-
Posts
16165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by auraa
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
auraa replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!A może na " Jeśli im nie pomożemy, zabierze je parwo" Tylko od nas zależy czy parwo zabierze następne psie dziecko". " Malutka już nie żyje, Nie pozwólmy parwo zabrać reszty maluchów" Nie mogę w żaden sposób pomóc:shake:. -
[B][COLOR=Red][COLOR=Black]Łania znajduje się pod opieką Fundacji ViVa[/COLOR] [/COLOR][/B] [B][I][COLOR=black][FONT=Verdana] Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt - VIVA! ul. Kopernika [COLOR=black][FONT=Verdana]6 m[/FONT][/COLOR][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana].8; 00-367 Warszawa KRS: 0000135274 Nr konta: [/FONT][/COLOR][COLOR=#E71818][FONT=Verdana]65 1370 1109 0000 1706 4838 7306 [/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=#E71818][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B] [SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=#E71818][FONT=Verdana]W imieniu suni prosimy o wsparcie. Dziewczyny mają pod opieką dużo psów. [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=#E71818][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=#E71818][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B]
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
auraa replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś pomoże?:shake: Może trzeba zmienić tytuł!!!! -
No i słusznie!;)
-
Ma skośne oczy trochę chyba jak husky?
-
Sunia odzyskuje przytomność. Kochana macha ogonem ale jeszcze nie wstaje. szczeniaków było 7 i były duże jak na swój wiek. Poród miał nastąpić za 2, 3 tygodnie. Brzuch suni był jednak tak duży,że lekarka przed zabiegiem myślała,że nastąpi to już lada dzień. Łania w ciąży się roztyła. :-o Wiem,że była dokarmiana ale że aż tak! Szkoda tylko,że nikt z żywicieli nie chciał dać jej domu. Głownie są to jednak działkowicze. Łania za kiełbaską dała się wciągnąć do samochodu;) Niestety jest już starszą suczką. Nie rozumiem. Wcześniej była oceniana na ok. 5 lat. Teraz na ok. 10.
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
auraa replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Jak to dobrze,że wreszcie będzie bezpieczny! -
choć podniosę! Biedna sunia:shake:
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
auraa replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
podnoszę!!!!! -
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8391/dsc00415gwf.jpg[/IMG] Spójrzcie na jego łapy![IMG]http://img27.imageshack.us/img27/246/dsc00410e.jpg[/IMG] Piękny duzy pies. Ludzie się go boją. Nam dał się głaskać. Jest bardzo nerwowy. Na niespodziewany ruch lub dotknięcie natychmiast się wzdryga, podskakuje ale nie warczy. Jest głodny. Dałyśmy mu kiełbasy i cały czas upominał się o jeszcze. Mój kuzyn mógł z nim zrobić wszystko. [SIZE=4][COLOR=Red]Ma chore uszy[/COLOR][/SIZE]. Co z nim zrobić? Czy założyć nowy wątek? Może zawiadomić kogoś od onków?