Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='agaciaaa']:shake::shake: dlaczego?[/quote] [quote name='MaStaCh_'][CENTER] [COLOR=teal][B]A co sie stalo ?? nieudana adopcja ??[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]NIe dokładnie, ta Pani która adoptowała Lunkę miała wczesniej Spanielka którego jej ukradli.(pond 3 miesiace temu) Dzisiaj zadzwoniła jakaś kobieta do niej ze znaleźli spanielka, opisała go i Pani pojechała sprawdzic i okazało sie ze to jej psiak wiec go wzieła spowrotem. Niestety dwóch psów mieć nie moze bo mieszka z matką i ma dziecko a mieszka na 9 piętrze, zreszta ten spaniel nie lubi innych psów:roll: No trudno bede znowu jej szukac domku:placz:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]CZeść wszystkim przyszłam ze zła wiadomoscia - Luna do mnei wraca:placz: N apoprawienie humoru zaraz dam fotki:roll:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Aleee gaffa:oops: :BIG:100 lat 100 lat!!:BIG: ps. A cóż to za sie stał ze fotki wstawiłaś?:evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='emilia2280']Wiedzialam!! Dobrze wyszlas - gwiazdo jedna. :eviltong:[/quote] Aj tam zaciełam sie:eviltong:
  5. [quote name='emilia2280']No tak. Ale sluchaj, z innej beczki - czy Ty nie byla czasem w "Interwencji". Ktos podal mi link o Suwalskim schronie- a ja mówié, ze po glosie to Ty (w czerwonej bluzeczce z wyciéciami)!![/quote] Tak to niestety byłam ja:roll::evil_lol:
  6. [quote name='justysiek'][COLOR=DarkOrange][B]Nei wiem, czemu, dzisiaj ide sie dowiedzieć bo do dziewczyn z Miau tez nei doszły:roll:[/B][/COLOR][/quote] no wlasnie czekalam dzis i nic....:-([/quote] No to teraz to ja sie nei dziwie czemu nie doszły, były gdzies odłozone z kilkoma innymi i o nich zapomniano:mad: Przeprosili mnie i dostałąm 5 znaczków zwykłych i 5 priorytetowych gratis:evil_lol: i paczuszki dzisiaj juz poleciały na pewno bo bylam przy tym jak ziomek ładował do samochodu:cool1: Ah ta nasza PP:roll:
  7. [quote name='emilia2280']Oo. Emdziolku, byly jakies telefony?[/quote] Tak ale chyba ludzie czytac nie umieją:roll: Dzwonią i pytają jaka rasa, czy to pieski czy suczki, jak mówie ze to są urocze kundelki, sunie to mówią "aha to ja dziękuje" i tyle:roll:
  8. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]To jak z tym spacerekim jutro rano ??[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MNie jutro nei ma:roll: A Iza jedzie do Sokółki[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Selket']Śliczne psinki ;) :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Selkeciku!:multi: Tak, slicznosciowe Jełopy:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][URL]http://images30.fotosik.pl/189/c08df4c4b6b6b218.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: mi jeszcze nie doszla ta paczka:shake::placz::-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nei wiem, czemu, dzisiaj ide sie dowiedzieć bo do dziewczyn z Miau tez nei doszły:roll:[/B][/COLOR]
  10. Znalazłam u mnie na stronei miasta takie ogłoszenie: [CENTER][B]»» Kupie szczeniaka. Rasa-Amstaff tanio (nr 21659)[/B] [B]INNE[/B] [/CENTER] Witam... Szukam szczeniaka rasy amstaff(pies). Bez rodowodu Suwałki moje gg: 769092 [CENTER] [I]Kontakt:[/I] [B]517553593[/B][/CENTER] Napiszcie, moze warto
  11. [COLOR=DarkOrange][B]HEjka wszyscy!!:multi: Mówicie - macie: Vega cieszyła sie jak głoopia:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/189/c08df4c4b6b6b218.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/189/b1d4e84b2233a036.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/204/7f90fd5512a52b1a.jpg[/IMG][/URL] Kajtek swoją zjadł wcześniej bo wczesniej dostał:eviltong::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/204/7f33687a343a1481.jpg[/IMG][/URL] Ale i tak sie cieszył [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/188/d84979bc703760c7.jpg[/IMG][/URL] I sie [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]oblizywał [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/204/0cb41f68a1089405.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Wiecej dam później:evil_lol: Apetyt rośnie w miare jedzenia:razz:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Dobry wiczorek Mati!! Ależ ty pięęękne foty robisz:loveu: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll172/matusz5/IMG_0266.jpg[/url] Dobrze Wam razem:loveu: Pozdrówka;) [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B][URL="file:///G:/DCIM/101SSCAM/SL274500.AVI"]http://images6.fotosik.pl/163/9a44cc243753af35.jpg[/URL] JOzin z Bazin:evil_lol::evil_lol: Ziemandejro Amdzia!:multi:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]DZIEEEEM DOOOO BRYYYY WIEE CZÓOOR:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='Matusz']nie dziękuję, kciuki potrzebne od 16-18 czerwca:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bede pamiętać:lol:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Matusz']jak dobrze pójdzie to już na mini-zlocie będzie student I roku Wokalistyki i śpiewu solowego...:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ulala Mati musze Ci koneicznie usłyszeć:multi: Trzymam kciuki coby oby dobrze poszło;)[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Matusz']ja mogę śpiewać dużo, ale gitary nie posiadam niestety:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Fajnie że jest ktoś chętny na śpiewanie!:multi: To nie pozostaje mi nic innego jak nauczyc sie grac na gitarze:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='justysiek']Daj jakies foty:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]późnym wiecorkiem dam:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Izabela124.']Oj to bardzo szkoda. I tak dlugo bysmy tam nie byly, bo o 12.42 pociag powrotny do domu Ale trudno, moze innym razem[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha to ty o 9:50 jedziesz do Białegostoku, to bedziesz po 11:30 tam w Sokółce to tylko na godzine jedziesz? Jak dla mnie to bez sensu, tylko kasy sporo wydasz, jak jechać to na spacer długi np na 2-3 godziny[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Izabela124.']Witanko emi to czyli w sobote nie jedziesz ze mna j na spacerek do Sokolki? pociag mamy o 9.18[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Nie mam czasu jechać:roll:[/COLOR][/B] [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]To już nie macie co robić tylko jeździć do sokółki ?? :eviltong::shake:[/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]PoZdraWiam WszystKich :D[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mamy mamy:P[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']To jedz z nami :P Pacco by sie wyszalal[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pacco szaleje z Vegą:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Witanko :multi: Nareszcie dotarłam do Was Emdziolku;) Gratuluję Kasiu prawka :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Selkeciku!:multi:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Iza!! Widziałam piękne fotki!:multi:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Łaaa trafiłam na Yyympre:multi: 1000 stronka:multi: Madziu swietujemy! Choo napijemy sie kolY:evil_lol::evil_lol: :pepsi::pepsi::laola::pepsi::pepsi:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Selkeciku z Gonzikiem:multi:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='kate89']Siemanko,dawno mnie nie było a tu tyle pięknych fotek :) musze sie wam pochwalić :) własnie zdałam prawko ;) hihi Pozdróffki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łaaaaa Kasiu GRATULACJE!:multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Haha to ześ zakupy zrobiła:evil_lol: Ino czemu zapominasz o mleczku?:shake: Mleczko takie dobre:loveu::evil_lol: Witanko!:multi:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...