Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images33.fotosik.pl/210/9c67982d275074d4.jpg[/url] Ozzy zamordował piłke i jeszcze sie z tego cieszy:placz: Slicznosciowa fota:loveu::loveu: Byłam:cool1: To mówiłam ja - Twoja pomarańczka:loveu:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Fotki dałam :p buziaczki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa juz lece !!:multi:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Ahoj siostro:multi: Brr ale u nas zimno:placz: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostrzyczko kochana :loveu::loveu::loveu::multi: witam także resztę brygady :) :multi::multi: i miziam mocno psiaki :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Sis:multi: [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Skarbie :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]cześć Skarbeczku:loveu: mój kochany i jedyny:loveu:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Dziendoberek Agatko mła:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu! Przyszłam Ci pomachac łapką:hand: i powiedzieć że żyje:evil_lol: I ze bywam codziennie Ino zalatana jestem:painting: 3 psy w domu to jak wejde to tylko obacze czy foty som jak nie ma to ide dalej szukać fotwk:evil_lol: I wybuziaczkować:buzi::buzi::buzi: Wpadne na FOTY:diabloti: Tylko mnie poinformuj kiedy się takowe pojawią:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='emilia2280']Emdziolek- dzialasz widzé pelná pará! Ja tu gadu-gadu a sunie mi sié rozchodzá! Co do pierwszej pani - mialabym ogromná prosbé do AniMag- Aniu mozesz, lub znasz kogos kto móglby sprawdzic domek i zawiezc té bezowá sunié (skontaktuj sié jeszcze z Emdziolek, w celu ustalenia, która to dziewczynka) do domku, jesli okaze sié odpowiedni? Zwrócé wszelkie koszty za paliwo jesli tylko mi pomozesz. Druga suczunia - Emdziolku, to niezwykle uprzejme z Twojej strony, ze pomimo mozliwosci wydania Lunki, chcesz wydac pani mojá suczunié z hoteliku. Powiem tak - jesli masz mozliwosc "odstápienia" tej pani do adopcji, bédé bardzo wdziéczna, ale tylko pod warunkiem, ze nie bédziesz miala z tego powodu nieprzyjemnosci zatrzymujác Lunké dluzej, niz Twoja mama by sobie tego zyczyla. Przemysl to proszé i daj mi odpowiedz - nie kazmy pani równiez czekac.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oczywiście że działam,robie co moge;) nigdy niczego nei zostawiam, jak sie zajełam to trzeba kontynuować a nei zostawic wszystko na Twojej głowie;) Oczywiscie nei ma problemu u nas Luna moze siedziec ile zechce tylko mama sie denerwuje ze 3 psy musi karmic a ja nei zarabiam a jednak amstaffa alergika i wybrendego kajtka nakarmic to troche kosztuje a mała je wszystko;) Tylko jednak to wszystko kosztuje. Ale nei martw sie ona u nas moze byc ile trzeba , najwazniejsze zeby tamte sobei domek znalazły, u nas Luna jest socjalizowana z wszystkimi psami i kotkami w okolicy;) Zeby wszystko co sie rusza kochała. I juz nawet umie zrobić"siad":loveu: Moja mała kruszynka. Także potrzebujemy kogos kto sprawdzi dwa domki. JEdna dziewcyzna mieszka na dziesiecinach, moze by tam ktos podskoczył? Wiadomo ze to blizej bo to w mieście a ta Pani druga pod białymstokiem mieszka. Kto pomoze??[/B][/COLOR]
  8. Odezwałą sie kolejna chetna dziewczyna, mogłaby nawet po drugą sunie pojechac bo ma prawojazdy i samochod, one we dwie chciały Lunke ale podobają im sie tez tamte sunie:) Co robimy??
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny mam dobry domek dla jednej suńci, tej najmniejszej i najjaśniejszej czyli pchełki podajże;) Pani jest z Knyszna, jest to niedaleko Białegostoku wiec potrzebuje pilnie kogoś kto mógłby dla nich sunie zawieźć. Wiec zostały by dwie sunie i mama. Czy któraś dziewczyna Białegostoku mogłaby zawieźć sunie do nowego domku? Oczywiscie Pani jest poinformowana o umowie itp, gadza sie i na wizyte przedadopcyjną i na poadopcyjną, Pani bardzo sympatyczna, ma córkę:) Kto pomoże? Moze ktos ma nr do Iwana&wiki? [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc wszystkim:multi: A nio trzeba sie przejsc na spacerek:) Rafał moze dzisiaj wieczorkiem:razz:??[/B][/COLOR]
  11. [quote name='chester07']do góry śliczna Luncio ! :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Mamy dwoje ludzi zainteresowanych Luncią i jej rodzeństwem ale narazie nei bede nic zapeszać:oops:[/B][/COLOR]
  12. Cały czas 22zł, niedługo bede miała wiecej:razz:
  13. :hand:[COLOR=DarkOrange][B]CZe Miszczu:hand: Czytałąm o nauczalnej Zuzance, o Zuzance Tosinkowej i o takich tam rzeczach:evil_lol: Miszczu mój odwiedzam codziennie ale czasami nei chce mi sie pisac:oops: buziaki od naszej 2 i psów w liczbie 3:lol:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cuda :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/207/f69cb02bc06436f0.jpg[/URL] jak się na nią patrzą dwa bydlaki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Sie patrzyły jakby zjesc chciały:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o matko :mdleje: ale macie zoo.... :mdleje: życze szybkich i dobrych domków psiakom :loveu: i całuje [COLOR=Black]W[/COLOR][COLOR=Orange]A[/COLOR][COLOR=Green]S[/COLOR] 3 ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zoo w pełnej okazałości;) My też Cie buziaczkujemy:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :multi: [URL]http://images31.fotosik.pl/207/f69cb02bc06436f0.jpg[/URL] fajna ta fotka :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Agnesiku:multi: [/B][/COLOR] [quote name='Selket']Śłiczne psiaczki :loveu: Moja mama powiedziała, że Lunka jest śliczna i podoban do Gonzika??? :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Selkeciku:loveu: CHyba nei podobna:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Jak dla mnie fota booomba:loveu: Kot ze szczurkiem tak sobie siedzą jakby nigdy nic--:multi:cuudownie:multi: Pozdrowionka!:multi:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Medorowa']Ale fajne:turn-l::turn-l: [URL]http://images31.fotosik.pl/207/43a780feb3d20166.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaaa Madzik!!:multi: A cóż to sie stało że nas zaszczycasz?:razz: SIEMANECZKO!!:multi: Brakowało nam tu Cię:loveu: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Czołem Agenty!:cool1::multi: Gdzie sie chowacie?:razz:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Iwonko:loveu: Jakie slicznościowe fotki Kenackusia:multi::loveu::loveu: Ten cudowny rudzielec..:loveu::loveu: Pozdrówka:multi:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Gopsiku z psiulkami:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Beatko:multi: Gdzie Ty sie podziewasz?:razz:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='IgUsIoLeK'][COLOR=DarkGreen]Prosi to się świnka :evil_lol: A Fotki Cudoo, Lunciaa kochana.! Zaraz wpadam ;DD. Zaraz- wieczność :evil_lol: [później wpadnę ;).][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Będe czekać:loveu::multi:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Witaneczko!!:multi: Hihi ta piłeczka jest większa od główki Sajduni:evil_lol: Śliczne fotki, mizi mizi dla Sajci, buziaki for U:loveu:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdobereczek Selkeciku z Gonzikiem w ten okropny dzień:multi:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]Prosta SpraWa ale ja tak mÓwie xD :lol:[/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]TymczasEm lece Do lekCji :placz: [/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]NaraZisko All :loveu:[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Papa:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][URL]http://images30.fotosik.pl/190/80a224813d3b3f48.jpg[/URL] sweet:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko sweetaśny skarbusiu:loveu:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Czeee Alu!!:multi: Wpadłam do Ciebie ino po cóż ja wpadłam?:hmmmm: Aaa nio już wiem:multi: Wpadłam zameldować że żyje i powiedzieć Ci że przychodzę do Cię codzień ale czasami nie chce mi sie pisać:oops: BUuzi buzi od N[COLOR=Green]AA[/COLOR]S:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...