Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. W takim razie nie pozostaje nic innego jak zrobic mu plakat do adopcji. Mozna tez pomyslec juz o przeslaniu fotki z meilem do Przelomu zeby ze dwa psy ukazaly sie w przyszla srode w Przelomie.
  2. Jesli dasz rade jutro do mnie wpasc to moglybysmy wlasnie w pierwszej kolejnosci wstawic Batmanka i Koffi na Allegro.
  3. Wyrosnie z niej ladna i postawna kobitka, widac to na zalaczonych fotkach. Czekamy na dalsze informacje o suni, bardzo bysmy prosili o przesylanie od czasu do czasu fotek suni zebysmy i my mogli podziwiac jak wyrasta ze szczeniectwa.
  4. Przeciez wiesz jaka rase preferuje Ewa, dla niej pies powyzej kolan to bestia. :evil_lol:
  5. Mam nadzieje ze w czwartek jeszcze bedziesz na dogo, postaraj sie zaraz rano dac znac czy zyjesz w przeciwnym bowiem razie pomyslimy ze zostalas skonsumowana razem z twoja ksiezna przez [B][SIZE=7]B E S T I E [/SIZE][/B]
  6. A ktora sofe przeznaczasz dla bestii? :angryy: Zostala jeszcze jakas wolna? :lol:
  7. Juz niedlugo ino bedzie teskinil przeciez to jeszcze tylko dwa dni, a pozniej to chce widziec twoj ogrod jak te dwa zaczna gonic po ogrodzie. Koniec z maluszkami przyszedl czas na psy powyzej kolana ( bestie).
  8. Ulka wszystko jest mozliwe, wiesz przeciez ze mozesz kazdy plakat wyslac mi meilem albo link do plakatu to ja wydrukuje a moze Ewa u siebie w pracy tez ma taka mozliwosc.
  9. Mamy DT, zabieramy sunie prosze o kontakt na PW.
  10. Ulka Ela chciala zebys go zabrala na dzis dopoludnia. Nie mam pojecie nie dzwonila jeszcze do ciebie?
  11. Asiu wyslij prosze od czasu do czasu meila do Ulki i jakies fotki. Przyznaje ze zycie Bariego ktory znalazl u was schronienie nie jest nam obce. Chcielibysmy czasami cieszyc sie z jego obecnosci takze u nas na forum.
  12. Niestety domek nie wypalil, pan wyjezdza za granice. Ale teraz szukamy DT dla suni. Podczas obecnosci w DT zrobilibysmy sterylke. Jednak nie zaprzestajcie jej oglaszac gdzie sie da.
  13. Nareszcie bedziesz miala psa w domu powyzej kolan. A co bedzie jak sie twojemu TZ spodoba i powie ze ja nie odda albo Kinga przeciez ona tez jeszcze nie ma swojego stworzonka.
  14. Ewa i ty to trzymalas w tajemnicy przed nami az do konca?:mad: A dla jej nowych opiekunow serdeczne podziekowania,:multi::multi::multi: i dla malej ktorej sie znow tak fajny i tak szybko domek trafil.:loveu::loveu::loveu:
  15. Z Ela bylam w Trzebini podac suni trzeci antybiotyk bo Ela to potrafi robic w ten sposob zaoszczedzilam jazde w jedna strone i przy okazji zaszczepila Ela Batmanka. Znajdka czuje sie u Eli wysmienicie jest wykapana tylko jej pies po spedzonej nocy w domu znow poszedl do jej mamy. Niestety jutro o godz. 8.00 znajdka musi sie znalezc u Ulki bo Ela musi jechac do szpitala odwiezc ojca i zglosic sie w urzedzie pracy a samego nie chce go zostawic w domu zeby czegos nie zbroil i nie skuczal.
  16. Ewciu to ja chetnie do tej gromadki dorzuce jeszcze jedna duza sunie i recze ze jak juz czworka cie pociagnie to nawet sanek nie bedziesz potrzebowala. :evil_lol: Zaciagna cie same do domu a ciasto od mamy skonsumuja po drodze zeby bylo ci lzej.:angryy:
  17. W takim razie kazda z was potrzebuje po jeszcze jednej ksiezniczce i zajecia bedziecie mialy dosc, i juz zadnej z was nie wystarczy czasu do narzekania.
  18. Ewciu a bylas z nim wczoraj na tresurze, moze on jednak potrzebuje tresury zwlaszcza teraz jak jest pozbawiony klejnotow. Bo zeby sie wyciszyl potrzeba jeszcze troche czasu.
  19. Wydaje mi sie ze tak bardzo Bafi nie cierpi skoro met proponuje umieszczenie go u siebie tylko ze pies musi byc sponsorowany w stosunku miesiecznym w wys. 100 pln. baffi 2 zalozylas watek ze Bafi umiera w strasznych warunkach a teraz nie mozesz mu zalatwic transportu i lozyc na jego utrzymanie dopoki on nie znajdzie domku docelowego. Zaczynam watpic w twoje dobre intencje w udzieleniu pomocy Bafiemu. Z tego wszystkiego rozumiem ze chcesz dla Bafiego dom docelowy a ty chcesz miec tym samym problem z glowy nie dokladajac do tego interesu. Nastepnym razem zastanow sie co piszesz, po co te posty ze moze hotelik byle tani etc.
  20. maja reakcja bylaby taka sam ze dostalby w pysk od razu nie podejmujac z polglowkiem zadnej dyskusji.
  21. No prosze a jeszcze wczoraj go wybielalas i cala agresje na znajdke zwalalas :diabloti: a tu dzis wyszlo szydlo z worka, kto jest agresorem. :angryy: A moze on coe z bullowatych ma? :crazyeye:
  22. hej hej wypraszam sobie Ewciu, to jest moj pierwszy pies do kolan jeszcze nie powyzej kolan do tej pory tez mialam tyko rozpuszczone i rozkapryszone kuleczki. I kazde z tych zwierzakow ma swoje plusy i minusy. Plus bo zabierzesz wszedzie ze soba i nikt nic nie ma przeciwko takiej kulce, minus wiekszych psow prawie nigdy nie mozesz zabrac ze soba ale za to latwiej je zostawic same w domu.
  23. oj niedobrze, niedobrze dorixx bedziesz ty miala za swoje jak tak bedziesz postepowac.
  24. Ulka czy masz na mysli drukowanie plakatow jesli tak to przeslij do mnie to ci wydrukuje, niestety dzis sie z toba na wieszanie wybrac nie moge.
  25. Fotki znajoma zabrala do pokazania jescze dzis z nimi pojedzie je pokazac. Do jutra mam dostac odpowiedz o ewentualnym nowym wlascielu. Czekamy z niecierpliwoscia na wiadomosc :roll: Trzymajmy kciuki za powodzenie akcji.
×
×
  • Create New...