-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
Ada-jeje replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Ta dyche na transport ja tez dorzuce jesli tylko sunka fajny domek znajdzie. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tez juz tak myslalam, najpierw sie dowiemy ile kosztuja te zabiegi u nas, na Mydlanej a Filipowice to gdzie naleza pod Krzeszowice?Cos trzeba wymyslic przeciez. Tzrba zapytac Monike czy mozna by breloczki na bazarek wystawic ale juz nie za cene kup teraz, tylko do licytacji bo w tym momencie jest to watek "psy w potrzebie" -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Che che akurat twoje by byly wszystkie to dlaczego Fredzia oddalas?Mialabys choc jednego. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Szkoda ze to nie kropki te napewno ani tygodnia by nie czekaly. -
PRZEPIĘKNY AKSAMIT!!! Cudny psiak ma już domeczek! :)))
Ada-jeje replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
A mial juz dzisiaj z moim synem jechac do Wroclawia, domyslam sie ze domek nie wypalil szkoda. -
Masz racje Ewa w rozmowie ze mna tez zadal to pytanie chyba ze trzy razy czy to jest rasowa goldenka, naturalnie ze nie brzmiala moja odp. to jest mix goldena, na co pan ach to znaczy taki kundel, oczywiscie ze wszystkie psy ktore nie pochodza z Hodowli i sa mixami to sa poprostu kundle niezaleznie od rasy.
-
Oślepiona przez człowieka sunia! Zostaje u Anety na zawsze !!!
Ada-jeje replied to GSPZ Amicus's topic in Już w nowym domu
Szukaj Anetko dobrego weta a jesli psina bedzie miala szanse przejrzec na slipka to przeciez od tego sa citeczki na dogo zeby ci pomoc jesli sama nie dasz rady finansowo. Jestes wspaniala a serducho u ciebie wielkie jak dzwonZygmunta. -
Po odwiedzinkach prosimy o nowe wiadomosci o Alterku, a gdyby tak jeszcze fotki byly, chociaz moze to tylko marzenie na ktore jeszcze trzeba poczekac.
-
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka a tak na marginesie to dlaczego tylko tydzien maja te szczeniaki? -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Pianka jezeli zajdzie taka potrzeba ze bys wziela jednego szczeniora na DT bo sie nie znajdzie domek dla niego to ja tego psiaka odrobacze i zaszczepie albo tobie dam na to kase. -
Sama słodycz - Pralinka z Miedar ma domek!:)))
Ada-jeje replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
Dziekuje za informacje, i czekam na realizacje moich zadan w stosunku do psa o ktorym ci pisalam. Jezeli ci ludzie faktycznie sie z nich wywiaza to znaczy ze sa godnia dania im nastepnego pieska, mam nadzeje ze tak bedzie i ze nie byly to tylko obiecanki cacanki. -
Sama słodycz - Pralinka z Miedar ma domek!:)))
Ada-jeje replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
W jednym z postow przeczytalam ze Pralinka ma cieczke, czy to znaczy ze zostanie wysterelizowana po cieczce, czy tez musi sie zobowiazac do tego jej przyszly/a pan/i. a czy Pralinka ma ksiazeczke z aktualnymi szczepieniami. -
Odwalilas kawal dobrej roboty, dzieki dziwczyno za dobre serce.Jak beda jakies nowie wiadomosci o psiaku to nie zatrzymuj ich dla siebie bo my tez chcemy je poznac.
-
Jeszcze nie zrobilismy badan ale zadzwonilam do wlascielki suni i w nadchodzacym tygodniu zaniesie mocz do badania.
-
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Ada-jeje replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
O Boze Maciusiow rodzice piszcie co z psinka, umieramy z niecierpliwosci. -
Oj koniecznie napisz jakie beda dalsze losy psiaka, czekamy z niecierpliwoscia,na dalsze wiadomosci.
-
A ja troche odbiegne od tematu Fredzia ale tez o kropka chodzi, Mecka ma domek na kropkowatego niestety nie ma dojscia do netu. Skontaktujcie sie z nia telefonicznie. Kto potrzbuje nr telefonu do Mecki prosze o PW to podam.
-
Co za powitanie Fredzia przez mamme nowego wlasciela psa normalnie ryczec mozna, i pomyslec ze jednak jest wiecej takich ludzi jak my i oby ich przybywalo z dnia na dzien.
-
Wstawiaj foty szczesliwa dziewczyno bo znow dzieki twojemu dobremu serduszku jeden psiak znalazl wspanialy domek, dzieki tobie cala masa osob jest szczesliwa a nowej rodzince Fredzia zyczymy samych wspanialych chwil spedzonych z psiakiem jak rowniez dziekujemy za przygarniecie psiny.Ulka a na ciebie juz nastepna bieda czeka w schronie.
-
Brawo!!! oczywiscie ze dobrze zrobilas, moze chociaz Straz jak wejdzie z interwencja to sie cos dla psa zmieni na lepsze.
-
PRZEPIĘKNY AKSAMIT!!! Cudny psiak ma już domeczek! :)))
Ada-jeje replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
truskawka oczywiscie ze ci ufam i jak sama piszesz nie jest to pierwsza twoja adopcja, ale moze jednak byloby dobrze napisa PW do ktorej z dziewczyn z Wrocka, jestem przekonana ze chetnie sprawdza domek. Bylybysmy wszyscy spokojniejsi jesli domek bylby sprawdzony. Chociaz patrzac na to z drugiej strony jesli ktos zgadza sie na pokrycie transportu to juz chyba o czyms swiadczy. Wybacz jesli cie urazilam, ale nie bylo to moim zamiarem. -
Ja tez juz zanosilam do diabetu krew od mojej niezyjacej juz suni i mowilam ze to psia krew. Zreszta oni chyba czesto robia badanie krwi dla psow bo wiadomo nie ma u nas jeszcze laboratorium w lecznicy.