-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ale mysle ze lepiej jak ci dokucza ta trojka anizeli znajda ktora wyladowala u Eli, a Ela ma takie same problemy ze znajda jak ty mials. Bylam dzis u Eli i jej psior sie wyprowadzi do jej mamy. -
dorixx chyba sie dzis juz na odpowiedz Ulki nie doczekasz pojechala do Krakowa sprawdzic domek przedadopcyjny, ale mozesz rozgniesc tabletke i dolac ociupiny wody a potem w dwie osoby jedny trzyma druga rozdziawia pyszczek i wlewa zawartosc lyzeczki. Tak przynajmniej ja robilam jak mialam jeszcze sunie mini pudelka.
-
Dlatego tez probujemy znalezc suni domek na naszym terenie bo tu mamy upusty na sterylki i ja Ciebie doskonale rozumiem ze masz trudna sytuacje z bezpiecznym rozmieszczeniem zwierzakow. Same na naszym terenie tez juz mamy tak duzo spraw ze brak czasu nadogrywanie spraw ale poprosze Ulke zeby sunie wrzucila na nasza stronke do adopcji a oprocz tego jeszcze poprosze ja o plakacik ktory mozemy wywiesic u nas w lecznicy. Na razie tylko tyle jestesmy w stanie pomoc. Zapytaj tez Amikat na PW ona niedawno miala dwa domki dla ONkow. Moze jeszcze aktualne. Oprocz tego mozna poprosic tez Anashar z Krakowa on tez prowadzi strone Onkow do adopcji ale raczej tez nie reaguje natychmiast bo jest bardzi zaangazowany w psie sprawy.
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
To ja tylko jeszcze ostatnia iformacje dla was przy oglaszaniu Onkow zwrocie sie z prosba do Anashar ale on jest tez bardzo zajety psimi sprawami tak ze musicie tez uzbroic sie w cierpliwosc oczekujac od niego odpowiedzi. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka ludzie wiekowi wiedza co mowia i twoja babcia jest tego przykladem. -
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
xxxx52 no wiec tak podajemy mix ast z boksiem. Niewazne mix nie mix byleby szybko dom znalazla, bo nie ona jedna jest do wziecia. Halbina u mnie masz adres stronki. -
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Wlasnie mam Ulka ta sama prosbe przed chwila dzwonila babaka pytala o szczeniaki podalam jej nasza stronke, wiec dobrze by bylo zeby psuaki do adopcji tam sie znalazy tak szybko jak to jest mozliwe. -
Asiu bardzo ale to bardzo sie cieszymy Twoja a przedewszystkim taty podjetej decyzji wzgledem Bariego. Czekamy na fotki od Ciebie ktore sprobujesz zrobic psu od sasiada. Zawsze mozesz liczyc na nasza pomoc ale my prosimy Cie o zalogowanie sie na forum zebysmy mogly sie z Toba kontaktowac jak rowniez wpolnie sobie pomagac.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Alez ja sie wcale nie obrazilam tylko nie dotarlo do mnie ze szukasz jeszcze czegos tanszego, bo dla mnie 100 to jest darmocha. A swoja droga to dalej i tak sprawe musisz dogadac z met, bo u met tez jest tylko DT i na pewno nie do konca zycia psa. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie mozna zlego slowa powiedziec o wlascielce jest tam jeszcze kotka trikolor ktora tylko mieszka w mieszkaniu. Na pytanie zadane przez wlascielke ile musi nam zwrocic pieniazkow za zaopiekowanie sie psiakiem, Ulka odpowiedziala ze w nagrode zyczylibysmy sobie kastracje psa ktory juz nie bedzie chodzil wlasnymi drogami za suniami ktore maja cieczke. A oprocz tego prosilismy o kontakt za nami jak juz psina bedzie zdrowa bo my mamy upusty na kastracje i sterylki. Jestesmy pewni ze wlascielka jeszcze sie z nami skontaktuje. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
baffi to jest chyby jakis zart z twojej strony, chcesz jeszcze cos tanszego jak 100 zl? To juz sama sobie szukaj dalej bo dla mnie to tyle wynosi utrzymanie psaw stosunku miesiecznym, ale to juz twoja sprawa. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
W tej chwili rozmawialam z Ulka ktora idzie jeszcze z malym przed oddanim go do weta, a wieczorem postaramy sie jeszcze napisac na forum dalszy ciag histori szczesliwego zakonczenia Snopiego. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Hurrrrrrrrrrrrra :multi::multi::multi: znalazla sie wlascielka, przed chwila dzwonila, zaraz sie Ulka z toba kontaktuje i jedziemy zawiezc slicznote ktora jak sie okazalo tez jest przygarnieta znajda, w wstepnej rozmowie wlascielka zgodzila sie na kastracje psinki bo jej wytlumaczylam ze juz nigdy nie bedzie uciekal. Pies nazywa sie Snopi. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jesli zjadl sniadanko to jest to dobry objaw, a to ze jest obolaly to jest normalne i choc pojedziem do weta to jestem przekonana ze oprocz czegos przeciwbolowego nic wiecej nie dostanie. Bol od uderzenia jest wiekszy jak od zlamania. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka to znaczy ze najpierw jedziemy do KRS a jak wrocimy to dopiero pojedziemy do weta? -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To niestety zaraz rano trzeba z nim najpierw do lecznicy a dopiero pozniej do KRS, i chyba na tym jutrzejszy dzien sie skonczy bo przeciez nie bedziesz mogla Ulka biedaka samego w domu zostawic na lasce losu. Jakos nie mozemy isc do przodu bo ciagle nowe bidy.