Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='leni356']Nie wiem czy widziałaś info na wątku kudłaczy, pisz do nich:[/QUOTE] Nie działa mi PW:placz::placz::placz:
  2. ja moge przeprowadzić tą wizyte w Poznaniu :) Tylko dajcie mi nr do tych ludzi do sie z nimi umówię:)
  3. DZIEWCZYNY!! PILNIE szukam kogoś z PIŁY do przeprowadzenia WIZYTY w potencjalnym domku dla Gucia!!!
  4. Oo prosze to super. A do mnie napisała konkretna babeczka zainteresowana Guciem POSZUKUJE KOGOŚ Z PIŁY DO PRZEPROWADZENIA WIZYTY !!!!!! PILNE!!
  5. A nie ma fotek współnych Kilu z Keniem??
  6. Dziewczyny pomożecie poszukać transportu z Poznania do Zielonej Góry?? Mamy tymczas dla Gucia!
  7. OOoo super tylko nie wiem kto mógłby go dowieźć do Zielonej Góry:( Przydałby sie transport...
  8. ona - odpisałam ci!! Napisałam ze nie doszła wczesniejsza wiadomosc i zebys napisała jeszcze raz :) moze napisz tu na wątku
  9. U nas malutki czuł się świetnie, nie jadł nic niestosownego chyba ze podwędził jakiś kawałek mięska dla Gucia lub wolliego w co wątpie :( Nie wiem co sie stało.. jestem w szoku...
  10. jestem ciekawa czy pańcia Lunci wie że ma w domu "rasowca" [url]http://www.loveofbreeds.com/photos/bergerdepicard/345.jpg[/url] zobaczcie widzicie, Luncia z Pucharkiem :P [url]http://www.dogbreedinfo.com/images10/BergerPicardCousteautulln03.jpg[/url]
  11. Moim zdaniem to mozna z niego grzywka zrobić:evil_lol: Dziewczyny zostało tylko 6 dni trzeba cos wymysleć:-(
  12. właśnie , moze Gucio, on wazy niecałe 10 kg,jest małym puchatym , wesołym psiakiem ma 2 latka
  13. Amonek odszedł za TM... Kasia walczyla o niego dzielnie... nie wiem skad sie u niego wziela parwo... siedze i placze... [*]
  14. świetnie, dziekuje. Do 22 Gucio musi wyjechac bo ja 23 niestety juz wyjeżdżam. Napisze jeszcze do Ania_poznań ona cos oferowała..
  15. Gucio lubi inne psy u mnie swietnie sie dogadywał z piętką małych 5 tygodniowych bąbli , super sie dogaduje z moim wolliem , nawet z dogami i puli mrowy23 :) Jakby co to mogłabym do zawieźć 20 ale byłoby trzeba zrobić zrzutke na bilety ja jeszcze wisze 100 dla behawiorystki.........
  16. Na psy pozytywnie na dzieci również jeżeli nie ciągają go za uszy czy coś :)
  17. Jeeej Kasiu świetnie że założyłaś galerie maluszkowi! Duuużo szczęścia życzę!!
  18. Jak dla mnie to to bardziej mix czekoladowego labka [URL=http://img707.imageshack.us/i/44380.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3528/44380.jpg[/IMG][/URL]
  19. jezeli magdola miałaby mozliwosc wziecia go na stały tymczas a nie na tydzien to ja go moge zawieźć. Jak nie to cokolwiek w poznaniu od 23 do 30 minimalnie bo w tym czasie jestem w Anglii
  20. Kopiuje z kudłaczy: Ojej! To by było świetnie żeby Gucio mogł pojechać do Magdoli. Ja mogłabym pociągiem Gucia zawieźć jakby sie na bilety uzbierało. Mam bezpośredni pociag do Szczecina Głównego.
  21. Ojej! To by było świetnie żeby Gucio mogł pojechać do Magdoli. Ja mogłabym pociągiem Gucia zawiexć jakby sie na bilety uzbierało. Mam bezpośredni pociag do Szczecina Głównego.
  22. znalazłam taki hotelik [url]http://www.hoteldlazwierzat.enetia.pl/strona/[/url]
  23. Ojjjj śliczne foto widać ze sie z Olusiem już pokochali nawzajem :) Ja czekam jeszcze na zdjecia od nowej pańci Pakusia.
×
×
  • Create New...