Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Mati!:multi: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll172/matusz5/IMG_0410.jpg[/url] łaaa pięknościowa foteczka:loveu: Tobi sie opala:evil_lol: Mam jedno pytanko a kto Cie nauczył takie pięknościowe fotaski robic?:loveu:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Som śliczne[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:loveu: Pozdrowionka:lol: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]A proSie xD :loveu:[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Prosie to takie zwierzątko:evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć KOchanie:loveu: Ale duużo foteczek:loveu: Widze że spacerek był udany:multi: szkoda że beze mnie:-([/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Siemano Maaadzik!:multi: Widziałąm Klocka z Bagien:evil_lol: Jakie ty ładniuszne foty robisz:loveu: Jestem z ciebie dumna:loveu: Bu[COLOR=Green]uz[/COLOR]iole od [COLOR=Green]Na[/COLOR]s i od nas[COLOR=Green]ze[/COLOR]j psie[COLOR=Green]j [/COLOR]brygady w liczbie [COLOR=Green]3[/COLOR]:razz:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]FotKi ZajebiaSzcze oBy tak Dalej .. WidaĆ ręKe profesjonaliStki :D [/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]BiCz LoV :loveu:[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Profesjonalnie to mi si epsy ustawiają do zdjęć:evil_lol: Dziękować:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Vega szajbus:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/207/2e4726e68e9501b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/207/09fab621bed330b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/189/7e6eb682534407d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/207/f69cb02bc06436f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/190/903719f793821c8d.jpg[/IMG][/URL] I to by było na tyle:lol:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Nierówna walka - Dwie suki na jednego psa:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/80a224813d3b3f48.jpg[/IMG][/URL] Uśmiech Kajtka poraz 2:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/191/363e59c524708901.jpg[/IMG][/URL] Czyszczenie futerka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/190/1571e1705d74217a.jpg[/IMG][/URL] BICZ:loveu:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/206/11f398f5a710cfa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/191/a166842b3029feba.jpg[/IMG][/URL]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Hopam malutką na pierwsza i daje nowe fotki:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/206/c43ab1e265b1259d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/80a224813d3b3f48.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]dziewuchy i chłopaki zeby nie bylo xD :evil_lol:[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]oooups zapomniało mi sie:oops: Cześć Dziewczyny i chłopaki:loveu: Dam fotyy, cieszycie sie?:razz: Kajtek I Groźny:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/189/479239b728d6ddd1.jpg[/IMG][/URL] Luna II sliczna:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/206/c43ab1e265b1259d.jpg[/IMG][/URL] Zadowolony Kajtosław [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/190/c8f22c72b6874a15.jpg[/IMG][/URL] Bicza zjadająca Lune: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/207/27dc61687e8d6282.jpg[/IMG][/URL] I psia miłość:loveu:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/207/43a780feb3d20166.jpg[/IMG][/URL]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Dziewuszki:multi: Napewno sobei ze wszystkim poradzimy, nie ma innej opcji:cool3: Później dam foty:razz:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='chester07']szkoda że sie ni udało.. ale cóż trzeba szukać dalej ^^ śliczna jest :loveu: i pyszczuś jej się faktycznie wydłużył troszkę :) po domek maleńkie, piękne, kochaniutkie itd :D mizianko dla niej ! takie wielkie ! :loveu:[/quote] Nio troszeczke sie pysio wydłużył. Śpi sobie teraz moja małą kryszynka. Powiem Wam tyle - przez te kilka dni ta Pani wydałą na nią multum kasy, widać ze chciała bardzo zeby u niej została. I przeciez zeby ją odwieźźć to kase na paliwo wydała. Bywa, jezeli ja bym miala kilka dni szczeniaka ktorego zaadoptowałąm i znalazłby sie mój pies z którym byłam juz kilka lat i nie miałabym mozliwosci trzymania dwóch psów to tez bym szczeniaka zwróciła, LUnka jest małą i sliczna, znajdzie szybko domek.
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']Oj ale sie zmienila przez te kilka dni:) Wydoroślała troszke:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak tylko wyszłą na fotce:eviltong: Ale w rzeczywistosci nadal jest słodką kuleczką:loveu:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='**Olka**']ja mogę was zaopatrzyć w gitarę jak ktoś grać umie :D ja się nie dotykam do niej od czasu skończenia szkoły muzycznej (ot taki uraz) :D więc uczcie się dziewczyny a ja wam gitarę przywiozę :D[/quote] Olciu a moze jednak pograsz nam na gitarce?:loveu: Zrobisz wyjątek i byś nam pograła chociaż raz przy ognisku:loveu: Prosze prosze prosze!:loveu: Bo ja nie mam czasu na nauke gry na giotarze a zeby sie nauczyc to tez takową trzeba miec:eviltong:
  14. [COLOR=DarkOrange]No to dwie fotki wróconej Luny[/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/189/cdaaca3381bd2ca9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/4102007ea90ccbd6.jpg[/IMG][/URL]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]A oto powrócona Lunka:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/189/cdaaca3381bd2ca9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/4102007ea90ccbd6.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']Ojej... szkoda że nie udało jej sie z domkiem:(:(:( ale chyba nie jestes mocno smutna ze do ciebie wróciła:)[/quote] Ja sie ciesze ale moja mama nie...:roll: Musze jej szybko domek znaleźć....
  17. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dlaczego Kajtuś szuka domu? :roll::roll: super zdjęcia :loveu::loveu::loveu: a Vega babińka rządzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo Babcia go z powrotem wziasc nei moze, pochorowała sie totalnie, cały czas lezy w szpitalu, nie wiadomo co to będzie, wszyscy sie modlą żeby z tego wyszła:-( A u nas zostać nie może, jest za bardzo energiczny, a my mamy małe mieszkanie, jest nas 4 i Vega w 2 pokojowym mieszkaniu+ Kajtek+Luna:roll: Tak wiec szukamy mu domku ale cos mi sie zdaje ze u nas zostanie bo nikt od miesiaca sie nie zglasza:roll:[/B][/COLOR]
  18. Lunka Wróciła:placz: szczegóły u niej na wątku:roll:
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Zła wiadomość -LUNA WRÓCIŁĄ!:placz: powód - dla nowej Pani Luny ukradli ponad 3 miesiace temu spanielka. Szukali wszedzie, wyznaczali nagrode - nie odnalazł sie. Dzisiaj zadzwoniła z rana jakaś kobieta i powiedziała ze znalazła spanielka. Opis pasował wiec pojechała. Okazało sie ze to jej psiak. Strasznie temperamentny jest, nei lubi luny zreszta z nim do mnei przyjechała. Luna jest juz zaszczepiona, dostała śliiiiczną obróżke i piękną smyczke, do tego miseczki na stojaki, witaminki, , karme pro plan dla juniorków i urosła ze 3 cm:multi: No cóż znowu szukamy domku! Teraz takiego juz na zawsze. Wieczorkem dam fotki Lunci!:loveu:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]Fotaski śliczne .. :) [/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]pozdraWiam .. WieczorkieM noFa dostaWa .. :)[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dokładnie, beda foty Vegowo-Paccowe:evil_lol:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]i ostatnie DWA:diabloti: PSYRODNICZE: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/189/a1363e4cbf7a8d79.jpg[/IMG][/URL] I nasmyczkowa Vega:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/206/67539fe51804a612.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/190/0c514e18964511cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/205/b962d2c3363c6976.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/205/7de36f14c0075df3.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] i PSYroda:loveu:[/B][/COLOR] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/190/4eb48ef385f1e71f.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/205/fb0f4fd2ba5c0343.jpg[/IMG][/URL]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]mój kochany struś:loveu:[/B] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/190/4697b91a4ac6062b.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/189/3f3de4bcdad34066.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/189/1ef0e264cadb5e66.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]on sie tylko otrzepywał:evil_lol:[/B] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/205/bdc1d69ed5599cfd.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Mały potwór:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/190/543315521e158e44.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/206/4f656aa9a8523e60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/206/ff7ba8bf9e4bc42e.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Brudny Ryjok:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/205/46b9a44c699f5e21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/190/2544f2d7d297895b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/ecce1b29756dc84d.jpg[/IMG][/URL]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Najpierw fotka łóżkowa: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/206/cb9d1f48dd00084e.jpg[/IMG][/URL] Teraz Vega babuleńka:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/190/b9f3be30426c7427.jpg[/IMG][/URL] No i spacerkowe:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/189/0e6ab8f4b20d3b0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/f5a8aa00d9db8492.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/190/045fe7e3c2514f7b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...