-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Koffi dajemy ci ostatni tydzien w DT, czas najwyzszy zebys znalazla juz kochajacy domek bo inne psiaki czekaja w kolejce a tu zima idzie.:shake: Zmiluj sie kochana przytulanko, nad swoimi pobratyncami.:placz: -
maciaszek podam ci na PW namiary na Straz dla zwierzat w Katowicach i nr. tel do goscia z ktorym rozmawialam juz jakies dwa miesace temu o suni, on zna te sprawe jesli trzeba bedzie przypomne mu rozmowe z nim jak rowniez to do czego sie zobowiazal odnosnie suni.
-
A nas zzera ciekawosc :angryy::angryy::angryy: czekamy na dalsze wiesci.:crazyeye:
-
Wyobrazam sobie Ulka co przezyliscie z TZ, czytajac wasza przygode z rudaskiem sama doznawalam dziwnego uczucia. :angryy: Moze w jego przypadku najpierw zrobimu mu kastracje a na koniec szczepienie? Jak myslisz Ulka. To w koncu wiocha gdzie psy biegaja luzem i maly latwo moze isc w dluga. I chociaz pancia bardzo kocha zwierzeta to o ucieczke nie trudno.
-
Radosc serce rozpiera, :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zadzwonilam zeby zapytac jak tam malutka sie zaklimatyzowala, nowa pani jest nia zachwycona mowi ze zakochala sie w niej od pierwszego wejrzenia jak tylko zobaczyla ja na naszej stronce. Pani mowi ze juz nigdy by jej nie oddala musielibysmy ja chyba wykrasc. Ale pani nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak wielka radosc nam sprawia dajac malej tak wspanialy domek pelen milosci. :multi::multi: :multi:Poslanko i miseczki juz mala ma a jutro ida do sklepu zeby suni kupic szeleczki z tej radosci zapomnialam zapytac czy mala ma juz imie. Ale w niedlugim czasie sie dowiemy bo pojedziemy mala szczepic i zeby formalnosci stalo sie zadosc spsac umowe adopcyjna ktora w tym przypadku jest cakowiecie zbyteczna ale dla nas nie bo bedziemy pilnowac sterylki gdyby pancia zapomniala. :lol::lol:
-
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
trzeba bedzie ciocia Ulka chyba jednak jamniora przeniesc do dzialu adopcji bo tam napewno ma wieksze szanse, na znalezienie ewentualnie nowego domku. -
Chcialabym na wlasne oczy zobaczyc pomyslodawce tej jakze niesmacznej reklamy, pewnie jego wyglad jest tak samo niesmaczny jak ta reklama. A to co ma w glowie zamiast rozumu zostawie bez komentarza.:shake::shake::shake:
-
Dzis wieczorem odwozimy rudaska i dzieki niemu udalo nam sie namowic babcie przyszlej wlascielki rudaska na sterylke wlasnej suni jamniczki. A przyszli mlodzi wlasciela rudaska tez sa zadowolenia ze rudasek bedzie wykastrowany. Kazda taka wizyta gdzie dodtkowo mozna kogos namowic na sterylke jest wielce zadawalajaca. Zeby tylko ktos chcial sie do nas przylaczyc bo my nie wyrabiamy. Oddajemy juz nie szczpione psy z braku DT ale po tygodniu musimy znow wracac w to samo miejsce zeby zaszczepic psy juz w nowych domkach. A nastepnie pilnowac terminu sterylki lub kastracji. :shake::shake:
-
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
i ja tez a co? :lol::lol: -
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jestem pewna ze jak ciocia Ulka cie na stronke wrzuci to szybko znajdziesz domek. -
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Komu sie spodobam? :-o w czyim typie jestem :razz: czekam na dobra dusze ktora mnie przygarnie. :lol: -
Ulka zalezy od ciebie, kiedy chcesz go tam zawiezc, ksiazeczki wezmiey dzis z Libiaza bo nam brakuje i szczepionki tez wlasnie dla mojej sunieczki i dla rudaska, wydaje mie sie ze pieski jak bedziemy miec kiazeczki mozna juz dac a ze szczepieniem ja moge podjechac z Ela lub z toba i mozna juz to zrobic w nowym domku. Domek dla rudaska jest w Plazie zaraz za torami w blokach. Oczywiscie sa to domy nie sprawdzone co nie znaczy ze nie mozna tam podjechac od razu z pieskami.
-
Zdarzysz Ulenko ja zobaczyc, tak sie sklada ze powoli musimy zaczac dzielic sie obowiazkami i mysle ze nie bedziesz miala nic przeciwko temu zabys to wlasnie ty byla ta osoba ktora bedzie jezdzic wydawac pieski do adopcji i podpisywac umowy, moze pomogla by ci w tym Malgosia z Trzebini lub wlasnie Agnieszka u ktorej byl koralik. W ten sposob ja moglabym czasami wykorzystac ten czas na zalatwienie innych spraw wyjasnie ci dzis jak sie spotkamy. Moja sunieczka idzie to Trzebini a szkoda a ze tak szybko raz ze syn nie bardzo chce jej oddac a dwa to jest tak piekna trojka do podziwiania ze zal serce sciska nie moc tym sie juz dluzej zachwycac. Ulka jak mozesz przygotuj mi dzis instrukcje wstawiania zdjec bo Adi mogl by wstafiac foki juz na zalozonym watku na biezaco. Megusia jest prawdziwa mamusia dla sunieczki, widoki takie ze na zadnym filmiku nie mozna zobaczyc.