-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Jesli dasz rade jutro do mnie wpasc to moglybysmy wlasnie w pierwszej kolejnosci wstawic Batmanka i Koffi na Allegro.
-
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Wyrosnie z niej ladna i postawna kobitka, widac to na zalaczonych fotkach. Czekamy na dalsze informacje o suni, bardzo bysmy prosili o przesylanie od czasu do czasu fotek suni zebysmy i my mogli podziwiac jak wyrasta ze szczeniectwa. -
Przeciez wiesz jaka rase preferuje Ewa, dla niej pies powyzej kolan to bestia. :evil_lol:
-
Mam nadzieje ze w czwartek jeszcze bedziesz na dogo, postaraj sie zaraz rano dac znac czy zyjesz w przeciwnym bowiem razie pomyslimy ze zostalas skonsumowana razem z twoja ksiezna przez [B][SIZE=7]B E S T I E [/SIZE][/B]
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A ktora sofe przeznaczasz dla bestii? :angryy: Zostala jeszcze jakas wolna? :lol: -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Juz niedlugo ino bedzie teskinil przeciez to jeszcze tylko dwa dni, a pozniej to chce widziec twoj ogrod jak te dwa zaczna gonic po ogrodzie. Koniec z maluszkami przyszedl czas na psy powyzej kolana ( bestie). -
Ulka wszystko jest mozliwe, wiesz przeciez ze mozesz kazdy plakat wyslac mi meilem albo link do plakatu to ja wydrukuje a moze Ewa u siebie w pracy tez ma taka mozliwosc.
-
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nareszcie bedziesz miala psa w domu powyzej kolan. A co bedzie jak sie twojemu TZ spodoba i powie ze ja nie odda albo Kinga przeciez ona tez jeszcze nie ma swojego stworzonka. -
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewa i ty to trzymalas w tajemnicy przed nami az do konca?:mad: A dla jej nowych opiekunow serdeczne podziekowania,:multi::multi::multi: i dla malej ktorej sie znow tak fajny i tak szybko domek trafil.:loveu::loveu::loveu: -
Z Ela bylam w Trzebini podac suni trzeci antybiotyk bo Ela to potrafi robic w ten sposob zaoszczedzilam jazde w jedna strone i przy okazji zaszczepila Ela Batmanka. Znajdka czuje sie u Eli wysmienicie jest wykapana tylko jej pies po spedzonej nocy w domu znow poszedl do jej mamy. Niestety jutro o godz. 8.00 znajdka musi sie znalezc u Ulki bo Ela musi jechac do szpitala odwiezc ojca i zglosic sie w urzedzie pracy a samego nie chce go zostawic w domu zeby czegos nie zbroil i nie skuczal.
-
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewciu to ja chetnie do tej gromadki dorzuce jeszcze jedna duza sunie i recze ze jak juz czworka cie pociagnie to nawet sanek nie bedziesz potrzebowala. :evil_lol: Zaciagna cie same do domu a ciasto od mamy skonsumuja po drodze zeby bylo ci lzej.:angryy: -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewciu a bylas z nim wczoraj na tresurze, moze on jednak potrzebuje tresury zwlaszcza teraz jak jest pozbawiony klejnotow. Bo zeby sie wyciszyl potrzeba jeszcze troche czasu. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi sie ze tak bardzo Bafi nie cierpi skoro met proponuje umieszczenie go u siebie tylko ze pies musi byc sponsorowany w stosunku miesiecznym w wys. 100 pln. baffi 2 zalozylas watek ze Bafi umiera w strasznych warunkach a teraz nie mozesz mu zalatwic transportu i lozyc na jego utrzymanie dopoki on nie znajdzie domku docelowego. Zaczynam watpic w twoje dobre intencje w udzieleniu pomocy Bafiemu. Z tego wszystkiego rozumiem ze chcesz dla Bafiego dom docelowy a ty chcesz miec tym samym problem z glowy nie dokladajac do tego interesu. Nastepnym razem zastanow sie co piszesz, po co te posty ze moze hotelik byle tani etc. -
maja reakcja bylaby taka sam ze dostalby w pysk od razu nie podejmujac z polglowkiem zadnej dyskusji.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
No prosze a jeszcze wczoraj go wybielalas i cala agresje na znajdke zwalalas :diabloti: a tu dzis wyszlo szydlo z worka, kto jest agresorem. :angryy: A moze on coe z bullowatych ma? :crazyeye: -
hej hej wypraszam sobie Ewciu, to jest moj pierwszy pies do kolan jeszcze nie powyzej kolan do tej pory tez mialam tyko rozpuszczone i rozkapryszone kuleczki. I kazde z tych zwierzakow ma swoje plusy i minusy. Plus bo zabierzesz wszedzie ze soba i nikt nic nie ma przeciwko takiej kulce, minus wiekszych psow prawie nigdy nie mozesz zabrac ze soba ale za to latwiej je zostawic same w domu.