-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Tak juz sie wpisalam, szkoda tylkoze Asia z tak wielkim serduchem nie jest jeszcze wsrod nas.
-
I ja podnosze biedaka moze jednak znajdzie sie osoba ktora go pokocha, a jak na razie to Asi naleza sie slowa podziekowania za tak wspaniala opieke jaka zapewnila Onkowi. Asiu masz wielkie bardzo wielkie serducho tylko dlaczego ty jeszcze nie jestes wsrod nas dogomaniakow? :placz: Potrzebujemy Cie i czekamy na zalogowanie sie na forum.:roll:
-
Ulka a czy oprocz plakatu ktory jutro wezmiemy do lecznicy zrobilas mu gdzies oglosuenie w necie?
-
Kontaktowalam sie z wlascielka szczeniat, aby uzgodnic termin sterylki i z radoscia pancia oznajmila mi ze sunia juz wczoraj znalazla domek, do adopcji zostal juz tylko chlopczyk.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To ty Ewa nie masz psa tylko maskotke :eviltong: nie dziwie sie ze twoj TZ chcial by w domu wreszcie byl pies a nie tylko zabawka. :evil_lol: -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Pytanie tylko czy tego domku szuka sie dla niego tylko na dogo? Jesli tak to faktycznie marne szanse. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Wedlug ciebie Helga nie powinno sie wyciagac psow z opresji bo co bedzie jak nie znajdzie sie nowy wlasciel? To dlaczego tyle psow wyciaga sie z roznych opresji do hotelu czy tez DT platnych i jakos nikt nie mysli ze pies nie znajdzie nowego wlasciela. Jezeli tak bedziemy myslec to zadnego psa nie mozna by wyciagac do hotelu czy tez DT. Jestes pesymistka i z gory zakladasz ze psa moze nikt nie zechce? Ja usilnie wierze ze pies znajdzie nowy domek, naturalnie jak ktos usilnie bedzie szukal a nie tylko podnosil w gore, bo to napewno za malo przedewszystkim powinna sie strac o znalezienie domku baffi ale wszyscy mozemy jej w tym pomoc, kazdy na swoja miare. Takim stwierdzeniem napewno jej nie pomagasz. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie ze to troche daleko tylko czy blizej znajdzie sie cos w cenie ktora mozna zaakceptowac? Poza tym jest jeszcze watek transportowy i moze akurat transport moze byc darmowy lub po niewielkich kosztach. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
U met bedzie chyba najtaniej a jej hotelik jest niestety troche daleko od Ciebie bo kolo Krakowa. Tylko jak oddasz Bafiego do met o ile sie dogadacie to i tak musisz mu dalej domku szukac, bo met daje DT odplatnie co nie znaczy ze pies moze tam zostac na zawsze. Ale to juz uzgodnisz z met. -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewcia ja czekam na relacje z tresury a Ty nic nie piszesz czyzbys jeszcze dalej w domu z Dinem cwiczyla i dlatego czasu brak na napisanie czegos? :shake: -
Ulka daj jej na droge reczniki na wszelki wypadek jak bedzie wymiotowac, a o reszte sie nie martw, choc moze ta podroz bedzie dla niej dluga i niewygodna to pomysl co by bylo gdybys jej ze schronu nie zabrala. A wiec ta dluga podroz przed nia to nic w porownaniu z tym co ja czeka, a czeka na nia wspanialy dom. Szczesliwej drogi Szira i badz szczesliwa w nowym domku. :multi::multi::multi:
-
Ja tez dziekuje w imieniu szczeniaczkow supergoga, bo my musimy malym domki znalezc tym bardziej ze wlascielka zgodzila sie na sterylke swojej suni.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ciociu Ulu to zrob malej Szirce jeszcze przed odjazdem jakas fotke bo moze to byc juz ostatnia, nie wiadomo czy nowy domek nam jakies fotki podesle. -
Oj dorixx rozbawilas mnie na dobre, jak tak dalej pojdzie to chyba bedziesz eksmitowana przez swojego TZ bo po co mu taka zona ktora z psem sypia a dla niego juz nie ma miejsca w lozku. Ty sie zastanow i jak najszybciej naucz Zuzie na jej poslaniu spac lub z synem. A co do fotek to tylko z Ulka w kontakt musisz wejsc ja jestem z tego tematu totalna noga.
-
W poniedzialek mam sie zdzwonic z Ania bo Lucynka jest na urlopie ale wiem juz ze sterylka bedzie w przyszlym tygodniu, tylko jeszcze nie wiem w ktory dzien. Ulka mam prosbe moze bys zrobila plakaciki (plakacik) malym to bysmy od razu w lecznicy mogly powiesic a oprocz tego mozna by je wstawic na Allegro.
-
Najwazniejsze ze Ulka dotarla i mala juz jest u was. I choc sesji nie ma to napewno jutro napiszesz jak mala spedzila pierwsza noc w nowym domku. A Ulce nie powinno byc az tak smutno bo jeszcze na kilka dni zostala przeciez Szira wiec jeszcze troche zajecia bedzie miala. Cieszymy sie bardzo ze Zuzia do takiego wspanialego domku trafila i co najwazniejsze ze relacja z domku bedzie na biezaco. :multi::multi::multi: