Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Boze, widzisz i nie grzmisz ;( Kto mu zrobił taką krzywdę?;( Serce mi pęka jak na niego patrze, łzy mi same popłynęły. Widze ze maluch jest niedaleko mnie. Jak bedziecie potrzebowały pomocy- piszcie. 30.01 wracam z Suwałk i jak sie uda moge go wziąć na tymczas ale bedzie potrzebna zrzuta na małego. No i teraz napewno nie zasne;( Biedny Promyczek... Maluszku- mądź dzielny. Walcz!
  2. ja bym mogła wziac ale tylko na tydzień :( 26 musze jechać do Suwałk..
  3. kurdee zeby nie to ze 26 jade do Suwałk to wziełabym te szczeniątka do siebie ;(
  4. No to ja się przypomnę ^^ [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/248/eae6bff235b5d964med.jpg[/IMG][/URL]
  5. A mamy kilka fajnych zdjątek więc sie pokażemy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/246/2943f2ad0fa965b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/245/566589353fa5a7b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/246/855a97999ad46e0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/246/dc19631728a200a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/133/9f23f29327b954ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/242/d1a8a7b9677ac936med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/246/1c33816cc2937a45med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/242/febfc662fb2233cd.jpg[/IMG][/URL]
  6. Buba....ta sunieczka bardzo przyomina mi Kame... slicznotka...
  7. Tymczas za free i na ile bedzie tylko potrzeba:) Wykastrować go moge juz jak bedzie u mnie, tylko bedzie trzeba zrzute zrobic :)
  8. Ciesze się bardzo ;) Mam nadzieje że gratisik sie przyda ;) Obrózka jest nowa, nieuzywana.
  9. Jakby co ja moge dac DT temu grzywkowi.. :) poradziłam sobie ze schroniskowym Guciem z duzymi problemami to i z siusianiem w domu sobie poradzimy ( Gucio tez miał ten problem, aktualnie pieknie prosi o spacerki ) :) Jestem z Poznania jakby co, mam buldożka do towarzstwa dla malucha...
  10. Poszło poleconym priorytetowym, moge wstawic fotke potwierdzenia ....
  11. A ja dostałam fotki juz podrośniętej Kleo :) Później wstawie :)
  12. Wszystkie zaległe wysyłki dzisiaj rano zaniosłam na poczte. Poroszę o Cieprpliwość i bardzo przepraszam.
  13. pieny obrazek - dwa grzywki szalejące razem <3 Iza jak kiedys bede w Suwałkach to napewno osmiele się wpaść też do Cz.B i odwiedze Ciebie i twoją bandę psiaków :) w LIczbie 2 :P
  14. Ciotki błagam powiedźcie mi coś o tym psiaku: [url]http://img15.imageshack.us/img15/8761/kudlata3.jpg[/url] on mi wygląda na mojego zaginionego Topsika ale ciezko rozpoznac na tych fotkach, Topsik to mój zaginionych Grzywek Powder Puff, co fakt zaginął z Poznaniu w Lipcu i do tej pory sie nie odlazł wiec moze tragił gdzies w wasze rejony.. :(
  15. Zobaczcie jaki Gucio jest szcześliwy:) [URL=http://img268.imageshack.us/i/gucior.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3407/gucior.jpg[/IMG][/URL] dla przypomnienia, tak wygladał w schronisku..: [URL=http://img511.imageshack.us/i/dsc08193.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1842/dsc08193.jpg[/IMG][/URL]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]czesc ciotki!:multi: jak Wam mineły swieta??:cool3: pewnie rózgi sie posypały od mikołaja:diabloti: Ja dzisiaj wróciłam z inglanda, wogóle nie wypoczeta :eviltong: I mam zamiar wstawić fotki :diabloti: a oto przedsmak: Wollies patrzy: [URL=http://img268.imageshack.us/i/clipboard07a.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9321/clipboard07a.jpg[/IMG][/URL] i tak też sie umiem patrzeć: [URL=http://img97.imageshack.us/i/wollie.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1358/wollie.jpg[/IMG][/URL] pokazuje jezyczek:eviltong: [URL=http://img69.imageshack.us/i/clipboard02uz.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9052/clipboard02uz.jpg[/IMG][/URL] Ładnie sie uśmiecham [URL=http://img511.imageshack.us/i/img5983.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7325/img5983.jpg[/IMG][/URL] Gucio sie uśmiecha: [/B][/COLOR][URL=http://img268.imageshack.us/i/gucior.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3407/gucior.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Reszta bedzie jutro bo dzisiaj padam na pysk delikatniej ujmując..:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [URL=http://img20.imageshack.us/i/img5856g.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6198/img5856g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/img5864p.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9237/img5864p.jpg[/IMG][/URL] Na dzisiaj to wsio :D
  18. [URL="http://img406.imageshack.us/i/img5845j.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1570/img5845j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/img5849q.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1849/img5849q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/img5851k.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8803/img5851k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/img5853t.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7817/img5853t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/img5854.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3783/img5854.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://img695.imageshack.us/i/img5823h.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8163/img5823h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/img5824xm.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5117/img5824xm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/img5833k.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8113/img5833k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/img5834.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3530/img5834.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/img5843.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7568/img5843.jpg[/IMG][/URL]
  20. Eee marudzicie :P A skoro marudzicie to macie :D: [U][URL=http://img197.imageshack.us/i/img5784j.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2637/img5784j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/img5797k.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1619/img5797k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/img5865.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/421/img5865.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/img5870.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4263/img5870.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/img5822a.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9232/img5822a.jpg[/IMG][/URL] [/U] foteczki robione zapożyczoną lustrzanką :D
  21. Mam dobrą wiadomość Gucio zostaje u mojego chłopaka, zabiera go na swieta do Suwałk a później wrócą razem i razem beda mieszkać juz na zawsze Gucio go bardzo kocha i Przemek kocha Gucia. Nie ma sensu psuć tej miłości.
  22. Mam dobrą wiadomość Gucio zostaje u mojego chłopaka, zabiera go na swieta do Suwałk a później wrócą razem i razem beda mieszkać juz na zawsze Gucio go bardzo kocha i Przemek kocha Gucia. Nie ma sensu psuć tej miłości.
  23. Gruba berta - moge przyjechać do Ciebie jutro koło 16? Mogłabyś po mnie wyjść gdzies pod Rynek Jeżyki? Bo wogóle nie znam jeżyc...
  24. Niestety Aniu do mnie nie zadzwonisz bo mam popsuty głosnik i mikrofon, ze mna to mozna aktualnie pisac tylko smsy 882840889
×
×
  • Create New...