Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. On taki podobny do Miluni, którą miałam na tymczasie. Znalazła wspaniały dom. A ja mam w domu remont i nie mogę pomóc:shake:
  2. śliczniutka! A jak jej zdrówko? Zaletą małych piesków jest to,że można je zabrać właściwie wszędzie;). Kiedy mojego Atosika włoże do torby, to czasami nikt go nawet nie zauważa:lol:
  3. Ręce opadają, nie wiem co napisać!:angryy:
  4. biedne te psiaki. :shake: Jak one do ludzi i innych zwierząt?
  5. podnoszę malutką..................
  6. Przesyłam maila, którego otrzymałam "Witam.Zgodnie z umową przesyłam fotki Psotki.Trochę urosła i nawet uszy zaczynają jej stawać.Żarłok z niej jest straszny.Psoci,bawi się nawet mojemu tacie podgryza brodę i fajnie "mówi" na ucho.Jest z niej straszna przylepa.Rodzice są w niej "zakochani".W dzień ze swoim panem robią sobie spanko pięciominutowe na łóżku ale w nocy śpi w swoim koszyku.Lubi przebywać w towarzystwie Cziki,która zaakceptowała ją pod każdym względem nawet nie przeszkadza jej gdy Psotka podgryza jej łapy i je z jej miski.Serdecznie pozdrawiam i gdy tylko będę ponownie na działce to prześlę następne fotki." Tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!:lol: Uszy wspaniałe:evil_lol: Zdjęcia wstawię trochę poźniej.
  7. nawet takie maleństwa są bezdomne:shake:
  8. TAK mi przykro,że nie mogę pomóc:-(. Cały czas przeskakuję przez pudła i nic nie mogę znaleźć. :cool3: Mam nadzieję,że do końca lipca mój dom wróci do normalności.
  9. Co tu tak cicho? Co z psiakami?
  10. To nie ja jestem oporna! Tylko ta technika:cool3:. Od kilku miesięcy nie mogę nic wkleić! I już!!!!!!!!!!!!!
  11. ciotka auraa zdjęcia nie widziała:razz:
  12. Już napisałam na wątku administracyjnym prośbę o pomoc. Od dłuższego czasu nie mogę wstawić żadnego banerka. Coś jest nie tak:cool3:
  13. To jednak nie komputer. Próbowałam z innego. Zamiast obrazka pojawia mi się link.:shake: I to do innego wątku.
×
×
  • Create New...