Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. ja mysle ze to mix raczej sznaucerka mini. cudny jest
  2. Hejo! ;) Będziecie w Bydgoszczy z Sajdunią?
  3. Ja jestem z Suwałk ale aktualnie mieszkam w Poznaniu.
  4. Biedak. Trzeba go koniecznie zdiagnozowac u weta.
  5. Boże, takie delikatne psiaki marzną w schronie? Moge je wziac na DT. Chyba ze znajdą sie domki...
  6. a ja nie widze jego zdjec :(
  7. ja moge przeprowadzic wizytę ale dopiero we wtorek.
  8. Leni nie wiem, jak byłam w poniedziałek w schronisku zeby zobaczyc jak sie miewa to na dzien dobry ugryzł mnie w ręke...... Porobiłam mu kilka ogłoszeń na necie i czekam moze ktos zadzwoni w jego sprawie, ale szczerze powiedziawszy to ja bym raczej odradzała jego adopcje.. był konsultowany z 3 behawiorystami ze szkoleniowcem i nikt mu nie pomógł .... jest za bardzo nieobliczalny zeby oddac go komus do adopcji... a ja nie chce brac za niego odpowiedzialnosci..
  9. No to sie zgłaszam :P Tak jak mrowa napisla, moge wziac malego na dt pod warunkiem ze nie pożre mi psa wiec musicie sprawdzic jego stosunek do innych psów. no i zrzutka na wyzywienie małego i kastracje koniecznie. i moze u mnie siedziec ile tylko potrzeba ;)
  10. ja nadal szukam na bydgoszcz na nocną wystawe.
  11. Oluś :D Ja w niedziele bardzo chetnie ;D
  12. Od samego poczatku tzn na zdjeciu robie nową warstwe, zaznaczam sobie dokładnie kontur, otwieram nowy plik z pusta kartką i wtedy juz sobie kontur uzupełniam :P
  13. ciężko mi nazwać technike ;P po prostu uzywam róznych pędzli o róznej długości, włosy robie w ten sposób ze robie kilkanaście ciapek w takich kolorach w jakich mienią sie włosy a później uzywam narzędzia zwanego "smuzenie" i w ten sposób robie włosy, brwi, rzęsy itp
  14. tak, ten pies to Piorun we własnej osobie. A to portrety moich dwóch kolegów, oba łącznie zajęły mi jakies 4 godziny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/251/bc2a3bf68bed8b74med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/163/89b3afae69c6abc1.png[/IMG][/URL] jak Wam sie podobaja?
  15. Bajkowa postac w moim wykonaniu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/247/09e99c494d92365amed.jpg[/IMG][/URL] 4 godziny dłubania w [SIZE=1](photo)[/SIZE]szopie :P
  16. Jaka cudna .... i jaka biedna.... jakiej pomocy dla małej potrzebujecie?
  17. to wyslijcie mi ten nr na pw ja postaram sie jutro podzwonić :( Boże serce mi pęka, siedze i rycze dzisiaj cały dzień, zawiodłam Gucia ;( ;(
  18. od 1 lutego.. Tak moge wziac całą gromadkę ;)
  19. Kurde;( dziewczyny jak znalazłybyscie lokum dla tej suni i szczylków do czasu aż wrócę z Suwałk - to po powrocie postaram się ją wziąć. Ale bedzie potrzebna kasa na wyzywienie jej i maluszków. Kurde załamanie... ile tych bullków biednych teraz.. przydałyby się fotki tej suni i maluchów.
  20. Dziewczyny słuchajcie, pilna sprawa!! Mój były chłopak u którego jest Gucio, przeprowadził się do ludzi którzy nie pozwalają mu mieć psa bo Gucio rzuca sie na ich psy i pogryzł właścicielke mieszkania! Byłam sie dowiedzieć cyz to prawda i rzeczywiście tak jest. U mnie tez kilka razy pogryzł mojego Wolliego, mnie i mojego ojca także. Przemek nie ma co z nim zrobić, pojechał z nim do schroniska ;( Ja go wziac nie moge bo za kilka dni wyjeżdżam do Suwałk i wracam dopiero 31.01 Boże co zrobić, ten pies przeżyje szok!!! ;( Pomóżcie błagam! ;( :( On już sie przyzwyczaił do domowych warunków, do dobrego jedzonka a teraz znowu ma siedzieć w klatce?? Przemek próbował mu coś znaleźć, ale miał tylko na to tydzień i nikt sie nie odzywał :( Szukał tez innego lokum ale nikt nie zgadza sie na psa...;( Co robić?? :(
  21. Jakby ktoś chciał psa na Głogów mogę dać swojego Wolliego- Buldog Francuski, co fakt czasami kręci sie na ringu ale jak dobrze złapie kontakt z wystawcą to jest super ;)
  22. Czekam na telefon od Helga&Ares muszę się dowiedzieć kilku rzeczy.
  23. Dziewczyny, potrzebne są konkrety. Jak bedzie wiadomo napiszcie; Co stwierdził wet na temat jesgo stanu zdrowia, wieku jak długo bedzie leczony ile jest potrzebne kasy kiedy moze trafic do DT przydałyby sie jakies bazarki. Ja mam kilka rzeczy które można wystawić. Moze ktos z Poznania podjechałby do mnie po nie i je wystawił? Ewentualnie moge je komuś wysłać. zostawiam swój nr kom: 783511919 dzwońcie jak cos bedzie wiadomo, postaram się pomóc, narazie moge przekazac coś na bazarek, w późniejszym czasie może uda mi sie wziąć go na DT, trzeba by tylko omówić parę kwestii. Promyczku- bądź dzielny, już teraz bedzie lepiej, juz cie nie spotka nic złego.
×
×
  • Create New...