Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. W jakiej miejscowości jest psiak? Zdjęcia koniecznie!!!
  2. [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5672/dsc00302j.jpg[/IMG] szukamy domku, w którym będzie tak spała na środku dywanu;)
  3. :shake: I tak nie ma kto maleństwa zabrać......................
  4. Ano nikt:mad:. Jak to jest że na jednym wątku mnóstwo osób a na innym pusto. Przecież człowiek chce pogadac, poradzić się. Teraz tez sie zastanawiam co zrobić. Miała przyjechać babka zobaczyć sunię, nie przyjechała. Później dzwoni Facet i pyta dlaczego nie odbierałam od niej telefonu, okazało się,że podał jej niewłaściwy numer. Tydzień temu też się umawiałi ale nie przyjechali a niby im zależy. Umawiać się czy nie? Jestem skłonna raczej zrezygnować z takiego domu. Do lekarza też nie będą mogli dojść?
  5. Jaki smutasek, dobrze że juz bezpieczny.
  6. Tak się cieszę!!!!:multi:
  7. samotny szczeniak mówi dzień dobry!:shake:
  8. podnoszę maleństwo. Chętni na szczeniaka nie przyszli dziś na wizytę :cool3:
  9. milunia mówi dobry wieczór :razz:
  10. ja od trzech tygodni mam zajęty tymczas przez szczeniaka, sunię wyciągniętą z meliny. Nikt z moich znajomych nie chce się namówić na dom tymczasowy:shake:
  11. [LEFT]To juz nie ten sam pies. Dziś przyszła do córki koleżanka a Milka podbiegła do niej,żeby się przywitac. Potem zaczepiała moją koleżankę. Polowała na Freda, mojego wiekszego psa.Wszędzie jej było pełno. Pcha mi sie na kolana. Nabrała zaufania:lol: [/LEFT]
  12. chciałam powiedzieć,że mała pięknie zarasta. Juz się z niej tak nie sypie:lol:
  13. Milunia szuka domu!
  14. Jakie maleństwo:-(. W ubiegłym roku miałam na tymczasie taką malutką, miała 6 lat i poszła do domu w przeciągu tygodnia!
  15. Nikt małej nie ogląda? :razz:
  16. mała nie spadaj!!!!
  17. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6092/dsc00284c.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5034/dsc00290s.jpg[/IMG]
  18. Milka rozrabia! Cały czas gania z moimi psami. Wszędzie jej pełno:lol:
  19. Malutka cały czas czeka na swojego człowieka....................
  20. Podnoszę malutką!!!
  21. podniosę małą! Konieczne ogłoszenia!!!!
  22. jestem ciekawa jacy to ludzie. Podaj mi adres mailowy to prześlę Ci Umowę, żeby ludzie się z nią zapoznali. Czy masz mój nr. telefonu?
  23. Nikt nie zajrzał!!!:shake:
×
×
  • Create New...