Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7329/dsc00408bor.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3657/dsc00409ony.jpg[/IMG] Taka jest gruba:shake:
  2. Sunia już jest w lecznicy w Konstancinie. O 12 ma się odbyć zabieg sterylizacji. Trzymajcie kciuki,żeby wszystko skończyło się pomyślnie. Wczoraj miałyśmy dużo szczęścia, bo w momencie kiedy nadjechałyśmy, pojawił się mój kuzyn, który dokarmia psy i one z krzaków wybiegły na jego spotkanie. Udało nam się najpierw rozdzielić psy, żeby sunia dostała tabletki a nie pies;). Potem zwabiłyśmy psy na podwórko i czekałyśmy, czekałyśmy, czekałyśmy........................:p. Potem niestety z perturbacjami udało nam się wsadzić sunię do samochodu i kierując się naszą kobiecą orientacją przestrzeni i kierunku dojechałyśmy do lecznicy. Nie wiedziałam, że Konstancin jest taaaaaki duży!:evil_lol: Powracając do psów. Sunia jest przekochana, bardzo łagodna. Patrzy takim wzrokiem, że aż się serce kroi:-(. Była bardzo przestraszona,jednak nie wykazała cienia agresji. Pozwoliła Elmirze dotykać brzucha. Gdybym miała choć odrobinę możliwości, wzięłabym ją do domu. Ona przeprasza,że żyje. Tak rozpaczliwie potrzebuje człowieka a za kiełbasę pójdzie na koniec świata.
  3. Można:Czasem do Ostrowi. A przeważnie tam, gdzie jest miejsce w okolicy. Gmina nie ma umowy z żadnym schroniskiem.
  4. :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  5. Na razie skupiłam się na suni. Jest szczenna, co do psa nie mam pomysłu. Jestem za daleko. Z odległości 70km. trudno jest coś wymyślić.:shake: Myślę, że zostanie odłowiony i niestety umieszczony w schronisku. Dowiedziałam się, że psy prawdopodobnie ktoś chciał otruć. Tym dwóm nic się nie stało. Niestety nie żyje przesympatyczny przytulak:-(, psiak sąsiadów, który czasami wybiegał na drogę i biegał razem z nimi.
  6. dzięki dobrym ciotkom:loveu:. Sunia ma trafić do kliniki na sterylkę a potem do hotelu. [COLOR=Red][B]No i problem finansowy[/B][/COLOR], jak wszędzie. Na razie jeszcze biega nieświadoma niczego. Dopóki jej nie złapiemy jakoś nie chcę zapeszać:razz:.
  7. Pies jest wspaniały, duży ,ona przy nim to drobina. On też szuka domu i wiem,że po moich rozmowach w gminie zostanie w końcu odłowiony. Trafi do schroniska.:shake: On jest bardziej towarzyski od suni.
  8. Straszna biedulka. A jaka może być docelowo? Oby nie duża......
  9. Mała w gOrę! Dowiedziałam się, ze ona cały czas chodzi z dużym psem Miśkiem. Nie rozstają się nawet na chwilę. Co to będzie?:shake:
  10. Nikt nie zagląda.:mad:Pojawiło się światełko w tunelu. Trzymajcie kciuki. I będziemy prosić o wsparcie na sterylkę i na hotel. Z kotką lepiej.
  11. Dzięki. Jeśli coś się uda załatwić, transport będzie potrzebny. Niestety ze schroniskami o których myślałam z różnych powodów nie wyszło:cool3: Kotka zrobiła siku. ale głupia niczego się nie nauczyła. Nie chciała za nic zrobić do kuwety więc wyszłam z nią na podwórko a ta prosto na ulicę!!!!!!
  12. a ja już nie wiem na co wyć:shake: Wczoraj po przed południem na samochód męża najechał Tir. Facet nawet nie zauważył i pojechał dalej. Na szczęście skończyło się na wgnieceniach boku samochodu. Całe szczęście,że to nie był samochód osobowy tylko większy. A o 19 moją kotkę potrącił samochód.:-(Dostała całą gamę zastrzyków. Nie jest połamana.Ale co się dzieje w środku?. Cały czas ją obserwuję. Od wczoraj nie sikała, nie piła. Bardzo się martwię.
  13. Informację juz mam. Podnoszę sunię. Gdzie ją umieścić. Ona potrzebuje pracy i obecności człowieka. Inaczej całkiem zdziczeje.
  14. Oni chyba juz się zniechęcili. Wydali sporo kasy na łatanie ogrodzenia i na leczenie jej syna pogryzionego przez kumpli, których sprowadziła.:razz: Czy słyszałyście o firmie Perro. Oni wyłapuja psy na tamtym terenie i biorą za to sporą kasę.
  15. Jaki biedaczek:shake:. Połozył się, a co miał zrobić?;)
×
×
  • Create New...