Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Wczoraj byly psy, dzisiaj jest PSIroda:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/196/37ad1374900b86d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/196/cba6403066ada96b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/184/8ef1ae14ee0d9f34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/196/c0fab4247ee37c25.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] i.......... Emdziolkowa pomarańczka:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/185/6928d3f6b62deab1.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Selket'][URL]http://images29.fotosik.pl/184/c544d82a6947fe37.jpg[/URL] Jaka ona cudna :loveu: :loveu: i maleńka :loveu: :loveu: WItanko :multi: Zdrówka w dalszym ciągu życzę ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziemkuje:loveu: Jest strasznei maleńka, czasami sie boje ze ja jej krzywde niechcący zrobie:roll: WITASKI!:multi: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla']:loveu::loveu::loveu::loveu: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]miniaturowy słodziak cześć :multi::multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć cześć;)[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]poczekaj gorące bylo nie chciałam się sparzyć ;);)[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][url]http://www.macierz.org.pl/images/kakao-filizanka.jpg[/url] [/CENTER] [/quote][COLOR=DarkOrange][B] DZIEEEM KUU JEE:loveu: mmm pycha kakao[/B] [/COLOR]:loveu:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] rano na śniadanko ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Witanko, przyszlam na obiecane kakao:cool3:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bestyjki się bawią [URL]http://images23.fotosik.pl/184/a00a7fb931efa2e8.jpg[/URL] :loveu::loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/184/c544d82a6947fe37.jpg[/URL] jezuuu jaka kruszynka :crazyeye::crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Maleńka jest co nie? Dla mnie jest troche wieksza od mojej dloni;)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Widzialam laptopika ;) trójkąty i inne figury geometryczne , i psiowe fotki i wiem ze jedzie ktoś do sokółki też wiem ..... [URL]http://images26.fotosik.pl/185/b74594d31d3e7ce2.jpg[/URL] cudo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu!:multi: Cieszkam ze bylas, ze widzialas mojego laptopa i figury i Luncie:loveu: [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]dziewczyny dziekuje slicznie za ogloszenia............................:loveu:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='chester07']ale kochana :loveu::loveu::loveu: ja dodam ją na adopcje.org ;) tylko mi powiedz w jakim jesteście mieście i jakie to województwo xD i kontakt :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Suwałki, województwo podlaskie tel do mnei 694945818 gg 4410664 mail: [email][email protected][/email] Dzieki Czesterku:loveu:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to dobrze.... ZAŚNIJ... spij słodko :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Taa i beda mi sie spidery snic po nocy:roll: Spadam spac:evil_lol: Branoc Fotografie;)[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images32.fotosik.pl/195/e572911dded6ad6e.jpg[/url] Zagłodzony pan Pies:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi: wróciłam .....:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TO jak wróciłaś i Vectrom serwujesz piwosza, to ja poprosze Kakao:grins:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no pewnie żem dumna z siebie ... mam pięknego psa, legwanka.. papuge :mad:... ehhhh dumna szczęściara :loveu::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie narzekaj, jak ja narzekałam to ONI zesłali na mnie kare i teraz mam 3 psy w domu:diabloti: Musisz być dumna bo to JA uczyłam cie robić fotki:shiny::grins:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]A fuuuuu pajączyska:placz: Nie znosze tych długonogich paskudów:roll: MADZIA PRZEZ CIEBIE ZASNE:placz:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Wróciłaś:multi: Cieszkam niesamowicie:loveu:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Błeee tego w zyciu bym nie pocałowała, nawet jakby mi za to zapłacili:evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/195/6fb3d87b9a06bf0f.jpg[/url] a tą morde to bym całowałą cały czas:loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/195/116fc553a6098f9c.jpg[/url] MADZIUU!! jestem z Ciebei dumna, robisz juz piękniusiowe fotaszki!:multi: A ty też jesteśn dumna?:razz:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Emi!!!! nie to że cie nie zauważyłam..:roll:.. zapomniałam zacytować..:oops:. już sie nie sciekam fotoszit działa... zara foty ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No ja mysle ze chyba cos mnie klockowa pominela ino juz widze ze nie:diabloti::diabloti::evil_lol: Dowoj foty:multi::multi:[/B] Twoje szczęście babo[/COLOR]
  16. [quote name='agaciaaa']Troche wcześnie, ale później to już za późno ;) A powrót o 12.42. Albo 17.08 :eviltong: Emi odpiszesz mi w końcu :eviltong: Ty sie nie wybierasz? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]NIe wiem jeszcze co bede miala w planach kochanie:lol:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadrobiłam fotecki... Lunka... sama słodycz :loveu::loveu::loveu: nie czytam... nie dam rady- wyczytałam ino żeś zaś chora... zdrowiej dziołcha :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czołem Klockowa:multi: No no chora ino na szczescie tylko troszku:roll:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Izabela124.']A wivsz moze o ktorej ten pociag jedzie? Bo jak bys niv mogla jvchac to sama bym pojechala Sliczne fotvczki :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie mam zielonego pojecia, to jest wogole pociag do bialegosotku ale jedzie przez Sokolke, musialabys zadzownic na PKP i sie dowiedziec[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ale jest jeden napewno o 14:30 [/B][/COLOR]
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:motz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]fotoszit szaleje[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:motz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] doopa [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie denerwuj się Madzik, spokojnie:evil_lol::evil_lol: WITASKI!:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img171.imageshack.us/img171/8531/p3240019male2kh9.jpg[/url] WATZUUUP!!!!!:evil_lol: jakie oczki zrobił:evil_lol: Cześc Gąsiątka:loveu:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Izabela124.']Alv ja patrzylam na tsronie PKP Suwalksiego i niv ma wogle polonzcenia z Skolka, chyba, ze ja jakas slvpa[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne ze jest polączenie, bezposrednie:multi: Z Suwalk do Sokolki jedzie pociąg:lol: ps.wszystkim serdecznie dziekuje za zyczonak zdrowka, napewno wyzdrowieje;) no to reszta fotek: Spacerkowe: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/6966d301a0ede592.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/184/865a937fa266e8b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/184/a00a7fb931efa2e8.jpg[/IMG][/URL] no i Luncia na Vegusiowej łapce: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/184/c544d82a6947fe37.jpg[/IMG][/URL] i Luncia łóżeczkowo: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/185/b74594d31d3e7ce2.jpg[/IMG][/URL] I w plakietce od TAKS:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/195/2013446373325013.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/e7e6709dffb7367e.jpg[/IMG][/URL]\ WSIO;) Ide oglądać filma:cool3: Branoc:loveu:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Izabela124.']Ja na koncie juz nic nie mam, bo przeciez wydalysmy na kivlnaskv, witaminki i tabletki od robakow, a reszte dalam ci na saszetki karmy, wivc naarzie bedzie tylko 30zl od Kasi No i jeszcze za bazarek ma wplynac kaska :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Fajnei to bedziemy napewno mieć 50zł:) Ja wystawie jeszcze jakis bazarek:)[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Bry weiczorek Alu!:hand: mam coś for U: :Rose:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Jaaaki jęęęęęzorel:loveu: [url]http://img502.imageshack.us/img502/3922/84408759pq4.jpg:loveu:[/url] Witaski!!:multi:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='xxSweetGirl93xx']I jak wam idzie?? Ile macie pieniążków na pomoc oskarkowi??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja mam na Oskarka 22zł:eviltong: Iza ma coś tam na kącie i 30zł idzie od Kasi:loveu: Myśle ze na kąpiel i strzyzenie wystarczy:) [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]CZesc kochanie!:multi::loveu: Ile fotaskow!:razz: Jedno pytanko, czemu siebei zamalazlaś?:cool1::eviltong: [url]http://images31.fotosik.pl/193/e947381d4e6cbf1f.jpg[/url] co ta masz?:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...