-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Izabela124.']Czekamy na reszte fotek[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Prosze bardzo: VEga: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/187/cc5a17b9320d156a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/1e72560994035d1c.jpg[/IMG][/URL] I taki mielismy zachód słońca:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/85068f687ad0f9a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/186/f28301323bc9504f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/121fbd7e3fcbc2ef.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Cieszę się bardzo :multi: Rozumiem, bardzo się przywiązałaś :calus: Najważniejsze, że ma swój domek ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Straszliwe, dlatego nie znosze brac zwierzakow na tymczas :roll: kolejna porcja fotek:multi: Obwąchiwanie:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/1355cff9e5a68871.jpg[/IMG][/URL] Paszczenie sie w siną dal:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/d95727c377a363e8.jpg[/IMG][/URL] Pani psowa sie zmęczyła: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/2eff7c5f4d8f72c0.jpg[/IMG][/URL] Tak sobie biegła: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/de8a9eb893cd8c9b.jpg[/IMG][/URL] WAAATZUUUP!:evil_lol:[/B] [/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/abfc0c15f582b616.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Pierwsza dawka foteczek : sorki ze porozmazywane ale cos mi aparat sie psuje:-( Vega chodziła po polu z kartoflami:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/1e38423368e15563.jpg[/IMG][/URL] Biegała po suchych chaszczach:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/6b9ecd6634e7d3b0.jpg[/IMG][/URL] Przyglądała się pięęknemu zachodowi ( który dam w kolejnym poscie):loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/5ca56c916558c876.jpg[/IMG][/URL] I jak to na psa przystało BIEGAŁA:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/186/543015ffbb178adb.jpg[/IMG][/URL] i nei chciała maupa pozować:mad::mad: było ją trzeba przytrzymać[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/fe6c5966a663c1ad.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nie dziwie ci sie... ale to straszne musiało byc w końcu juz ją troche miałas.. ja chyba bym nie zdolała oddac psiaka z tymczasu wiec wogóle nie biore sie za to...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]strasznie sie przyzwyczailam do tej malej rozkosznej suni.. dzisiaj w nocy zapiszczala moja sunia a ja odruchowo wstalam i poszlam do poslanka na ktorym spala Luna i wlasnie wtedy sie rozplakalam jak zobacyzlam ze jej nei ma:-( Ale bedzie miala dobrze i tylko to mnie pociesza:multi: [/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ale supvr wiadomosc, no to juz tylko 3 szzceniaki zostaly, tak?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak, 3 szczeniaki i mama[/B][/COLOR]
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Co za poczátek dnia!!! Emdziolku wspanale wiadomosci!!! :multi::multi::multi: To juz sié rodzinka pomniejszyla - jeszcze tylko 3 i mamusia. Gratulacje- powiedz jak to zrobilas? Do kogo idzie sunia?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak to zrobilam? Ogloszenia, ogloszenia i jeszcze raz ogloszenia:cool1: Bedzie mieszkala w bloku u dwóch pań,są przesympatyczne i odrazu na powitanie wycalowaly moje wszystkie 3 psy:evil_lol: Nie mialy zabardzo czasu, wypytalam o podstawowe rzeczy po czym podpisalysmy umowe i dalam im LUnke wraz z wyprawką:) Trzeba odnowic maluchom ogloszenia na bialystokonline, dziewczyny z TOZU moze to zrobicie?[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witaski poranne Alu!:multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny Lunka znalazła już domek!:multi:[/B][/COLOR] -
[quote name='**Olka**']hehe właśnie też chciałam napisać, że to Warmia a nie Mazury. No ale jak ktoś tu nie mieszka to pewnie wszystko mu jedno i zauważyłam, że nawet jak ludzie z innych województw jeżdżą do Olsztyna to mówią, że na mazury jadą :roll: Ja piszę się z moim TZ i z psem :) ale tylko weekendy wchodzą w grę więc jeśli zlocik trwa długo to pewnie jakiś weekend w jego skład wchodzi.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Szuuper juz Was dopisuje!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Przyszlam i u Ciebie pomachac lapką:hand: Witanko Iza:loveu:[/B][/COLOR]
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
emdziolek replied to WinterGirl's topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]WitanKo !:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]....ale słodkie mordeczki się pojawiły :loveu:[/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko bGirl:loveu: Dzisiaj dam fotki Vegi i Kajtka:eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images33.fotosik.pl/197/ed10764d97a60a91.jpg[/URL] sama słodycz :loveu::loveu::loveu: Witaneczko niedzielne :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaneczko Alu:multi:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Witanko :loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/196/60e3341213ced648.jpg[/URL] booski Paccuś :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Bowska Agaciu:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='natija']na fotelu najlepsze:) a koteczke przeslodki,mam nadzieje,ze szybko znajdzie domek:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taki "poskladany" na tym fotelu:P:evil_lol: Kotek siedzi u nas w piwnicy:-( [/B][/COLOR] [quote name='kate89']jakie piękne oczęta ma ten kotecek ,sliczny jest :) oby szybko znalazł dobry domek[/quote][COLOR=DarkOrange][B] Oczka takie duuze a kotek taki maly:loveu: BRANOC ALL:hand: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Oto kociak uratowany przez Igusiolka i Adusie spod kół samochodu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/ed10764d97a60a91.jpg[/IMG][/URL] jest teraz u nas w piwnicy, do domu przytachac nei moglam bo 3 psy w domu:roll: Vega lubi kotki, powąchała go a kotek z Vega sie bawic chcial ale kajtek warknął i kotek sie przestraszył, Luna sie z nim bawila na klatce i zanioslysmy go do mnei do piwnicy, szukamy chociaz tymczasu:placz:[/B][/COLOR]
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Dziéki piékne Malawaszko. Emdziolku, masz moze wiécej zdjéc rodzinki do wklejenia czy poprosimy AniaMag o zrobienie fotek w hotelu?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mam ale sa beznadziejne, te sa najlepsze:roll: Dzisiaj znowu dostalam prezent od losu i Luna sie z nim bawila: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/ed10764d97a60a91.jpg[/IMG][/URL] Tak wiec widac ze Lunka lubia kotki a kotek lubi psy:evil_lol:[/B][/COLOR]