-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Szkoda ze nie mamy jeszcze zalozonej Fundacji moze wtedy byloby taniej, ale w naszej lecznicy bez Fundacji i tak jest duzo taniej jak w Katowicach.
-
DIANKA - sliczna suczka adoptowana i oddana po roku . MA SUPER DOMEK!!
Ada-jeje replied to iwop's topic in Już w nowym domu
agusiazet, udanego urlopu zycze, i wracaj szybko :multi: :multi: :multi: -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Ufff nareszcie koniec!!! Serdeczne pozdrowienia dla pani Lidki od ada-jeje i prosze poprosic pania Lidie o mizianko dla Stelli i jej maluszkow.:multi: :multi: Niech zyja wszyscy razem dlugo i szczesliwie. -
DIANKA - sliczna suczka adoptowana i oddana po roku . MA SUPER DOMEK!!
Ada-jeje replied to iwop's topic in Już w nowym domu
O tak nadchodzi najgorsza pora na adopcje wakacje, urlopy, wyjazdy a co gorsza chyba zacznie psow w blyskawicznym tempie przybywac. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To dobrze ze mialas zrobione zdjecia bo cala akcja opoznila by sie o conajmniej tydzien a tak to juz sie ukaza teraz. Mam w takim razie prosbe do ciebie Ulka bo ja tez po slubie pani Ani mam jechac na sesje zdjeciowa do lecznicy a jak wiesz chyba sama nie dam rady to moze tez bysmy wykorzystali zdjecia ktore robilas dzikuskom. Ale na to jeszcze jest troche czasu. A co bys powiedziala na zrzutke na Kwiaty i kartke dla pani Ani z zyczeniami, przeciez mozna by chyba po slubie do lecznicy zaniesc. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Sunieczka jechala dzis na sesje zdjeciowa, bo w najblizsza srode ukaze sie w naszym przelomie jako piesek do adopcji. Dowiedzialam sie tez dzisiaj ze psina w lesie koczowala. Tak wiec trzymajmy kciuki za smolke zeby sie udalo. -
DIANKA - sliczna suczka adoptowana i oddana po roku . MA SUPER DOMEK!!
Ada-jeje replied to iwop's topic in Już w nowym domu
I tak to juz jest jak pod czacha woda zamiast mozgu, a piekna suncia napewno jeszcze madrego pana lub pancie znajdzie bo na takich wlasnie zasluzyla, ktorzy rozumem nie grzesza. -
No to mamy nastepnych zwyrodnialcow tym razem w Holandii w stosunku do ktorych jestesmy bezsilni.
-
Biała - suczka z guzem sutków! BIAŁA ZA TĘCZOWYM MOSTEM
Ada-jeje replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Iwop jak ci wspolczuje ale nie trafilam jeszcze na watek o kudlaczku, a moze i lepiej bo te nieszczescia sa tak okrutne ze my chyba szybciej na serducha popadamy jak te psy. A swoja droga to tak szczeze na odleglosc nieraz lepiej glosu nie zabierac przekonalam sie o tym juz na wlasnej skorze. A ja w zyciu nauczylam sie liczyc tylko na siebie a nie na obiecanki cacanki bo czesto na obiecana pomoc nie mozesz liczyc, dlatego nieraz na dogo jest tyle sflustrowanych osob. -
Biała - suczka z guzem sutków! BIAŁA ZA TĘCZOWYM MOSTEM
Ada-jeje replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To piekny kawal roboty odwalilas dziewczyno, sobie i nam wszystkim sprawilas wiele radosci. Bo jakze nie cieszyc sie gdy sunia i jej psuj staly domek maja. A jest to zasluga twoja i tylko twoja. Brawo Iwop. -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Ada-jeje replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Paola jak ty dajesz rady z Tosia, dobrze ze wiesz jak w takiej sytuacji zareagowac, ja to bym chyba w panike wpadla. Dlatego ja moge tylko pozwolic sobie na zdrowego psa w DT bo niestety nie mam zadnego doswiadczenia. Zycze tobie i twojej Tosi duzo sily bo jest wam naprawde potrzebna. -
No to trzymam kciuki Ulka za twoje egzaminy.
-
Ulka to ty dajesz Kropkowi DT? To wspaniale ciesze sie ze jedna bieda dzieki tobie mogla opuscic schron. Tylko faktycznie niepokojace sa objawy biegunki i wymiotow. A o mich dwoch dzikuskach zupelnie juz zapomnialas a obiecalas je socjalizowac ale do tej pory nie znalazlas na to czasu.
-
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
Ada-jeje replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Czy mam rozumiec ze przez zalozenie watku i podnoszenie go, szczenieta znajda domki? Bardzo w to watpie? -
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
Ada-jeje replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Tak tylko najpierw musi sie znalezc chetny zeby tych domkow szukal, bo same one nie przyjda. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Faktycznie jestem za daleko od Poznania czy Lodzi, ale nie mozna nie wierzyc w to co pisza wolontariusze. Czy te przypadki opisane ostatnio sa wyssane z palca? Przeciez sa na to zdjecia, ze czeka sie z usypianiem psow ktorym juz nie mozna pomoc. Jestem przekonana ze Bakier umarl w wielkich cierpieniach bo jesli mial zoltaczke nie zdiagnozowana na podstawie badan krwi tylko juz skora jego byla zolta i oczy to byl to rak watroby. Nie dalej jak okolo miesiaca temu poddalismy eutanazji psa z takimi objawami bo juz nie bylo ratunku dla niego ale tym samym skrocilismy jego cierpienia. Wierze w to co piszecie ze schronisko ma problemy z UM ale chyba godziny otwarcia schroniska nie maja nic wspolnego z UM. Wiadomo ze ludzie pracujacy maja najwiecej czasu w sobote i niedziele i napewno w tych dniach bylyby wieksze adopcje nie tylko w waszym schronisku ale w kazdym innym. Sa to nieprzemyslane decyzje przez wszyskich kierownikow schronisk i z tym nalezaloby walczac, bo to nic innego jak brak dobrej woli ludzi tam pracujacych. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Skad wiadomo ze Bakier ma zoltaczke? Byly robione badania krwi czy tylko widac zoltaczke w jego oczach a moze i na skorze. Sprawdzcie to prosze was dziewczyny bo to moze byc rak watraby. -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Ada-jeje replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Paola nie smialabym w to watpic ze kotka i Tosia sa czescia rodziny, zwlaszcza jak sie poznalysmy osobiscie. -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Ada-jeje replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja myslalam ze Tosia juz w nowym domku a tu sie dowiaduje Paola ze ona ciagle u ciebie i do tego jeszcze cigle w leczeniu. Czy to leczenie dlugo jeszcze potrwa? Biedna sunia tyle sie juz wycierpiala ale to chyba juz tylko kontrolne badania? -
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
Ada-jeje replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Ulka co prawda widzimy sie codziennie ale zawsze cos umknie, tak duzo do zrobienia ze termin terminem pogania a ciagle nowe sprawy wyskakuja ze w koncu dalej nic nie wiadomo co z szczeniakami z Borowca. Czy na tym piatkowym spotkaniu cos uzgodnilyscie z Anangina? -
Super to za malo powiedziane to beda krolewskie warunki. A oprocz tego czekamy na relacje wypuszczenia calej trojki w kagancach.
-
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jutro jedziemy w odwiedziny to Smolki, to moze ciocia Ulka machnie jakies nowe fotki?