Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Fotosik zamula:mad: Ja mi sie uda dam wiecej fotek:roll: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='Izabela124.']Czekamy na reszte fotek[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Prosze bardzo: VEga: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/187/cc5a17b9320d156a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/1e72560994035d1c.jpg[/IMG][/URL] I taki mielismy zachód słońca:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/85068f687ad0f9a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/186/f28301323bc9504f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/121fbd7e3fcbc2ef.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  3. [quote name='Selket']Cieszę się bardzo :multi: Rozumiem, bardzo się przywiązałaś :calus: Najważniejsze, że ma swój domek ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Straszliwe, dlatego nie znosze brac zwierzakow na tymczas :roll: kolejna porcja fotek:multi: Obwąchiwanie:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/1355cff9e5a68871.jpg[/IMG][/URL] Paszczenie sie w siną dal:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/d95727c377a363e8.jpg[/IMG][/URL] Pani psowa sie zmęczyła: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/2eff7c5f4d8f72c0.jpg[/IMG][/URL] Tak sobie biegła: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/de8a9eb893cd8c9b.jpg[/IMG][/URL] WAAATZUUUP!:evil_lol:[/B] [/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/abfc0c15f582b616.jpg[/IMG][/URL]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Pierwsza dawka foteczek : sorki ze porozmazywane ale cos mi aparat sie psuje:-( Vega chodziła po polu z kartoflami:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/1e38423368e15563.jpg[/IMG][/URL] Biegała po suchych chaszczach:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/6b9ecd6634e7d3b0.jpg[/IMG][/URL] Przyglądała się pięęknemu zachodowi ( który dam w kolejnym poscie):loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/5ca56c916558c876.jpg[/IMG][/URL] I jak to na psa przystało BIEGAŁA:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/186/543015ffbb178adb.jpg[/IMG][/URL] i nei chciała maupa pozować:mad::mad: było ją trzeba przytrzymać[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/fe6c5966a663c1ad.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Selket']Witanko :multi: :multi: Oo..cukiereczek już w nowym domku??? Siuper :loveu: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Selkeciku:loveu: Tak Lunka juz w nowym domku, ale mi smutno bez niej:-([/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]JUz wgrywam na fotoszita:diabloti::razz:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Wrocilam z dluugiego spacerku z Vega i IguSiolKiem:razz: zaraz ŁASKAWIE dam foty:diabloti:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nie dziwie ci sie... ale to straszne musiało byc w końcu juz ją troche miałas.. ja chyba bym nie zdolała oddac psiaka z tymczasu wiec wogóle nie biore sie za to...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]strasznie sie przyzwyczailam do tej malej rozkosznej suni.. dzisiaj w nocy zapiszczala moja sunia a ja odruchowo wstalam i poszlam do poslanka na ktorym spala Luna i wlasnie wtedy sie rozplakalam jak zobacyzlam ze jej nei ma:-( Ale bedzie miala dobrze i tylko to mnie pociesza:multi: [/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ale supvr wiadomosc, no to juz tylko 3 szzceniaki zostaly, tak?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak, 3 szczeniaki i mama[/B][/COLOR]
  9. [quote name='xxSweetGirl93xx']Ale super:) bardzo sie ciesze że lunka ma domek:) a nie było ci troche przykro ja oddawac??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Przeryczałam poł nocy:placz: [/B][/COLOR]
  10. [quote name='emilia2280']Co za poczátek dnia!!! Emdziolku wspanale wiadomosci!!! :multi::multi::multi: To juz sié rodzinka pomniejszyla - jeszcze tylko 3 i mamusia. Gratulacje- powiedz jak to zrobilas? Do kogo idzie sunia?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak to zrobilam? Ogloszenia, ogloszenia i jeszcze raz ogloszenia:cool1: Bedzie mieszkala w bloku u dwóch pań,są przesympatyczne i odrazu na powitanie wycalowaly moje wszystkie 3 psy:evil_lol: Nie mialy zabardzo czasu, wypytalam o podstawowe rzeczy po czym podpisalysmy umowe i dalam im LUnke wraz z wyprawką:) Trzeba odnowic maluchom ogloszenia na bialystokonline, dziewczyny z TOZU moze to zrobicie?[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Berek! Widziałam gotującą salse w promieniach słońca:loveu: Ale do Ciebie i tak sie nie odzywam bo mnie ignorujesz:obrazic:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny Lunka znalazła już domek!:multi:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images31.fotosik.pl/198/2977d91b4fdb3742.jpg:loveu::loveu::loveu:[/url] Witanko wszystkim poranną porą!:multi: Chciałam Wam napisać że Luna jest już w Nowym Domku!:cool3:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='**Olka**']hehe właśnie też chciałam napisać, że to Warmia a nie Mazury. No ale jak ktoś tu nie mieszka to pewnie wszystko mu jedno i zauważyłam, że nawet jak ludzie z innych województw jeżdżą do Olsztyna to mówią, że na mazury jadą :roll: Ja piszę się z moim TZ i z psem :) ale tylko weekendy wchodzą w grę więc jeśli zlocik trwa długo to pewnie jakiś weekend w jego skład wchodzi.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Szuuper juz Was dopisuje!:multi:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Lunka pojechala do nowego domku. Panie bardzo sympatyczne, znają sie na psach;) Umowa podpisana, trzeba bedzie skontrolować domek. Panie są z Bialegostoku. Czy któraś z Was dziewczyny które sa w Białym moglaby zrobic wizyte??[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny 3majcie kciuki, za niecała godzinke przyjedzie kobieta chetna na adopcje Lunki:multi:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]No no No fotKa niczego sobie :) :D[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Sie wie:razz:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Przyszlam i u Ciebie pomachac lapką:hand: Witanko Iza:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]WitanKo !:loveu:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]....ale słodkie mordeczki się pojawiły :loveu:[/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko bGirl:loveu: Dzisiaj dam fotki Vegi i Kajtka:eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images33.fotosik.pl/197/ed10764d97a60a91.jpg[/URL] sama słodycz :loveu::loveu::loveu: Witaneczko niedzielne :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaneczko Alu:multi:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Witanko :loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/196/60e3341213ced648.jpg[/URL] booski Paccuś :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Bowska Agaciu:loveu:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='natija']na fotelu najlepsze:) a koteczke przeslodki,mam nadzieje,ze szybko znajdzie domek:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taki "poskladany" na tym fotelu:P:evil_lol: Kotek siedzi u nas w piwnicy:-( [/B][/COLOR] [quote name='kate89']jakie piękne oczęta ma ten kotecek ,sliczny jest :) oby szybko znalazł dobry domek[/quote][COLOR=DarkOrange][B] Oczka takie duuze a kotek taki maly:loveu: BRANOC ALL:hand: [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Oto kociak uratowany przez Igusiolka i Adusie spod kół samochodu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/ed10764d97a60a91.jpg[/IMG][/URL] jest teraz u nas w piwnicy, do domu przytachac nei moglam bo 3 psy w domu:roll: Vega lubi kotki, powąchała go a kotek z Vega sie bawic chcial ale kajtek warknął i kotek sie przestraszył, Luna sie z nim bawila na klatce i zanioslysmy go do mnei do piwnicy, szukamy chociaz tymczasu:placz:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='emilia2280']Dziéki piékne Malawaszko. Emdziolku, masz moze wiécej zdjéc rodzinki do wklejenia czy poprosimy AniaMag o zrobienie fotek w hotelu?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mam ale sa beznadziejne, te sa najlepsze:roll: Dzisiaj znowu dostalam prezent od losu i Luna sie z nim bawila: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/ed10764d97a60a91.jpg[/IMG][/URL] Tak wiec widac ze Lunka lubia kotki a kotek lubi psy:evil_lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...