-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://img519.imageshack.us/img519/6489/ffgfdgl6.jpg[/url] ooo Łaaa jaki napakowany piies:razz: Siostra z takim psem to idziemy pod bloki:evil_lol: J abiore Vege, Argo i Pacco , Ty Salse , bierzemy kije i piffko i lecimy:diabloti: Czesć sis:multi: A co sie stało sie że z polskim tak wyszło?[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Basiu gratuluje!! :multi::multi:Jaka żeś Mondra, zdolna i skromna:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witam WAS witam :multi:przekaż od mnie buziaczki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zielona wybuziaczkowana od Ali:multi::loveu: Witanko poranne!:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Madziu jakże sie ciesze że Qdłaczek sie odnalazł!:multi:[/B][/COLOR] -
[quote name='**Olka**']W weekend jak wszyscy będą :D gdzieś czytałam (nie wiem czy dobrze pamiętam), że nawet tydzień czy 2 będą tam na polu więc któryś weekend nam się trafi, każdy mam wolny więc to dla mnie nie problem. Pakuje psa, namiot i TŻ-ta do samochodu i jesteśmy w pół godziny :eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ola a jak twoja suczynka ma sie do innych psów?:razz: Masz ASTA co nie?:razz: Mati szkoda ze Cie nie bedzie:-([/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:mad:co ja tu czytam ... Rafale ....na dywanik ....do MNIE ;) nareszcie troszkę pobiegam ...zaległości mam straszne ....ale najważniejsze że Qdłaczek się znalazł , jest już w hotelu ....szukamu ODPOWIEDZIALNEGO domku stałego ....tamten pan to se moze z umowy adopcyjnej zrobić trąbkę :diabloti::diabloti:tam jak byk napisane ze jak nie spełni warunków pies wraca do nas ...więc jak go znalazłyśmy on pewnie myślał z dostanie psa pod drzwi :angryy::angryy: BUZIORKI :loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ZNALAZŁ SIE??:crazyeye: SUUUPER!!!:multi::multi: Witaj Alu!:loveu: Cieszkam , żeś nas odwiedziła:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Dziekuje ci za pomoc Tak jak napsilaas wlascicielm wogle nas na serio nie bierze, a na fotacj widac jakie pies ma warunki emdziolek z TOZem sie kontaktowala, ale nici, bo nie ma tego faceta z TOZu Tzn spotkałam jego syna z ich psem na spacerze i spytałam czy on jest powiedział ze go nie ma i ze bedzie w przeciagu kilku dni, jutro sie przejde moze juz wrócił
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://img292.imageshack.us/img292/5567/img0325ll0.jpg[/url] Słodkie śpiochy:loveu: Witanko mła Beatko:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa jakie piękne foto: [url]http://img292.imageshack.us/img292/8458/10fp3.jpg:loveu::loveu:[/url] Czym robiłaś?:razz: Witanko!:multi:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i288.photobucket.com/albums/ll172/matusz5/IMG_1083.jpg[/url] Jejku jak u Was ślicznie:loveu: Witaski Mati!:multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Wi[COLOR=Green]ta[/COLOR]my C[COLOR=Green]ię[/COLOR] Al[COLOR=Green]u[/COLOR]!!:multi: BUZIAKI OD [COLOR=Green]ZIELONEJ:loveu:[/COLOR]:evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Zrobione mła imienniczko:loveu: Lunka ma szanse na superaśny domek - 3majcie kciuki:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='Kasia']A Stowarzyszenie Basi0607 z okolic Elbląga? Probowałyście porozmawiać z Nia? Nie myślałam że tak łatwo będziecie sie chciały poddać :shake: Tymbardziej, ze widujecie Oskara często i widzicie jego ogromne cierpienie! Ja bym sie nie poddała zeby Ci ludzie chcieli chociaz w minimalnym stopniu współpracować lub zebym była pełnoletnia bo sama jako 15 latka nic nei zrobie:roll:
-
Ok, ale my mu kasą nie pomożemy bo to do obowiązku jego "właścicieli" należy to aby zadbać o psa:angryy: Są psy w większej potrzebie, np ta maltanka co ją ma u siebie moja znajoma z miau, jej operacja kosztowała ponad 1000zł i trzeba zbieraz zeby oddac a Dorota bez grosza:roll: Możemy poczekać aż wróci Zenek i wtedy on pójdzie pogadać z tymi ludźmi bo my nic nei wskuramy. Powiedz mi co o tym myslisz
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przeczytałam o Pacco............to chyba jakieś żarty......bierzesz psa bo mały fajny i............. taki dla szpanu nie? a potem co? jak się pies nudzi bo nie słucha bo gryzie kapcie, niszczy meble itp to nie chce sie zrobić trochę wysiłku i czegokolwiek go nauczyć to buch .....sru .......oddam niech się inny meczy co mi tam................:angryy: sorry ze tak na wątku emi, ale po tym poznać dzieciaka!!!! znudziła się zabaweczka albo........nie daję sobie rady więc lepiej niech nigdy nie zostanie ojcem, bo co................dzieciak sie znudzi i stracisz dla niego zainteresowanie??? i co?? oddasz go?/ albo może zostawisz na głowie matki??? cholera:angryy::angryy::angryy: wkurza mnie takie cholernie gówniarskie podejście do życia............ a pacco taki fajny jest................. jeszcze chłopie z półtora roku byś wytrzymał psa trochę potresował i miałbyś spokojnego psiaka ten okres jest najgorszy w życiu bulla .wiem co pisze moja Luśka tez świrowała i to bardzo, chodziłam po wetach tresurach behawiorystach nawet i co??? uspokoiła sie wyrosła dojrzała ...i mam miodzio więc radze Ci się zastanowić witaj Emi..widziałam twego psa:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Beatko mła:loveu: Widze że nie tylko ja mam takie zdanie:evil_lol: Była umowa ze jakby coś sie miało dziać, czy jakby mieli oddać to pies wraca do mnei i tyle ale nieeee nie wiem czemu ale Rafał nei chce psa oddać mi, woli żeby on poszedł na jakąś działke do budy, boże broń nie na łańcuch:roll:[/B][/COLOR]
-
[quote name='emilia2280']Emdziolku, sluchaj, moja sunia- mama Lunki jedzie do Poznania. Moze moglabym zapytac czy nie zabraliby i jej? Tam b. szybko já wyadoptujá, bo to dziala tam sprawnie. Co o tym myslisz?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie chce jej oddawac z cieplego domu do schroniska- nie ma mowy:shake: [/B][/COLOR]
-
Nikt nie chce pokochac Lunki:placz: Dziewczyny jezeli nic do końca tygodnia sie nei znajdzie tzn chodzi mi o dom stały to bede musiała szukac nowego tymczasu bo moja mama bedzie miała na rano do pracy i wraca później niz ja ze szkoły a mała nie umie sama zostawać, płacze strasznei i sąsiedzi sie skarzą a mojej mamie i tak brakuje pieniedzy a 3 psy ma na utrzymaniu teraz:roll: Pomóżcie w ogłaszaniu:roll:
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Suczunia zostanie w hoteliku narazie, ale usilnie staram sié o lepsze miejsce dla niej. Dziewczyny, czy zna któras adres wlascicieli tej stodoly, zebym mogla w razie co udowodnic, ze sunia jest rodem z Suwalk/okolic? moze byc na pw.[/quote] Emilko to jest "niczyja" stodoła:roll: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] już wielokrotnie było pisane... napiszę raz ostatni... Canon Power Shot A540;)[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ułaaaa ja se musze jakiś dobry paparacik zafundować:razz: bo Ty fotki robisz cudniaste:loveu: Ide kimać;) Dobranoc:lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='sunprince']A ja mam pytanie: czy dojeżdża do Swaderek jakiś autobus z Olsztynka? Bo my bez transportu samochodowego, do Olsztynka możemy dojechać [COLOR=DarkOrange][B]pociągiem, ale nie wiem, jak dalej. :)[/quote] Napewno coś jedzie, trzeba zadzwonić na PKS i sie dowiedzieć;)[/B][/COLOR]