Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Buuu i jest poszkolna Emcia z fotami piesów: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/18f9467d661506ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/133/c6698ead895251d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/154/3341ecd5c73c6fda.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/2ea3d590288f737e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/2f9dde44e454e3b2.jpg[/IMG][/URL] Wieczorem bedą dwa filmiki:cool3:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Mysia_']emdziolek w kolorze tez bardzo ładnie :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuje ;-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4332/clipboard01zk3.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze jedna;)[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Sporo sie ich zrobiło, prowadze dokłądną selekcje, wykluczam te osoby które mi sie nei podobaja, została jedna kobieta, wysłałam jej jeszcze dwa zdjecia bo wcześniej wysłałąm jedno no i czekam. Pani jest z Łomży, niedawno odeszła im za TM sunia i własnie chcą przygarnąć ze schroniska kolejnego psiaka, sama niestety boi sie przejsć do schoniska, mówi ze serducho by jej pękło jakby zobaczyłą tyle biednych zwierzątek. Zobaczymy co z tego wyjdzie:)[/B][/COLOR]
  4. [quote name='papudraczek']chyba już nikt nie zechce Suzi!! a to takie pocieszne zwierzę!!! coś mi sięwydaje że zostanie na chabrowej!!!:cool3: Emdziołku zastanaiwałaś się nad tymi szczeniaczkami???[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Asiu, oczywiście ze sie z mamą zastanawiałam ale mamy teraz w domu psa mojej babci bo jest w szpitalu wiec chwilowo nie mozemy niczego przygarnąć:shake:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='AgaCzips']a mi jest nie ładnie w dwóch kitkach:placz: a ja lubię...:-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A zrób se dwie kitki i sie pokaż nam tu:razz:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć!:multi: [url]http://img81.imageshack.us/img81/5389/obraz030gi1.jpg[/url] mmmm piękne foto, Lusia taka zadowolona na niej:loveu::loveu: Miłego dzionka Beatko:multi:[/B][/COLOR]
  7. [quote name=':: FiGa ::']Ojj Emi :loveu:Jesteś pikna jak zachód słońca nad morzem :loveu: Szkoda, że mi się taką cudną urodzić nie dało :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ty ty ty, ja ci dam, ty tez jesteś piękna i na siebie nie narzekaj bo cie tak po tyłku klepne ze tydzień na nim nie usiądziesz:evil_lol: Dzięki za komplementy :loveu:Lowom Cie moJa KsiĘżniczko:loveu: [/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]a ja cie jeszcze nie widziałam:oops: daj mi swoje foto na PW:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]I tu też z doskoku, wpadłam kochanie powiedziec DOBRANOC:loveu: Mizianko dla Saruni:loveu: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]CZeść koffanie ja tak z doskoku wpadłam Ci powiedzieć ze u mnie w blożku mam takie swoje sexi zdjecia spacjalnie for U wiec zapraszam:loveu: DORBANOC SKARBEŃKU:loveu:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!:multi: Wpadłam powiedzieć: DO [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=DarkOrange][B]BRA [/B][/COLOR][/CENTER] [RIGHT][COLOR=DarkOrange][B]NOC!:loveu:[/B][/COLOR] [/RIGHT]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Baffi specjalnie for U w kolorze:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/885/clipboard01ni4.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='agaciaaa']No przecież wiem kochanie że to Ty :razz: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to dobrze bo już myślałam ze nie pamietasz jak wyglądam:placz: Ide spać - padam na ryjok - szkoła uczy i - zabija:evil_lol: DOGOBRANOC!:loveu: [/B][/COLOR]
  13. [quote name='baffi2'] emdziolek, czemu tak malo kolorowe:placz: :eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo ja takie lubiam:evil_lol: Moge dać inne w kolorze:razz:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a no widzisz :) to czas zacząć imprezować ;) :evil_lol::evil_lol: [URL]http://img443.imageshack.us/img443/5829/clipboard01aahx4.jpg[/URL] i jak ładnie wyszłaś na tym zdjęciu no no no :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to bede chodzić na impry:cool3: Dziękuje za komplementy:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://img443.imageshack.us/img443/230/clipboard01th5.jpg[/URL] hihi, przynajmniej cieplutko ;) :loveu: I jakąś fajną laske tu widze :lol: Emi, kto to? :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oj gorąco między dwoma psami:evil_lol: Jak to kto, to ja kochanie:razz:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]ktoś sobie chiba jęzorka przytrzachnął:evil_lol: [URL]http://img408.imageshack.us/img408/8665/clipboard02aev4.jpg[/URL] śliczna dziewczyna z Ciebie:) [URL]http://img443.imageshack.us/img443/5829/clipboard01aahx4.jpg[/URL] w ogóle b. ładne zdjęcie:) całusy!!:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Basieńko mła:loveu: Całuski:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='Paulina87'] Emdziolek, ale ładnie wyglądasz.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuje Paula:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Dzaga']Śliczne :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki:multi:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='justysiek']wow!!!:multi:jaka laska z ciebie:loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]:evil_lol: Sie nie zakochaj:evil_lol: Dziękuje:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [/B]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Ave Satan!:diabloti:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć ALI babo:loveu::evil_lol: Padam na ryjok, masz może jakąś kawusie dla Emdziolka?:cool3:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='agaciaaa']Cześć Skarbie :loveu: widziałam fotki z bezludzia :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć słonko:loveu: Fajnie ze oglądnełaś fotki, zaraz dam wiecej!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witaneczko Emi:) z całuskami przyszłam :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mistrzu!:multi: Dziekujemy za buziaki , my ciebie tez buziakujemy!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']:multi:czesc skarbus:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Justynko![/B]:multi::loveu: [B] Uwaga bedzi kilka fotek: Psy oblazły lusiaczka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/230/clipboard01th5.jpg[/IMG][/URL] i Vega: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8665/clipboard02aev4.jpg[/IMG][/URL] I Kajtuś: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3006/clipboard01aiu1.jpg[/IMG][/URL] I ja po dyskotece:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5829/clipboard01aahx4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5407/clipboard02wz6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]No to ja dam siebie podyskotekową:razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5829/clipboard01aahx4.jpg[/IMG][/URL] a to lustrzane odbicie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5407/clipboard02wz6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:witaj niewyspana wytańczona szczęśliwa EMI :multi::loveu: Buziaki dla Reszty Rodzinki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!:loveu: reszta rodzinki łączkie z psami Ciebie także buziakuje:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć kochana :multi: :loveu: ohh to super że wybawiłaś się :) i powodzenia w szkole, nie zaśnij na ławce ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Cześć siostra!:multi: I to jak sie wybawiłam, za wsie czasy:multi: tak wogóle to ja zacofana jestm bo od 3 lat na zadnej imprezie nie byłam:evil_lol:Dopiero wczoraj mi sie zebrało:P [quote name='kate89']Obry Uuu Emi szalejesz :) teraz post wiec trzeba bedzie przystopowac z tym balowaniem.. ;) ja to zawsze po imprezach rano jestem bardziej wypoczęta nizbym spała cała noc hehe zdaj nam tu relacje jak tam w sQl ci poszło heh[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doberek mła Kasiu kochana!:loveu: No u nas byla ostatnia impreza narazie, ale po poście ide poszaleć z chłopakiem do jakiegoś klubu ze swoją starszą siostrą po wraca z za granicy!:multi: Jestem tak zmęczona ze padam na ryjok, chyba pójde sie przespać:evil_lol: Dzisiaj był sprawdzian z matmy a ja nic o nim nie wiedziałam a ja z matmy kuleje:placz: Ku mojemu zdziwnieniu dostałam 3:multi: Do tego baba z angola pierwszy raz sie nei darła! W piątek idziemy z klasa na lodowisko - pomysł moich genialnych CzopÓw z klasy (czytaj dziewczyny), zeby lekcji nie było:evil_lol: Ogólnie jest git tylko spać sie chce:shake:[/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']witam:) i czekamy na fotki obiecane:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne, zaraz dam fotki tylko poodpisuje! Cześć Bułeczkowa pańciu!:multi: [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Dostałam 3 odpowiedzi na ogloszenei w sprawie Moriska, ale odpowiem na nie za godzinke:) Przekieruje tych ludzi do Ciebie Poker ok? Daj mi namiary bo usunełam wiadomosć PW.[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Morisek ma ogłosznia na portalach internetowych: Suwałki, Białystok, Łomża, Częstochowa, Warszawa (dwa portale), Kupsprzedaj - tyle ja zrobiłam, porobie reszte po powrocie ze szkoły:lol: Morisku 3maj sie żabciu, znajdziemy Ci wspaniały domek! [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć siostra!!:multi:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...