Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Odebrałam wiadomość ale musiałam wyjść z domu i dopiero wróciłam. Praca mnie wykończy:mad:
  2. Naprawdę:oops: Nie mam pojęcia o tej rasie. Dla mnie szpic to mały, kudłaty. Dzięki lavinia:lol:
  3. Ciotki! Gdzie jesteście?
  4. Podnoszę!!!!! Sunia jest wspaniale umaszczona. Na zdjęciach z telefonu tego nie widać:razz:
  5. Cudem znalazłam dla niej tymczas. Małą przygarnęła para bardzo młodych ludzi. Koledzy mojej córki. Juz byli z nia u lekarza. Mała jest zdrowa, niezwykle żywiołowa ( co widać na zdjęciach):lol:. Ma ok.3 miesięcy, będzie duść dużym psiakiem. Została odrobaczona i jeśli studentom pozwolą finanse to ją zaszczepią. Wg. lekarza to huski . Co z nią zrobić. Nie wiem jak długo młodzi będą mogli się nią zająć. Czy są miłośnicy rasy? Pomocy!!!!!
  6. Maleństwo przybłąkało się na jedną z budów w Warszawie. Robotnicy zaczęli ją dokarmiać a po kilku dniach przywieźli do wynajmowanego domu. Wyjeżdżali o świcie wracali o zmroku a maleństwo przez dziurę w ogrodzeniu wybiegało na ulicę i tak w poszukiwaniu wrażeń i jedzenia spędzało cały dzień. Znajoma, też psiara z niepokojem obserwowała tę sytuację, dokarmiała ale miała nadzieję, że któryś z robotników zabierze sunię do domu. W piątek o świcie robotnicy wyjechali a sunia została sama. Nie wiem, czy zostawili jej coś do jedzenia. Sunia biegła za każdym przechodniem, jednak odganiana wracała na posesję. Wczoraj za tłumem ludzi poszła w stronę kościoła. Biegała od człowieka do człowieka, między samochodami. W pewnym momencie zdezorientowana wskoczyła na ulicę wprost pod nadjeżdżający autobus. Dlaczego małej nic sie nie stało,tego nikt nie wie. Córka znajomej będąca świadkiem całego zajścia przyprowadziła sunię do domu. Jednak mała absolutnie nie mogła tam zostać. Jedna noc a potem z powrotem na ulicę. [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4878/dsc00338l.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5471/dsc00331a.jpg[/IMG]
  7. Milunia jest taka kochana:lol:. I taka zabiegana, nie ma czasu. Przed chwilą biedna nie mogła złapac własnego ogonka:evil_lol: A ja juz muszę szukać domu dla kolejnej sunieczki,3miesięcznej. huski .Cudem znalazłam tymczas. Jutro założę jej wątek z prośbą o pomoc i ogłoszenia.:shake:
  8. przepiękna sunia. Zazdroszczę temu, kto ją będzie miał:lol:
  9. Jakby małą obdarli ze skóry, to by miała powodzenie:angryy: Nie wchodzę na inne wątki. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  10. Potrzebne ciotki od ogłoszeń i sprawdzenie domu!
  11. Milunia szuka domu......................super domu!!!!!!!!!!!!!!!
  12. przypominamy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:razz:
  13. Jeśli możesz, porozmawiaj z nią. Zależy mi żeby sunia miała super dom. Milka nie zastąpi państwu ich zmarłej suni, muszą być tego świadomi. Do tej pory dwie osoby bardzo chciały ale nam nie o to chodziło. Sunia jest wspaniała, radosna i bardzo wdzięczna. Dogaduje się z psami i z kotami. Nie sygnalizuje jednak potrzeb fizjologicznych i ma przepuklinkę, którą trzeba masować.
  14. Biedny:shake:. Myślałam,że ta historia już znalazła szczęśliwe zakończenie.
  15. Jakiej jest wielkości? Ze zdjęć nie widać.
  16. Podnoszę! szybko spada!:shake:
  17. Sama nie wiem:razz:. Kto sprawdzi ten dom? Ona nie będzie taka bardzo malutka. Czy rozmawiałas z panią przez telefon? Jakie robiła wrażenie?
  18. Ale tu ruch!:crazyeye: Ciotki, w ogłoszeniach trzeba napisać,że ona będzie poniżej kolana. To co w tej chwili najbardziej widać to długie łapki i wielkie uszy. Chyba będzie miała brodę! Ta ciemna plamka powyżej jasnej pod zebrami, to przepuklina.
×
×
  • Create New...