Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. No my bardzo chetnie tylko zbierzcie taką grupke chociaż 5 osobową zeby było kilka psów zeby sie mogły wylatac I dajcie znac kiedy co i jak ;) My bedziemy z Wolliem
  2. [quote name='jamnicze']Nie no, żeby takie kawały komuś robić, to trzeba nie mieć serca, ludzie bywają podli i nie liczą się z uczuciami innych - smutne :([/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Niestety na tym świecie są różni ludzie.... :([/B][/COLOR] [quote name='Alicja']no rewelka fota ;) [url]http://img31.imageshack.us/img31/2145/razemo.jpg[/url][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B] ooo Alicja ! :) Miło mi Cię tutaj widzieć![/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']sliczniusia ta tymczasowiczka :loveu:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Nio Merysia była cudna :) Aktualnie czekam na drugą tymczasowiczke :D[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Iza.'][URL]http://img99.imageshack.us/i/prosi.jpg/[/URL] to jest super :evil_lol: Widzę, ze nie tylko ja nie dojechałam do NDM ;)[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Ciebie tez nie było?? A syncia swojego zgłaszałas? [/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Ale slodko :)[/QUOTE] [B] [COLOR=DarkOrange]Dziekować. Może dzisiaj dam kolejne foteczki:lol:[/COLOR][/B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR]
  4. jejku, cudny niufkowany, mam słabość do tych psów... kurde zeby nie to ze niedługo przyjeżdża do mnie tymczasowiczka to bym go na DT wzieła i spóbowała wyprowadzic... Szkoda malucha, przydałby mu sie hotelik chociaż..
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Głupoty gadasz, daj buzii: [URL=http://img412.imageshack.us/i/kissrz.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8421/kissrz.jpg[/IMG][/URL] A ja dalej chcę cię zjeść [URL=http://img210.imageshack.us/i/img6793v.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3648/img6793v.th.jpg[/IMG][/URL] nioo proszeee: [URL=http://img177.imageshack.us/i/powystawie.jpg/][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2924/powystawie.jpg[/IMG][/URL] no.. skoro tak ładnie prosisz to chodź zapozujemy do zdjęcia: [URL=http://img31.imageshack.us/i/razemo.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2145/razemo.jpg[/IMG][/URL] na dzisiaj koniec :p Jak bedziecie grzeczne, dam więcej :)[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]evl - a dobrze, dokładniej - przeczytaj post na poprzedniej stronie :) a teraz kilka zdjęc Wolliego z byłą tymczasowiczką Mery. najpier: mamo mamo, daj nam świnkę [URL=http://img99.imageshack.us/i/prosi.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7172/prosi.th.jpg[/IMG][/URL] mama dała swinkę, czas się zacząć bawić: [URL=http://img228.imageshack.us/i/zeswinka.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4160/zeswinka.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/img6772x.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5964/img6772x.jpg[/IMG][/URL] później świnka gdzieś znikneła ale zabawa nadal była przednia ;-) [URL=http://img126.imageshack.us/i/img6786.jpg/][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4112/img6786.th.jpg[/IMG][/URL] aaaaa zjem Cię! [URL=http://img64.imageshack.us/i/img6795.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5760/img6795.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]U Vegusi dobrze, jak bede miała jakieś jej fotki to wstawie. Iza- no nie było mnie, nie miałam z kim jechać :([/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Myslałam że już wszyscy o nas zapomnieli :( U nas ogólnie ok, ktoś ostatnio sobie ze mnie żart zrobił, zadzwonił jakiś facet mówiąc ze znalazł Topsika po czym po 10 minutach rozmowy gdzie ja juz sie zdążyłam pobeczec i ubrać zeby po niego iść kolo stwierdził ze to żart ;( Ostatnio miałam na tymczasie sunie mix charta z Bydgoszczy, Mery ma juz nowy domek w Katowicach, bardzo z Wolliem przeżylismy rozstanie z malutką, była przekochana. Wollie ładnie rozpoczął sezon wystawowy, raz zdobywajac lokate 1 oc dosk i zw. młodziezy, drugi raz lok.2 ocena dosk zaczelismy młodzieżowego championa polski. Szkoła powoli do przodu, w pracy super. Jak bedziecie chcieli wstawie nowe fotki tzn z przed ok 2-3 tyg bo świeższych ni mam :([/B][/COLOR]
  9. PILNE!! Jedzie może ktoś na wystawe z Poznania ?? Mogłabym się z kimś zabrać? PILNE!
  10. hmm ok a jest odrobaczony i odpchlony? Jeżeli nie znajdzie domku do 24 to po 24 mogę go wziąć bo wcześniej niestety mam gości...
  11. Powiedzcie mi, jak Pazurek reaguje na inne psy? I jaki ma stosunek do ludzi?? Nie gryzie, nie ucieka itd? Może udałoby mi sie wziać malucha na dT
  12. jakby ktoś chciał moge na NDM swojego buldozia użyczyć.
  13. Piękniś :) Duży już jest Pakuś :) Jestem ciekawa jak wysoki będzie docelowo ^^
  14. Jammal jest juz w klinice. WSZYSCY MOCNO TRZYMAMY KCIUKI!!!
  15. Miałam brać sznaucerka ale on juz znalazł domek.
  16. jakby co ja moge te szczeniory wziać na DT
  17. tak dlatego nie pisze ze juz nie zbieramy. [B] ZBIÓRKA WCIĄŻ TRWA!! :)[/B]
  18. Tylko bioderka. Po tej operacji bedziemy wiedziec co z kolankiem dalej robic. Koszt operacji kolanka bedzie wynosił miedzy 500 a 900zł ale to dopiero za miesiac jak nie później
  19. DZIEWCZYNY !!! Jeżeli dojdą wszystkie deklaracje bedziemy mieli na operacje!!! [B]Udało nam sie dzisiaj zebrać 1004zł z deklaracji czyli będziemy o 14zł do przodu! :) [/B] [COLOR=Red][B]PIĘKNE DZIEKUJE WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
  20. Dzieki Pom-pon !! juz Cię zapisuje !!
  21. Pudelkowa stówka już doszła i ma dojść jeszcze druga! Niesamowite jesteście!
  22. Oj ale biduś. A gdzie on dokładniej jest?
  23. Gdzieś czytałam że macie jeszcze szczeniaka 2,5 miesiecznego który DT szuka..?
  24. Dziewczyny na go moge wziać na bezpłatny DT , po co płacić za hotelik....
×
×
  • Create New...