Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. U mnie został piesek Pako fotki są gdzies z tyłu wątku. Dziewczynka juz ma plecaczek na plecach i czeka na nowego właściela :) Jutro po południu wyjeżdża do Wrocławia :)
  2. Jak znajdziecie transport to ja wezme tą pręguske na tymczas, mam blisko dobrego i taniego weta, odkarmimy ją, wyleczymy i poszukamy domku. Jutro ode mnie jadą szczeniaki do nowych domów wiec tymczas sie zwalnia. Jakby co to piszcie.
  3. [COLOR=DarkOrange][B]˛Hmmmm co nowego.. mam na tymczasie dwa szczeniaczki i psiaka Gucia ze schroniska, Wollie trzyma sie świetnie, chłopak niedawno skończył roczek dostał mnóstwo smaczków było tuli tuli i stoo lat :) codziennie chodzimy sobie na długie odstresowujące spacerki ^^ ostatnio bylismy na cytadeli. Oto szczeniaczki [URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc08673d.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/544/dsc08673d.th.jpg[/IMG][/URL] Gucio: [URL=http://img72.imageshack.us/i/gucio2.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2128/gucio2.jpg[/IMG][/URL] i Wollie: URL=http://img442.imageshack.us/i/dsc08608.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5558/dsc08608.jpg[/IMG] [URL=http://img218.imageshack.us/i/dsc08813i.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5349/dsc08813i.jpg[/IMG][/URL] jak bede miała wiecej czasu i szanownie opuści mnie pani migrena to wstawie wiecej fotek.[/B][/COLOR]
  4. Wiec ode mnie dziewczynka idzie niedługo do domku, mam swietny domek dla psiaka od mrowy wiec zostanie jeden u mnie psiak i jeden u Dorci :)
  5. od nac Kleo pewnie w poniedziałek pójdzie do domku do młodego małżeństwa z dzieckiem domek sprawdzony w Poznaniu na winogradach :)
  6. Psiaki nie będą duże ale napewno będą w jakimś stopniu przypominać amstaffka. Beda takie pod kolanko, mają 5 tygodni a są maleńkie..
  7. Potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty adopcyjnej w Głogowie- mam chętnych na Kleo, ludzie wydają sie bardzo fajni ale trzeba ich sprawdzić. Przez chwilką kupiłam maluchom pół kilo eukanuby bo na royala mnie w chwili obecnej nie stać, zapłaciłam 12zł.
  8. właśnie, mnie tez to interesuje:) A może jakis spacerek jutro? Np na cytadeli albo w parku sołackim albo w lasku marcelińskim??
  9. mleczko, kleik, odrobaczanie, ksiazeczki dla maluchów i odpchlenie kosztowało nas łącznie 50zł, w poniedziałek kolejne odrobaczenie i to bedzie 10zł wiec łącznie 60.
  10. U nas dzieciaki jedzą kurczaka ^^ W poniedziałek powinny byc drugi raz odrobaczone a za tydzien szczepienie. Ktoś sie dorzuci??
  11. Firma to Puli :) u nas maluchy tez rzucaja sie na miecho i pieknie je gryzą i baardzo im smakuje. troche fotek: [URL=http://img691.imageshack.us/i/clipboard02ny.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9171/clipboard02ny.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc08925.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7311/dsc08925.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/clipboard03ye.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3549/clipboard03ye.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img406.imageshack.us/i/dsc08912.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8546/dsc08912.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/dsc08923.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3527/dsc08923.jpg[/IMG][/URL]
  12. u nas maluszki sie rozszalały , takie dwa małe nicponie. Są chytre i lubią sie bardzo chować w przeróżne dziwne miejsca. dzisiaj dostały pierwszy raz skrobankę z kurczaka wcinały aż im sie uszy trzęsły:) mi wetka tez powiedziała ze one mają zbyt dobre uzębienie jak na 3 tygodniowe pypcie, a mrowa słusznie zauwazyła ze sa zabardzo ruchliwe, maja zbyt dobrą koordynację ruchową jak na 3 tygodniowe szczenieta. z maluchów do wczoraj wychodziły robale dzisiaj już czysto, brzusie nareszcie nie są twarde :) Jednym słowem wszystko jest ok :)
  13. [quote name='leni356']Na czym polega problem z Guciem? z czego to wynika?[/QUOTE] Ze strachu - musiała go miec kiedys kobieta która go źle traktowała bo on sie poprostu kobiet boi a jego agresja wynika ze strachu:shake:
  14. no kiepsko z kasą ,dzisiaj wydalismy ponad 50zł na maluchy :P odrobaczenie , odpchlenie i ksiazeczki łącznie kosztowały 32zł , kupilismy tez mleczko dla szczeniąt w proszku i kleik dla dzieci. Przydałyby sie jakies bazarki.
  15. [URL=http://img20.imageshack.us/i/dsc08746.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2912/dsc08746.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/razemc.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8982/razemc.jpg[/IMG][/URL] no na dzisiaj to wszystko :) Trzymam kciuki za reszte maluszkow :)
  16. [URL=http://img20.imageshack.us/i/dsc08723.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8720/dsc08723.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/clipboard08.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1913/clipboard08.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img254.imageshack.us/i/dsc08673.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7277/dsc08673.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img264.imageshack.us/i/clipboard11q.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3525/clipboard11q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img254.imageshack.us/i/clipboard10m.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/549/clipboard10m.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://img682.imageshack.us/i/kleus.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/6367/kleus.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/dsc08689d.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5670/dsc08689d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img264.imageshack.us/i/dsc08699.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4165/dsc08699.jpg[/IMG][/URL] i pakus: [URL=http://img682.imageshack.us/i/pako.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/6528/pako.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/dsc08711.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8971/dsc08711.jpg[/IMG][/URL]
  18. Uhh nareszcie internet. Psiaczki są bardzo grzeczne , siusiaja ile wlezie i gdzie popadnie:evil_lol: Jedzą dzielnie za 10 i śpia kołami do góry. Są przeurocze:loveu: Bylismy u wetki. szczeniaczki są juz odrobaczone i odpchlone;) Dajemy maluchom tak jak Mrowa poradziła - kleik ryzowy i mleczko ale te w proszku dla szczeniat dzisiaj wszystko kupilismy;) baaardzo nam smakuje, rzucamy sie na miski jak opentani:evil_lol: A wiec - sunie nazwalismy Cleo, jest przeuroczą przytulaśną młodą dama chłopiec zwany Pakusiem- to mały zadzior który męczy naszego buldoziego księcia i podgryza wszystkich którzy chcą sie bawić:razz: a teraz zdjecia: Cleo [URL="http://img694.imageshack.us/i/cleo.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/489/cleo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img694.imageshack.us/i/clipboard04a.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1197/clipboard04a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/clipboard06t.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9050/clipboard06t.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://img264.imageshack.us/i/clipboard14.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8954/clipboard14.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img264.imageshack.us/i/dsc08686.jpg/"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9733/dsc08686.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='eski']Czy ja dobrze rozumiem, że Gucio wrócił z Częstochowy do Poznania ? :crazyeye: Ugryzł nową panią i go oddano do DT ?[/QUOTE] Tak. Nie mozemy sobie poradzic z Guciem. Konsultujemy sie z behawiorysta ale nie wiadomo co z tego będzie... moze ktos sie dorzuci do konsultacji? Jestesmy juz dłuzni 100zł
  20. Frogg to przywieź jutro psiunia nr 1 i tą ostatnią białą sunię:loveu: Są urocze, nie powinny tam marznąć w budzie. Halo szukamy tymczasów!! jeszcze 6 psiaków szuka dobrych domków tymczasowych:placz: Ah i zadzwon do mnie jeszcze dzisiaj zeby sie dokładniej umówic ja juz wracam do domku i jutro czekam na maluchy. Już je kocham:loveu:
  21. Dzwoniłam do tej znajomej wzieła dwa koty ze schroniska wiec ona aktualnie odpada:-(
  22. frogg plisss daj reszte zdjec:loveu: mam jeszcze tylko 7 min w tej głupiej kafejce:shake: grr nie cierpie nie miec internetu w domu:angryy:
  23. Czekam wiec na zdjątka maluszków:loveu:
  24. no dobrze tylko do mnie musicie dzwonic bo jestem chwilowo bez internetu do przyszłego tygodnia. Czekam na jakis odzew. :)
×
×
  • Create New...