Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. kto pomoże w ogłoszeniach?
  2. Dziś ją drugi raz odrobaczę. Pójdę do weterynarza i się dowiem. Koszty szczepienia są różne;) Może poproś w tytule o pomoc w ogłoszeniach.
  3. malutka na zdjęciach wygląda lepiej niz w rzeczywistości. Czy ma juz jakieś ogłoszenia?[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1488/p4250082.jpg[/IMG]
  4. Mała po przyjściu do mnie wyglądała jak małe nastroszone kurczątko. Mała główka, wielki brzuch i coś sterczącego, co trudno nazwać sierścią. Na szczęście nie ma łysych plam. Ma łupież i puch co mam nadzieję przerodzi się w sierść, O jej stopniu wychudzenia niech świadczy fakt,że po tygodniu normalnego żywienia obróżkę musiałam poszerzyć o dwie dziurki :p. Psychika w fatalnym stanie:shake:. Reszta potem, Lecę do pracy na zebranie z Radą Rodziców.
  5. Opowiem, opowiem i wstawię zdjęcia! Mała powoli odzyskuje wiare w ludzi i będzie super psiakiem. Teraz pędzę do pracy ...........................:cool3::cool3::cool3::cool3:
  6. Czy ogłoszenia coś pomogły?
  7. Dołożę 15zł. Wiem,że Basia wysterylizuje sunię! Te 300zł jest potrzebne na transport ze szczeniakami, czy bez. Sterylizacja to oddzielny problem.
  8. A wywiesiłyście plakaty z ogłoszeniami? Nie wszyscy potrafią szukać w internecie.
  9. maleńka , zaznaczam sobie.....................
  10. są takie śliczne............................
  11. Wspaniale:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  12. zapisuje się. Jutro poczytam.................
  13. Serca mamy!!! Tylko miejsca w domach brak:shake:
  14. To będzie wspaniały pies! Oby trafił do właściwych ludzi!!!! cudo:lol:
  15. Trudna sprawa tym psiakiem. Chyba trzeba zacząć od szukania tymczasu lub hotelu. Bo o dom w takiej sytuacji chyba będzie bardzo trudno. Kto weźmie psa chorego bez diagnozy i z perspektywą ślepoty?:shake:
×
×
  • Create New...