U nas malutki czuł się świetnie, nie jadł nic niestosownego chyba ze podwędził jakiś kawałek mięska dla Gucia lub wolliego w co wątpie :(
Nie wiem co sie stało.. jestem w szoku...
jestem ciekawa czy pańcia Lunci wie że ma w domu "rasowca"
[url]http://www.loveofbreeds.com/photos/bergerdepicard/345.jpg[/url]
zobaczcie
widzicie, Luncia z Pucharkiem :P
[url]http://www.dogbreedinfo.com/images10/BergerPicardCousteautulln03.jpg[/url]
Gucio lubi inne psy u mnie swietnie sie dogadywał z piętką małych 5 tygodniowych bąbli , super sie dogaduje z moim wolliem , nawet z dogami i puli mrowy23 :) Jakby co to mogłabym do zawieźć 20 ale byłoby trzeba zrobić zrzutke na bilety ja jeszcze wisze 100 dla behawiorystki.........
Jak dla mnie to to bardziej mix czekoladowego labka
[URL=http://img707.imageshack.us/i/44380.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3528/44380.jpg[/IMG][/URL]
jezeli magdola miałaby mozliwosc wziecia go na stały tymczas a nie na tydzien to ja go moge zawieźć. Jak nie to cokolwiek w poznaniu od 23 do 30 minimalnie bo w tym czasie jestem w Anglii
Kopiuje z kudłaczy:
Ojej!
To by było świetnie żeby Gucio mogł pojechać do Magdoli.
Ja mogłabym pociągiem Gucia zawieźć jakby sie na bilety uzbierało. Mam bezpośredni pociag do Szczecina Głównego.
Ojej!
To by było świetnie żeby Gucio mogł pojechać do Magdoli.
Ja mogłabym pociągiem Gucia zawiexć jakby sie na bilety uzbierało. Mam bezpośredni pociag do Szczecina Głównego.