-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Oj to nie tak bea, sama widzisz ze problemow nie ubywa tylko przybywa, a jak ja odskocze na tydzien to oczywiscie brak samochodu i jednej osoby, a praktycznie jestesmy tylko trzy, a ja bym wszystko chciala na wczoraj miec zalatwione nienawidze czegokolwiek odkladac na jutro. Niestety w tej sytuacji musimy a nie daj boze jakies nowe nieszczesce jak mnie nie bedzie tffu, tffu :shake: I tak nie wyrabiamy jak jestem i az sie boje tego mojego wyjazdu.
-
Obys miala racje, chyba byla by to najcudowniejsza wiadomosc nie tylko dla mnie ale dla nas wszystkich. Moze bede miala okazje gdzies u kogos wejsc na kompa i dowiedziec sie co sie u was dzieje. :angryy:
-
Szczesliwej drogi Batmanku, :loveu: a ty Ulka wracaj szybciutko spowrotem bo inne psinki czekaja na twoja pomoc. :lol:
-
Łódź-Willa juz nie smutna,nareszcie szczesliwa w nowym domku!
Ada-jeje replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Nareszcie kochana Willa bedzie miala swoj domek :multi::multi::multi: doczekala sie bidulka tak sie ciesze, to juz dzis druga dla mnie radosna nowina. Bo jeden z naszych psiakow tez znalazl domek. hurrrrra!!!!!:loveu::loveu::loveu: -
Jak tylko wroce, to skontaktuje sie z Andrzejem tym od Klusi on sie kiedys deklarowal z pomoca i byc moze wlasnie teraz sie nam przyda zeby zrobic porzadek przy budzie lub tez naprawic dach o ile przecieka do wewnatrz jak rowniez ocieplic bude. Dzeiwczyny na 08.10 pazdziernika jest uzgodniony termin na sterylke ale trzeba jeszcze przedzwonic i potwierdzic jak rowniez dopilnowac tego terminu. Dzis po 18.00 bede wiedziala czy szczenna suka moze miec jeszcze sterylke aborcyjna jesli tak to wlasnie ona idzie na pierwszy ogien ale tu trzeba z babcia porozmawiac ze po sterylce do momentu sciagniecia szwow suka musi byc trzymana w domu, w sieni byle nie w budzie. Jezeli na te sunie jest za pozno robcie sterylke Tosi vel Bestia.
-
Ulka czy zorganizowalas juz transport dla Batmanka, bo tak zrozumialam twoj post.
-
Po trudnym wczorajszym dniu dzis znow zaswiecilo slonko, wprost nie do wiary :loveu: tym razem dla Batmanka :multi::multi::multi: teraz juz wiem ze zawsze po burzy swieci slonce i dodaje skrzydel do dalszej pracy.hurrrrrrrrrra!!!!
-
Ulka a Malgosia skad jest, ja zrozumialam ze z Trzebini i ona chetnie sie tego podejmie.
-
Ulka a czy plakacik Batmanka wisi rowniez w Trzebini, bo jak nie to wczoraj jak rozmawialam z Malgosia to mowila ze moze porozwieszac plakaty jak jej wyslesz meilem.
-
Łódź-Willa juz nie smutna,nareszcie szczesliwa w nowym domku!
Ada-jeje replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Ja juz ten watek otwieam ze strachem, mam go w swoim panelu uzytkownika i bardzo wplywa na mnie ujemnie ze ta Wlla ciagle tam siedzi, przeciez wakacje juz dawno sie skonczyly a nasza Wiia ciagle czeka, na kogo :placz: no przeciez na te jedyna osobe ktora zechce sie jeszcze nia nacieszyc i podarowac jej swoje serducho z wzajemnoscia. Willa prosze cie pokazuj sie niech wreszcie cie ktos wypatrzy. :roll: -
halbina jeszcze dzis nie wiemy gdzie upchniemy suki jak beda po sterylce, czarna jest szczenna i jutro bedziemy sie staraly zeby wetka zdiagnozowala czy na sterylke aborcyjna nie jest za pozno, a druga ta poewszona ma cieszke czyli musimy tez poczekac az sie skonczy. I jezeli bedziemy mialy trudnosci z znalezieniem DT po sterylce chetnie sie zwrocimy do ciebie o pomoc.
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wyjasnienie dog master. :oops: -
dorixx przepraszam ze sie wcinam ale karme na razie mamy jezeli nie bedzie ci przeszkadzalo w zamian za to kupic wlasnie miski o ktorych wspomina Ewcia chyba ze Ewa ma lub obroze bo te przekleta kolczatke trzeba jej zminic, lub ewentalnie styropian do ocieplenia budy to napewno na juz jest to bardziej potrzebne, ale najlepiej jak skontaktujesz sie w tej sprawie z Ula lub Ewa.
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Nie czytalas kilka posow wczesniej ze niektorzy na dogo to tak samo jak PiS. Pewnie nie wiele starsi sa i dlatego nie wiedza co to pomoc ale woda sodowa szybko uderzyla im do glowy bo czuja namiastke wladzy i zamiast cos zrobic dla drugiegiej osoby ktora chce ratowac zwierzeta to tylko banowac umia, widocznie wiecej nie potrafia, a najgorsze ze nawet nie potrafia sie przyznac do swojego bledu a o slowie przepraszam to juz nie wspomne. -
Kochana halbinko na DT to ja ci juz jutro jedna z naszych bid przywiez mode bo bede przejezdzac przez Zabrze, co prawda czekam az Ulka wstawi fotki ktore dzis zrobilam bezdomnemu, i jak na razie nie mamy dla niego tymczasu bo wszystko pelne. Ale na szczenieta nie licz bo jak juz pisalam jezeli na sterylke aborcyjna jest za pozno, to pozostaje wtedy uspienie slepego miotu. Dosc bid jest na tym padole ziemskim.
-
halbina wszystkiego po kolei sie dowiemy, jak rowniez zajmiemy sie tym wszystkim lacznie z posprzataniem wokol budy i ociepleniem. Ale jednego napewno ci nie obiecuje ze jezeli na sterylke aborcyjna bedzie za pozno to nie bedzie szukania zadnego DT dla szczeniat. Smiem tylko przypuszczac ze sunia jest lagodna, bo jezeli w takiej sytuacji jakiej sie znalazla i w takim bolu to byla bardzo spokojna do momentu uwolniemia jej. Po czym przestraszona wtargnela do budy.
-
Dalmatynka Lusia Klusia już w nowym domu - Chorzów
Ada-jeje replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Podnosze to cudo z nadzieja ze szybko domek znajdzie. -
Nie pozwolimy na to zeby sunia (sunie ) zyly w takich warunkach oczywiscie musimy tam podejsc zobaczyc jak mozna ocieplic te bude posprzatac zeby sunie mogly zyc w godnych warunkac bo przeciez idzie zima, a wiadomo ze ze znalezieniem domkow niestety jest ciezko. Mysle ze Ewadr. sie z wami skontaktuje i poda swoj nr. konta bo ona powolana na skarbnika w Fundacji i choc fundacja jeszcze nie ma konta to Ewa moze juz od poczatku zarzadzac pieniedzmi. Wszystkim ciotkom ktore przekaza pare groszy bardzo dziekujemy. dzieki waszej pomocy mozemy wspolnie uratowac te dwie suki przed cierpieniem.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dlaczego tylko ksiezna przeciez krolowa to cos wiecej i wyzsza pozycja.:lol: