Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Dzis jest u mnie znajoma, musze wydrukowac fotki suni zeby facet mogl ja zobaczyc jesli sie na nia zdecyduje to w przyszlym tygodniu zabieramy sunie.
  2. Ale mysle ze lepiej jak ci dokucza ta trojka anizeli znajda ktora wyladowala u Eli, a Ela ma takie same problemy ze znajda jak ty mials. Bylam dzis u Eli i jej psior sie wyprowadzi do jej mamy.
  3. dorixx chyba sie dzis juz na odpowiedz Ulki nie doczekasz pojechala do Krakowa sprawdzic domek przedadopcyjny, ale mozesz rozgniesc tabletke i dolac ociupiny wody a potem w dwie osoby jedny trzyma druga rozdziawia pyszczek i wlewa zawartosc lyzeczki. Tak przynajmniej ja robilam jak mialam jeszcze sunie mini pudelka.
  4. Dlatego tez probujemy znalezc suni domek na naszym terenie bo tu mamy upusty na sterylki i ja Ciebie doskonale rozumiem ze masz trudna sytuacje z bezpiecznym rozmieszczeniem zwierzakow. Same na naszym terenie tez juz mamy tak duzo spraw ze brak czasu nadogrywanie spraw ale poprosze Ulke zeby sunie wrzucila na nasza stronke do adopcji a oprocz tego jeszcze poprosze ja o plakacik ktory mozemy wywiesic u nas w lecznicy. Na razie tylko tyle jestesmy w stanie pomoc. Zapytaj tez Amikat na PW ona niedawno miala dwa domki dla ONkow. Moze jeszcze aktualne. Oprocz tego mozna poprosic tez Anashar z Krakowa on tez prowadzi strone Onkow do adopcji ale raczej tez nie reaguje natychmiast bo jest bardzi zaangazowany w psie sprawy.
  5. To ja tylko jeszcze ostatnia iformacje dla was przy oglaszaniu Onkow zwrocie sie z prosba do Anashar ale on jest tez bardzo zajety psimi sprawami tak ze musicie tez uzbroic sie w cierpliwosc oczekujac od niego odpowiedzi.
  6. My tylko zyjemy nadzieja ze sie szybko wlasciel znajdzie bo psior tak skuczy w DT ze wytrzymac nie moga a oprocz tego maja swojgo psa i wogole sie nie toleruja od razu walka tak ze nie ma Ela latwego zycia do tego jeszcze TZ przeciwny.
  7. co my na to Anashar? to samo co ty.:multi::multi::multi:
  8. Ulka ludzie wiekowi wiedza co mowia i twoja babcia jest tego przykladem.
  9. xxxx52 no wiec tak podajemy mix ast z boksiem. Niewazne mix nie mix byleby szybko dom znalazla, bo nie ona jedna jest do wziecia. Halbina u mnie masz adres stronki.
  10. Wlasnie mam Ulka ta sama prosbe przed chwila dzwonila babaka pytala o szczeniaki podalam jej nasza stronke, wiec dobrze by bylo zeby psuaki do adopcji tam sie znalazy tak szybko jak to jest mozliwe.
  11. Obojetnie kto znajdzie domek dla suni jest osoba chetna na pokrycie kosztow sterylki. Jutro powinnam miec odpowiedz od znajomej odnosnie domku a oprocz tego zdzwonie sie jeszcze z osoba ktora ma zamiar dolozyc sie do kosztow suni.
  12. Jak odwozilysmy go do Ewy nie wydawal mi sie taki ladny, ale na fotkach calkiem niezle sie prezentuje, oby i on tez znalazl swojego wlasciela.
  13. Ewa wychodzi na to ze sprzeglo do wymiany, lub kola zebate w skrzyni biegow.
  14. Asiu bardzo ale to bardzo sie cieszymy Twoja a przedewszystkim taty podjetej decyzji wzgledem Bariego. Czekamy na fotki od Ciebie ktore sprobujesz zrobic psu od sasiada. Zawsze mozesz liczyc na nasza pomoc ale my prosimy Cie o zalogowanie sie na forum zebysmy mogly sie z Toba kontaktowac jak rowniez wpolnie sobie pomagac.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. A wiadomo do ktorego weta chodzil z nia wlasciel, bo jezeli wiadomo to moze wet prowadzi kartoteke w kompie i mozna by odzyskac kopie szczepien.
  16. Alez ja sie wcale nie obrazilam tylko nie dotarlo do mnie ze szukasz jeszcze czegos tanszego, bo dla mnie 100 to jest darmocha. A swoja droga to dalej i tak sprawe musisz dogadac z met, bo u met tez jest tylko DT i na pewno nie do konca zycia psa.
  17. Nie mozna zlego slowa powiedziec o wlascielce jest tam jeszcze kotka trikolor ktora tylko mieszka w mieszkaniu. Na pytanie zadane przez wlascielke ile musi nam zwrocic pieniazkow za zaopiekowanie sie psiakiem, Ulka odpowiedziala ze w nagrode zyczylibysmy sobie kastracje psa ktory juz nie bedzie chodzil wlasnymi drogami za suniami ktore maja cieczke. A oprocz tego prosilismy o kontakt za nami jak juz psina bedzie zdrowa bo my mamy upusty na kastracje i sterylki. Jestesmy pewni ze wlascielka jeszcze sie z nami skontaktuje.
  18. baffi to jest chyby jakis zart z twojej strony, chcesz jeszcze cos tanszego jak 100 zl? To juz sama sobie szukaj dalej bo dla mnie to tyle wynosi utrzymanie psaw stosunku miesiecznym, ale to juz twoja sprawa.
  19. W tej chwili rozmawialam z Ulka ktora idzie jeszcze z malym przed oddanim go do weta, a wieczorem postaramy sie jeszcze napisac na forum dalszy ciag histori szczesliwego zakonczenia Snopiego.
  20. Hurrrrrrrrrrrrra :multi::multi::multi: znalazla sie wlascielka, przed chwila dzwonila, zaraz sie Ulka z toba kontaktuje i jedziemy zawiezc slicznote ktora jak sie okazalo tez jest przygarnieta znajda, w wstepnej rozmowie wlascielka zgodzila sie na kastracje psinki bo jej wytlumaczylam ze juz nigdy nie bedzie uciekal. Pies nazywa sie Snopi.
  21. Jesli zjadl sniadanko to jest to dobry objaw, a to ze jest obolaly to jest normalne i choc pojedziem do weta to jestem przekonana ze oprocz czegos przeciwbolowego nic wiecej nie dostanie. Bol od uderzenia jest wiekszy jak od zlamania.
  22. Ulka to znaczy ze najpierw jedziemy do KRS a jak wrocimy to dopiero pojedziemy do weta?
  23. To niestety zaraz rano trzeba z nim najpierw do lecznicy a dopiero pozniej do KRS, i chyba na tym jutrzejszy dzien sie skonczy bo przeciez nie bedziesz mogla Ulka biedaka samego w domu zostawic na lasce losu. Jakos nie mozemy isc do przodu bo ciagle nowe bidy.
  24. Ja juz tez powiedzialam do Ulki ze dwa psy w ciagu jednego dnia to u Ulki albo u Ewy bedzie schronisko. ( nielegalne zreszta).
  25. Ja tez jeszcze czekam na odpowiedz czy domek ktory miala moja znajoma jeszcze aktualny.
×
×
  • Create New...