Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images28.fotosik.pl/147/f45a97aaf1645962.jpg[/url] :loveu:Profilkowe:loveu:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:chciał mieć kopiowane jak te prawdziwne wystawowe :diabloti:ASTy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no mi też uchi i łapiszony zamarzły :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mi tez tylko łapi i uchi zmarzły, u nas dzisiaj PIĘKNE SŁONKO i ciepło jest!:multi: Korzystamy maksymalnie i po obiadku lecimy nad rzeczke z psiami:evil_lol:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]oo dopsz że i Ty wrócona:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zaczęłam troszku marznąć więc wróciłam:grins: aaa sterczące uchale:loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/152/3907640720e5c0b1.jpg[/url][/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/152/493b5f5314867333.jpg[/IMG][/URL] Wrrr i fotosik i imagesik zamulają[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:bad-word:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/150/8f69791a4f7fb3fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/129/6b43d298f768a87e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/129/1b7cb1247c6f1125.jpg[/IMG][/URL] No i narazie wiecej nie będzie bo wredne serwery sie mnie nie słuchają:comp26:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]CZe Mamciu!:multi::multi: Wróciłam z bezludzia,!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]emi... wszytko spoko ale oni NIE pozwalają wystawiać psów na ogólnopolskie fora adopcyjne... "chcesz pomóc?? podamy ci konto..." ot jedyna przez nich przyjmowana pomoc :shake::shake: mam plana i nie zawaham sie go użyć:diabloti: albo pójdą na moje warunki współpracy albo zyska wieeele inny schron ;) nie moge pisać więcej bo ONI to czytają :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=DarkOrange][B] No dobrze, ale jak bedzies zporzebowała jakiejkolwiek pomocy -pisz:razz: [/B][/COLOR]
  7. [quote name='agaciaaa']Oj Vega, musiałaś teraz tą cieczke dostać :evil_lol: Cześć Skarbie :loveu: widziałam fotki i czytałam co tam pisałaś ;) za Babcie kciukam! :kciuki:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Słonko:loveu: Cieszkam że oglądałaś fotki, no to jak jesteście tacy grzeczni zaraz dam fotki z bezludzia:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Medorowa']Trzymam kciuki za babcię:kciuki::p:p:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DziemkUje Madziu:loveu: A to za kciuki: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9743/38364360az1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8191/clipboard01ayf0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5917/clipboard01kk9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4561/clipboard02df3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7812/clipboard02aem9.jpg[/IMG][/URL] Zaraz dam drugą porcje a reszt abedzie wieczorkiem jak bedziecie grzeczne:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]są my wyspacerowani poterenowo.... wróciłam z gorączką 38 stopni... tym razem to grypa ... czuje wszystkie mięśnie (a myślałam że mam zanik :evil_lol:) i wszystkie kości... padam na twarz... dreszcze mnie przelatują.... mam 250 fotek ale nie mam siły :mdleje: :placz::placz: nie moge iść na L4 ... Pancio we środe wyjeżdża do Englanda :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oj Madzia zdrowiej szybko :loveu: No to zostaniesz bez Pawcia, spokojnie, MY sie Tobą zaopiekujemy:diabloti: a teraz do wyrka kysz!:evil_lol: [/B][/COLOR]
  9. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]dzięki ;) [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] dzięki, no wiosna jak na razie ;)[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U nas tez na razie wiosna, zobacyzmy co bedzie dalej:) Ide z psami na spacerek na bezludzie:) Miłego dnia:)[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]CZeść Paulinko!:multi: Wracaj do nas!:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Hej:multi: [url]http://img341.imageshack.us/img341/9440/img7935nc6.jpg[/url] Świetna fotka:loveu: U Ciebie też juz wiosna zaświtała?:razz:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko widziałam brzucha Luśki:loveu:[/B][/COLOR]
  13. [B][SIZE=5][COLOR=DarkOrange]DZIEŃ [/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][B][SIZE=5][COLOR=DarkOrange]DO [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=5][/SIZE][/B][RIGHT][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][B]BRY!![/B]:multi:[/COLOR][/SIZE] [/RIGHT]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Alu:loveu: Ojojoj poszłaś z piesek a ja wpadłam na kaff:-([/B][/COLOR]
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]ja n[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]ikomu nie powiem :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Georgia][B]i nadal trzymam kciukasy za zdrowie babci, niech no szybko dojdzie do pełni sił :kciuki::kciuki:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DziemKujemY za kciuki:lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Madziu, to ja ci coś poradze:cool3: MY - znaczy sie Ja i Ewa i jej TZ tez mielismy taki problem w naszym schronisku........ Na początku chodziliśmy do nich jako grzeczne dziewczynki, ktore załatwiają tylko adopcje i w nic sie nie wtrącają:diabloti: tak to tylko wyglądało, myśleli że dostali fajny prezent - ot naiwne baby - załątwiaja adopcje a my za to kase bierzemy - wpuszczali nas wszędzie - nawet zostawiali nas same w "biurze" i my wtedy jak te rycerzyki z tego konia w Troi wyskoczyłyśmy i wszystko co mieli w papierach to my to "skopiowałyśmy" i mielismy na nich dowody,po za tym zgromadziłyśmy ogromną ilość "ładnych" zdjęć, zbieraliśmy wszystkie artykuły o schronisku i z neta i z gazet - wszystko co by mogła isc przeciwko nim, nawet nagraliśmy pana kierownika na dyktafon:diabloti: walczyliśmy ponad pół roku - nie takie proste - zeby nabrali zaufania - trzeba czasu. A później można ich wykorzystać - wiec Ci radze - spróbuj zrobic tak samo, udawaj głupią pinde co sie grzecznie uśmiecha , przytakuje i szuka domków dla psów, nabiorą zaufania to ich zniszczysz:diabloti: Przez ten czas jak będą tego zaufania nabierać, zbieraj na nich wszystkie brudy, wszystko co sie da, wypowiedzi ludzi, artykuły z gazet i netu - i zbieraj tez przykłady dobrych schronisk 0 czy nawet tego jak w Kielcach sobie radzą z bezdomnoscią -bedzie im łyso że takie dobre miasto a syf w schronisku i nie umieją zadbać o bezpańskie stworzonka. To taka moja rada, moge Ci pomóc:razz:[/B] [/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]CZe Madzia. Pomysł jest genialny, jezeli nie chcą pomocy to znaczy ze maja cos do ukrycia, napisałam ci coś na Jebiowskim wątku:razz:[/B][/COLOR]
  18. :placz:[COLOR=DarkOrange][B]:placz: Zostałam zingnorowana:placz::placz: FOCH :obrazic:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kajtuś u Was na małym rozpieszczaniu jest :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć Siostrzyczko :loveu::loveu::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Otóż to:evil_lol: Troche go rozpieszczamy:cool3: [/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Silver]ps.. Jakby co ja wam nie mówiłam - Lusiaczek sie zakochał w Kajtusiu, pewnie u nas zostanie:razz: bo z babcią kiepsko:-([/COLOR][/SIZE] [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:szekszowna Vegunia w majtaskach ;) A Kajtuś u Lusiaczka w wyrku ;) [URL]http://images34.fotosik.pl/129/0608c0df1589bac2.jpg[/URL] witanko spioszki :multi::multi::loveu::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No taka sexi sexi:loveu: ZGADŁAŚ!:multi: U lusiaczka w wyrku leżał:multi: Witanko Alu:lol: Ps. My nei śpioszki, wstaliśmy o 8 dzisiaj:evil_lol:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mistrzu! Gdzie ty sie podziewasz? Tak dawno Cie u mnie ni było a u mnie takie piękne eleboraty były i zdjęcia i wogóle, ja wpadłam do Ciebie i paszcze ze Cie nie ma, wracaj do mnie profesorze!:placz:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Wilejkaros']Vegulec jakiś taki marnie ucieszony... Eksmisja z wyrka i do tego gatki na doopalona ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]wogóle nie była tym ucieszona:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='natija']ale slodziaki:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]wiem:loveu: czeeesc:multi:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cze widzialam majtkową Vegę i niemajtkowego Kajtka:diabloti::razz: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko spostrzegawcza:cool3:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Dwie fotki na dogobranoc:loveu: Majtkowa VEGA)niestety śpi na glebie bo ma cieczke i wszystko by zabrudziła: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/150/643210b9527ab9b1.jpg[/IMG][/URL] I łóżkowy KAJTUŚ(pierwszy raz od X czasu w łóżku!:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/129/0608c0df1589bac2.jpg[/IMG][/URL] A teraz mówimy [COLOR=Red]DOGOBRANOC[/COLOR] [/B][/COLOR]
  23. AaaAA Jak Super!! Ale SIe cIEszĘ!:multi:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:smiesz wątpić .....że nie zawsze piszę nie znaczy ze nie bywam i nie czytam :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie , nie wątpie, a ja sie przyznam że czasami nie czyta, lookam tylko czy są fotki, jak nie ma to ide dalej:oops: Lenia mam w doopie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/157fs837411.gif[/IMG]kontrola blogaska ... Poczytałam o sierściuchach ,o marchewce , cieczce i sterylce i o babci też :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkOrange][B][/quote] Witaj InsPEkTOrze!:multi: TO dobrze ze ktoś to czyta:evil_lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...