-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
U mnie wporzadku fajna szkoła, wyniki też nie najgorsze, fajnie mi sie mieszka w Poznianiu, mam bande psiaków i jest wesoło :) Jeździmy sobie z Wolliem na wystawy co jest świetną zabawą, trenujemy psi taniec i agility jak mamy czas ;) Wollie czesto jeździ do dziadków na wywczasy :P Nie widze po za nim świata, to moje oczko w głowie. Nie ma go u nas dopiero 5 dni a juz nie moge wytrzymać :(
-
Tak, wujek ją weżmie na ten tydzień także bedzie w dobrych rękach :) A my mamy wesoło, w domu Zuza( dog ) Gucio ( kundelek) i 5 szczeniaków astopodobnych :P Wollie pojechał z babcią sie szołować w nowej rudzie :) ale za nim tęsknie. a tak wogóle, jak wam sie podoba projekt: [url]www.emilia.wiznet.pl/wolter/index.htm[/url] ??
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
No i sie posypało... pani Izy tata wylądował w szpitalu i niestety Pani Iza nie weźmie Gucia... dziewczyny błagam pomóżcie bo do 23 Gucio musi znaleźć domek!! 23 wylatuje do anglii na swieta - co nie było planowane dowiedziałam sie wczoraj wiec na gwałt do 23 potrzebny DS lub tymczas! -
[COLOR=DarkOrange][B]Niby była grafika w Białymstoku ale to w liceum a wiadomo w ogólniaku ta grafika raczej nie wiele by miała wspólnego z grafiką no i problem byłby z dostaniem sie bo punktów by mi sporo zabrakło. Ee tam tez bys sobie poradziła ;) Co do wolliego - no narazie jedziemy w młodzieżówce, hodowlanke zaczniemy robic od lutego dopiero :P Do Maja napewno REPa bedziemy mieli w rodowodzie :P A później pomyslimy o małej łaciatej śliczności ... :)[/B][/COLOR]
-
[quote name='evl'][url]http://img32.imageshack.us/img32/9960/clipboard03yu.jpg[/url] A cóż to za kłaczek? :cool3:[/QUOTE] A ten kłaczek to Firma :P Tzn Puli Mrowy23 :) [quote name='Tengusia']powiedz mi na uszko powiedz :grins:[/QUOTE] No nie wiem no,... bo to jeszcze nie jest pewne.. to dopiero plany ....:P
-
Mój synuś wakacjuje sie u dziadków:loveu:
-
Zapsienie to nastapi w przyszły roku ale narazie ciiii ;) a teraz troszke fotek ze spacerku z Firmą :) [URL=http://img686.imageshack.us/i/clipboard01l.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9295/clipboard01l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/clipboard02c.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5876/clipboard02c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/clipboard03yu.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9960/clipboard03yu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/clipboard04n.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1701/clipboard04n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/clipboard05c.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7391/clipboard05c.jpg[/IMG][/URL] Wieczorkiem cześć 2 i 3 :P
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Gucio jedzie do pani Izy. Pisze z nią cały czas maile, w sobote zawożę jej Gucia -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Leni, jak ktos bedzie sie sensowny do mnie odzywał to pokaze mu te trzy psiaki tylko zostaw mi jakis kontakt w sprawie tych pyśków. -
Poszukuje psa na JH z Poznania, na wystawe 13/14.02.2010 w Bydgoszczy. Chciałabym zacząć cwiczyc najlepiej juz w styczniu bo bede debiutować w Młodym prezenterze i chciałabym dobrze wypaść. Rasa obojętna, fajnie gdyby psiak miał juz jakąś styczność z ringiem :)
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
tak łapka dla Gucia pięknie sie goi, kupiliśmy od taks bucik dla niego. Gucio i z zachowania sie zmienił juz nie boi sie kobiet, czasami jeszcze warknie ale to np jak sie dotyka chorą łapkę albo jak mu sie przeszkadza spać :P A tak to Gucio jest cód miód i orzeszki ^^ w 90% gotowy do adopcji - bo nie wykastrowany ale pani Iza na własny koszt go wykastruje wiec w tym przypadku w 100% gotowy do adopcji;) -
[quote name='Iza.'] Ojaa to faktycznie nieciekawa sytuacja :-( szkoda, że nie pojechałaś wcześniej do hodowli albo chociaż nie dopytałaś się w grzywaczowym towarzystwie jak ta hodowla wygląda. Ale niestety czasu się nie cofnie, z tego co ogladąłm zdjecia tych psów to wygladaja na prawdę dobrze, w życiu bym się nie spodziewała, że maja takie problemy :shake: To przykre że niby hodowla, pod patronatem ZKwP a takie rzeczy się wyrabiają :-( No to widzę masz już poważne plany :cool3: no fakt import trochę kosztuje, ale jeszcze raz powodzenia, żeby się ułożyło po Twojej myśli wszystko! A w ogóle jak tam Ci sie żyje w tym Poznaniu, nie chcesz wracać do Suwałk ? Cieszę się, że mój skarbek, Ci się podoba, jest na prawdę cudowny :loveu: Dopóki Topsik nie zamieszkał u Ciebie, nawet nie wiedziałam, ze grzywacze lubisz, dobrze się z tym ukrywałaś haha:lol:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Bo ja jestem mistrz kamuflażu ^^ Od zawsze kocham grzywki, długo czekałam na realizacje marzenia zwiazane z grzywką , no i moje marzenie źle sie skończyło dla Topsa. Im bardziej poznawałam rase tym bardziej chciałam je hodować a hodowla miała opierać się na Topsiku... no i nici z tego wyszły. Może kupie sobie jeszcze grzywkę - ale nie prędko, najpierw skończymy z Wolliem hodowlankę:P A w Poznaniu mieszka mi sie dobrze, tesknie za Suwałkami ale nie chciałabym tam na stałe wrócić.[/B][/COLOR]
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
emdziolek replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
Jak to co macie ogłaszac? Szczeniaki a co...... A zdjecia moge Ci wysłać - wystarczy powiedziec ze chcesz zrobic ogłoszenia, potrzebujesz nowych zdjec.... wtedy ja daje fotki a ty robisz ogłoszenia... A nie robic z igły widły.... -
Tak miał syndrom kennelowy :( Dlaczego przyjechał do mnie jako roczny pies? Długa historia. A tak w skrócie to był zarezerwowany od 3 miesiecy dla mnie, czekał - a ja nie wiedziałam gdzie on czeka. Myslałam ze fajna hodowla- przez maile i romowy telefoniczne hodowczyni wydawała sie poprostu swietna, wydawało sie ze nieba by uchyliła zeby tylko psiakom było dobrze.. tymczasem było odwrotnie..... jak juz pojechałam do hodowli i zobaczyłam w jakim stanie są psy a przedewszystkim Topsik - nie mogłam go zostawic.. chciałam wziac dwa ale nie miałam jak zabrac....... teraz żałuje.. żałuje ze Topsa wziełam tak późno z tej pseudo, żałuje ze nie zabrałam ze sobą z tamtąd Orzeszka i żałuje ze wyjechałam do Suwałk na kilka dni zostawiając w Poznaniu przerażonego Topsika... chyba do końca życia bede sie obwiniać... A Nad grzywką mysle... tylko zwarzajac na to ze powaznie mysle o hodowli, (nawet mam kilka propozycji na przydomek) , musze liczyc sie z tym ze nie bedzie mnie stac na utrzymanie wiekszego stadka bo chce sprowadzic suczke z niemiec zeby rodowodem pasowała pod Wolliego. Jak rozwiaze mi sie sprawa ze szkołą i pracą to wtedy bede myslec o ewentualnym zakupie kolejnego psiaka. A w Twoim Buenosie to sie zakochałam , pięny jest...
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
emdziolek replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie to maluchy tez maja wiecej z russela niz z asta ale to szczegół.. są to poprostu urocze kundelki i tyle... ale rzeczywiście przyrost masy to raczej one mają kiepski, pako jest u nas juz dwa tygodnie a przytył przez ten czas jakieś pół kilograma? Moim zdaniem one docelowo nie bedą ważyły wiecej jak 10-15 kg, to mogą byc astopodobne psiaki ale wielkosci mniej wiecej russela bądź staffika..... ja wychowałam swojego buldożka od czasu kiedy skończył 7 tygodni. Po dwóch tygodniach waga zwiekszyła mu sie o jakies 1,5 kg a jadł tak samo jak te maluchy. Tak naprawde to nie wiemy co z nich wyrośnie. Ale po dokładnej obserwacji mozna stwierdzić jakiem mniej-wiecej wielkości bedą. Wy obserwujecie tylko fotki - które i tak nie są aktualne. My z Mrową obserwujemy maluszki na codzien.... Mrowa odchowała juz miot wielkich dogów i malutkich buldożków, mysle ze wie jak szybko nabiera na wadze i rośnie psiak który ma byc docelowo większy a jak szybko przybiera na masie psiak który urośnie mały.... Popieram Mrowe - Psiaki będą małe. Ja tez potencjalnym właścicielom mówie że psiaki będą małe/średnie, mówie ze mogą miec jakies cechy amstaffa, no charakter bądź po części budowe ale bądź co bądź są to kundelki i nigdy nie wiadomo co z nich wyrośnie. Koniec bezsensownej dyskusji. Weźcie sie lepiej za robienie ogłoszeń bo psiaki mogą juz isc spokojnie do nowych domów a tymczasem siedzą i czekają.... -
Ogłoszeń juz nie rozwieszam, to juz 5 miesiecy :( Ma jeszcze w internecie, czesto przegladam strony schronisk i ogłoszenia o grzywkach ale ani sladu Topsa.. nie wiem czy kiedys sie zdecyduje znowu na grzywke.. bardzo bym chciała ale serce mi pęka na mysl o tym ze nie pomogłam Topsikowi:( A na jego miejsce przyszłaby inna Grzywka.. Myslałam raczej nad założeniem hodowli buldozków.. ale to w odległej przyszłosci za jakies 2 lata minimum..
-
OooOOo jaaa!! GRZYWEK! Gadaj mi ino szybko skąd żeś go wzięła? Pięniutki:loveu::loveu: jak ja tęsknie za swoim Topsikiem:-(:-(
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny Gucio w sobotę pojedzie do nowego domku do Łodzi. Odzywało sie sporo osób ale najfajniejszym sprawdzonym domkiem okazała się pani Iza z Łodzi :) Zawiozę psiaka osobiście w tę sobotę i oczywiscie wracając zdam relację z pierwszego spotkania Gucia z nową rodziną :) jedno pytanie, kto zakładał mu te ogłoszenie? [URL]http://www.psydoadopcji.pl/2009/11/mini-pon-domowy-piesek-rodzinny-gucio-szuka-domu/[/URL] Bo tam jest napisane ze Gucio jest wykastrowany a wykastrowany nie jest ;P -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
emdziolek replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zapłaciłam 19 zł za tabletkę dla Pako. Za tydzień szczepienie:( A ja juz jestem bez kasy. Moze ktos ma cos na bazarek do wystawienia?? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']No Emdziołku wiem żeś Emilka , tak mam Cię na gy zapisaną - lubię to imie :) a z tymi muskułami , to i geny odpowiednie wskazane ;)[/QUOTE] No toc mój Wollie ma geny cód miód i Łorzeszki :D -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Vecrto - ciesze sie z Tobą że spełniłaś swoje od dawna skrywane marzenie. Sunia jest urocza:loveu: I nosi moje imie:loveu: Ja tu czesto zagladam tylko mam lenia zeby cos napisac:diabloti: A te twoje psiaki to z dnia na dzien robią się większe pakery :P Moze Ci wolliego podrzuce na tydzien to i on masy mieśniowej nabierze bo jak naraszie to tłuszczyku mamy za duzo:evil_lol:[/B][/COLOR] -
Co do zdjeć - nie ma problemu aparat jest, wiec bede wklejać jak najczesciej ;)
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
dzieki Leni przejdzimy sie do weta i zapytamy.