Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. podnoszę malutką!
  2. śliczna jest. Jak można krzywdzić takie malenstwo:shake:
  3. jedna z wielu sytuacji i jedno z wielu miejsc :shake:
  4. Nikt nie daje sobie szansy,żeby mieć taką wspaniałą sunię.
  5. ona traci przez wiek i niepozorny wygląd a jest wspaniała!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  6. Podnoszę maluszki:shake:. Mam tel. do Neris.
  7. Oby coś pomogły. Szkoda tej poczciwiny.To naprawdę wspaniała sunia. Taka spokojna i przepraszająca,że żyje. :shake:
  8. Nawet głupiego telefonu:shake:. Misiek , ten który tam został chyba nie dowidzi. Co z nim zrobić. Widzę, że oni nie zapewnią mu opieki. Mój kuzyn niby chce żeby u niego został ale ani budy, nic. Psa karmią działkowicze. Źle nie wygląda ale co dalej?. Myślałam,że on się nas trochę boi i gdy elmira go głaskała tak dziwnie się wzdrygał jakby ze strachu. Jednak takie ruchy zauważyłam również wtedy gdy go głaskał Janusz. Tak jakby nie dostrzegał ruchu przed dotknięciem.
  9. Biedne maleństwo. Ludzie są naprawdę beznadziejni:shake:
  10. Co za tragedia. Czytam i łzy mi się cisną do oczu:-(
  11. To dobrze,że są razem. W razie deszczu osłoni ją swoim ciałem;)
  12. Nikt do Łani nie zagląda ani nie dzwoni:shake:
  13. mogę małe tylko podnieść..................
  14. gdzie im będzie lepiej?;)
  15. maluchy słodziaki:loveu: Trzymam kciuki za mamę!
  16. Weszłam. Finansowo nie pomogę,bo mam Łanię z podpisu w hotelu i kota z kocim katarem na tymczasie. Ja u siebie w pracy zrobię plakat z prośbą o wsparcie Łani. Myślę, że choć na jeden miesiąc zbiorę. Może i tu wyjść poza dogo z proś[B]ą o dofinansowanie[/B].
  17. aż mi się nie chce wierzyć,że takie pieski są bezdomne. Zwłaszcza ratlerek:shake:
  18. kurcze, nie mogę ostatnio nic napisa....c. Wczoraj się zalogowałam ale strony mi się nie otwierały.Łania ma w boksie towarzysza?
  19. Morelko! Na spacerek! Jak kiciunia? Co ze zdjęciem????:lol:
  20. Wtaro, tu chyba nie o to chodzi, czy ktoś jest znany czy nie. Jest za duzo nieszczęść:shake:
×
×
  • Create New...