Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Biedna:-(. To cierpienie w oczach jest przerażające.
  2. pIĘKNY W SWEJ BRZYDOCIE. WZRUSZYŁAM SIĘ. W JAKIEJ JEST KONDYCJI?
  3. choć podniosę biedaka. śliczny jest. Czy nie podobny do Czesia?
  4. Co z sunią? Gdzie jest? Podaj miejscowość!
  5. W imieniu Łani, dziękuję ciotce [B]krakowianka.fr[/B] za pierwszą wpłatę na sunieczkę-[B]120zł[/B]:lol:
  6. No to czekamy!!!!!!!!!!!!
  7. Tak mi szkoda tych maluchów. Żeby tych...............:angryy:
  8. Tekst wymyślę. Zdjęcia oczywiście do wykorzystania. Choć mam nadzieję,że ciocia Fela w czwartek zrobi nowe:razz:
  9. podnoszę Morelkę na drugie śniadanko!
  10. A co z dorosłymi psami? Nie mogę doczytać, czy wszystkie są już w domach tymczasowych? Czy można na podstawie badania krwi sprawdzić czy nie są zarażone? Nie znam się na tym...
  11. Trzymam kciuki za mamę i maluchy!
  12. mam utrudniony dostęp do internetu. Podnoszę starą.niezbyt ładną ale przemiłą sunię. Łania potrzebuje pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto może dołożyć do hotelu? Zrobić ogłoszenia? Dać domek?:modla:
  13. Jak zdrówko małej urwiski?
  14. weszłam na ostatni wątek. Co z psem?
  15. mała w górę! Miałaś beznadziejnego pana :shake:
  16. A może [B]Tobi[/B] zwany wcześniej Sznurkiem? Też miał kiepski początek a teraz ma wspaniały dom. Może to imię przyniesie mu szczęście:razz:
  17. Cisza tu.........................
×
×
  • Create New...