Przesyłam maila, którego otrzymałam
"Witam.Zgodnie z umową przesyłam fotki Psotki.Trochę urosła i nawet uszy
zaczynają jej stawać.Żarłok z niej jest straszny.Psoci,bawi się nawet
mojemu tacie podgryza brodę i fajnie "mówi" na ucho.Jest z niej straszna
przylepa.Rodzice są w niej "zakochani".W dzień ze swoim panem robią sobie
spanko pięciominutowe na łóżku ale w nocy śpi w swoim koszyku.Lubi
przebywać w towarzystwie Cziki,która zaakceptowała ją pod każdym względem nawet
nie przeszkadza jej gdy Psotka podgryza jej łapy i je z jej miski.Serdecznie
pozdrawiam i gdy tylko będę ponownie na działce to prześlę następne
fotki."
Tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!:lol: Uszy wspaniałe:evil_lol:
Zdjęcia wstawię trochę poźniej.