Topsika po czym po 10 minutach rozmowy gdzie ja juz sie zdążyłam pobeczec i ubrać zeby po niego iść kolo stwierdził ze to żart ;( Ostatnio miałam na tymczasie sunie mix charta z Bydgoszczy, Mery ma juz nowy domek w Katowicach, bardzo z Wolliem przeżylismy rozstanie z malutką, była przekochana. Wollie ładnie rozpoczął sezon wystawowy, raz zdobywajac lokate 1 oc dosk i zw. młodziezy, drugi raz lok.2 ocena dosk zaczelismy młodzieżowego championa polski. Szkoła powoli do przodu, w pracy super. Jak bedziecie chcieli wstawie nowe fotki tzn z przed ok 2-3 tyg bo świeższych ni mam :([/B][/COLOR]
-
PILNE!! Jedzie może ktoś na wystawe z Poznania ?? Mogłabym się z kimś zabrać? PILNE!
-
AST HUNTER - znalazł najlepszy dom na świecie u Lilu83 :)
emdziolek replied to doddy's topic in Już w nowym domu
a z psami się nie dogaduje?? -
jakby ktoś chciał moge na NDM swojego buldozia użyczyć.
-
szczęśliwe zakończenie adopcji asto dozia. Pako ma dom
emdziolek replied to przemek81's topic in Już w nowym domu
Piękniś :) Duży już jest Pakuś :) Jestem ciekawa jak wysoki będzie docelowo ^^ -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
Jammal jest juz w klinice. WSZYSCY MOCNO TRZYMAMY KCIUKI!!! -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
tak dlatego nie pisze ze juz nie zbieramy. [B] ZBIÓRKA WCIĄŻ TRWA!! :)[/B] -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
Tylko bioderka. Po tej operacji bedziemy wiedziec co z kolankiem dalej robic. Koszt operacji kolanka bedzie wynosił miedzy 500 a 900zł ale to dopiero za miesiac jak nie później -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
DZIEWCZYNY !!! Jeżeli dojdą wszystkie deklaracje bedziemy mieli na operacje!!! [B]Udało nam sie dzisiaj zebrać 1004zł z deklaracji czyli będziemy o 14zł do przodu! :) [/B] [COLOR=Red][B]PIĘKNE DZIEKUJE WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR] -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
Dzieki Pom-pon !! juz Cię zapisuje !! -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
Pudelkowa stówka już doszła i ma dojść jeszcze druga! Niesamowite jesteście! -
Oj ale biduś. A gdzie on dokładniej jest?
-
Gdzieś czytałam że macie jeszcze szczeniaka 2,5 miesiecznego który DT szuka..?
-
Dziewczyny na go moge wziać na bezpłatny DT , po co płacić za hotelik....