-
Posts
16165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by auraa
-
Sunia już jest w lecznicy w Konstancinie. O 12 ma się odbyć zabieg sterylizacji. Trzymajcie kciuki,żeby wszystko skończyło się pomyślnie. Wczoraj miałyśmy dużo szczęścia, bo w momencie kiedy nadjechałyśmy, pojawił się mój kuzyn, który dokarmia psy i one z krzaków wybiegły na jego spotkanie. Udało nam się najpierw rozdzielić psy, żeby sunia dostała tabletki a nie pies;). Potem zwabiłyśmy psy na podwórko i czekałyśmy, czekałyśmy, czekałyśmy........................:p. Potem niestety z perturbacjami udało nam się wsadzić sunię do samochodu i kierując się naszą kobiecą orientacją przestrzeni i kierunku dojechałyśmy do lecznicy. Nie wiedziałam, że Konstancin jest taaaaaki duży!:evil_lol: Powracając do psów. Sunia jest przekochana, bardzo łagodna. Patrzy takim wzrokiem, że aż się serce kroi:-(. Była bardzo przestraszona,jednak nie wykazała cienia agresji. Pozwoliła Elmirze dotykać brzucha. Gdybym miała choć odrobinę możliwości, wzięłabym ją do domu. Ona przeprasza,że żyje. Tak rozpaczliwie potrzebuje człowieka a za kiełbasę pójdzie na koniec świata.
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
auraa replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
:shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake: -
Na razie skupiłam się na suni. Jest szczenna, co do psa nie mam pomysłu. Jestem za daleko. Z odległości 70km. trudno jest coś wymyślić.:shake: Myślę, że zostanie odłowiony i niestety umieszczony w schronisku. Dowiedziałam się, że psy prawdopodobnie ktoś chciał otruć. Tym dwóm nic się nie stało. Niestety nie żyje przesympatyczny przytulak:-(, psiak sąsiadów, który czasami wybiegał na drogę i biegał razem z nimi.
-
ładna panna:lol:
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
auraa replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Straszna biedulka. A jaka może być docelowo? Oby nie duża...... -
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
auraa replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
podnoszę maluchy!!!! -
Szczeniaki i kociaki pani JoliB KOCI KATAR PILNIE POMOC NA CITO!!
auraa replied to paros's topic in Już w nowym domu
Wszystkie śliczne i biedne! -
a ja już nie wiem na co wyć:shake: Wczoraj po przed południem na samochód męża najechał Tir. Facet nawet nie zauważył i pojechał dalej. Na szczęście skończyło się na wgnieceniach boku samochodu. Całe szczęście,że to nie był samochód osobowy tylko większy. A o 19 moją kotkę potrącił samochód.:-(Dostała całą gamę zastrzyków. Nie jest połamana.Ale co się dzieje w środku?. Cały czas ją obserwuję. Od wczoraj nie sikała, nie piła. Bardzo się martwię.
-
18 letni maleńki Murzyn - dostał szanse, pochał do dt...
auraa replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Choć podniosę!