Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Już lepiej:lol:. Rozmawiała Fela. Pani dr była oszczędna w słowach;)/. Najbardziej interesowało ją, kiedy sunia zostanie zabrana.
  2. Podnoszę!A może na " Jeśli im nie pomożemy, zabierze je parwo" Tylko od nas zależy czy parwo zabierze następne psie dziecko". " Malutka już nie żyje, Nie pozwólmy parwo zabrać reszty maluchów" Nie mogę w żaden sposób pomóc:shake:.
  3. Dlaczego nikt tu nie zajrzał? :cool3: Czy nikt jej nie pomoże? Potrzebny na niedzielę transport z lecznicy w Konstancinie do Teresina. Prosimy o pomoc!
  4. Ciotka! nie martw mnie. To dlaczego nie chce jeść?
  5. [B][COLOR=Red][COLOR=Black]Łania znajduje się pod opieką Fundacji ViVa[/COLOR] [/COLOR][/B] [B][I][COLOR=black][FONT=Verdana] Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt - VIVA! ul. Kopernika [COLOR=black][FONT=Verdana]6 m[/FONT][/COLOR][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana].8; 00-367 Warszawa KRS: 0000135274 Nr konta: [/FONT][/COLOR][COLOR=#E71818][FONT=Verdana]65 1370 1109 0000 1706 4838 7306 [/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=#E71818][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B] [SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=#E71818][FONT=Verdana]W imieniu suni prosimy o wsparcie. Dziewczyny mają pod opieką dużo psów. [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=#E71818][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=#E71818][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B]
  6. Biedna, boli ją, jest w obcym miejscu. Nic dziwnego,że nie chce jeśc:shake:
  7. Czy ktoś pomoże?:shake: Może trzeba zmienić tytuł!!!!
  8. No i słusznie!;)
  9. Ma skośne oczy trochę chyba jak husky?
  10. Sunia odzyskuje przytomność. Kochana macha ogonem ale jeszcze nie wstaje. szczeniaków było 7 i były duże jak na swój wiek. Poród miał nastąpić za 2, 3 tygodnie. Brzuch suni był jednak tak duży,że lekarka przed zabiegiem myślała,że nastąpi to już lada dzień. Łania w ciąży się roztyła. :-o Wiem,że była dokarmiana ale że aż tak! Szkoda tylko,że nikt z żywicieli nie chciał dać jej domu. Głownie są to jednak działkowicze. Łania za kiełbaską dała się wciągnąć do samochodu;) Niestety jest już starszą suczką. Nie rozumiem. Wcześniej była oceniana na ok. 5 lat. Teraz na ok. 10.
  11. Jak to dobrze,że wreszcie będzie bezpieczny!
  12. Chyba założę nowy wątek! Sunia w dalszym ciągu potrzebuje pomocy finansowej i ogłoszeń.
  13. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3308/dsc00419ods.jpg[/IMG] Ma czerwone uszy.
  14. Gdybym wiedziała! :shake: Ja jestem raczej od małych psów. Zaraz wstawię zdjęcia uszu.
  15. choć podniosę! Biedna sunia:shake:
  16. W miarę młody, śliczny i przyjazny!!!!!!!!!!!!!
  17. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8391/dsc00415gwf.jpg[/IMG] Spójrzcie na jego łapy![IMG]http://img27.imageshack.us/img27/246/dsc00410e.jpg[/IMG] Piękny duzy pies. Ludzie się go boją. Nam dał się głaskać. Jest bardzo nerwowy. Na niespodziewany ruch lub dotknięcie natychmiast się wzdryga, podskakuje ale nie warczy. Jest głodny. Dałyśmy mu kiełbasy i cały czas upominał się o jeszcze. Mój kuzyn mógł z nim zrobić wszystko. [SIZE=4][COLOR=Red]Ma chore uszy[/COLOR][/SIZE]. Co z nim zrobić? Czy założyć nowy wątek? Może zawiadomić kogoś od onków?
  18. Wszystko jest w porządku. Ciąza nie była wielka ale płody były duże chyba po ojcu. Zaraz wkleję zdjęcia.
  19. [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6089/dsc00411epm.jpg[/IMG] Na zdjęciach wygląda tak pospolicie. A jest taka kochana. [SIZE=4][COLOR=Red]sunia jest po sterylizacji. wszystko jest w porządku.[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...