Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. W niedzielę, dzień dobry! Ciekawe czy je tą karmę na odchudzenie.
  2. jEŚLI TO SĄ SZCZENIAKI KTÓRE BYŁY W URSUSIE, TO TO CZARNE JEST WYJĄTKOWO MĄDRE.
  3. TO SMUTNE, STARYCH PSÓW NIKT NIE CHCE:shake:
  4. stary ale jary...;)
  5. Łania się pokazuje i prosi o wsparcie!!!!!!!!
  6. Tak mało osób się nią interesuje:p. A telefonów zerooooooooooooooooo!
  7. Dusieńko do domu!
  8. Jakoś trzeba sobie w życiu radzić:evil_lol:
  9. [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6047/p9100567.jpg[/IMG] wyczesywanie! Kto chce wkład do poduszki? Kiedy Łanieczka miała dość zaczęła lizać elmirę po rękach :loveu: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9373/p9100570.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6292/p9100558.jpg[/IMG] Jesienny pies w jesiennym krajobrazie. Czyż nie pięknie?
  10. [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/783/p9100559.jpg[/IMG] Idziemy po głaski:lol:
  11. Ja nie wierzę, że ona ma tyle lat. Zęby mogą być w takim stanie od jedzenia. Wcześniej nikt jej karmy nie kupował.[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1244/p9100532.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4926/p9100534.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1416/p9100556.jpg[/IMG] Na ostatnim zdjęciu ma ładną postawę ale się poruszyła:cool3:
  12. Ma wspaniałą sierść a na ogonie ma ukrytą szynszylę. Pierwszy raz widzę u psa taki ogon:crazyeye:[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8052/p9100563.jpg[/IMG] Nie mogłam się powstrzymać. Pies i szynszyla w jednym!:evil_lol: Reszta relacji później.
  13. Dalej to już tylko, spacer, mizianko, pochwały i wyczesywanko. :loveu:[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1633/p9100541.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/61/p9100545.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2103/p9100546.jpg[/IMG] Łania tak potrzebuje akceptacji. Od elmiry przechodziła do mnie domagając się głaskania.
  14. Łanieczkę zabrałyśmy na długi spacer. Na początku była trochę zdezorientowana ale potem było wspaniale!:lol: Łania pięknie chodzi na smyczy. Elmirze nie urwała ręki, choć ma trochę siły. Pierwsze kroki skierowała w zarośla i dorwała się do trawy.[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9392/p9100535.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2065/p9100536.jpg[/IMG] Oczywiście potem był odruch wymiotny:p
  15. Jestem:-o. Migrena na dwa dni wyłączyła mnie z życia. Nie wiem jak mam reklamować Łańkę. To taka łagodna i kochana sunieczka. Kiedy pojechałyśmy oczywiście była w budzie. Pani Maria ją wywołała i Łanieczka wyszła trochę niechętnie. W międzyczasie zakumplowałyśmy się z Beniem. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2148/p9100510.jpg[/IMG] Benio jest w lepszej kondycji niż kiedy go wcześniej widziałam. Machał ogonkiem i podchodził po głaski. [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/14/p9100516.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6889/p9100525.jpg[/IMG] Nie wiem czy Benek ma swój wątek? Jest wspaniały. Jednak cały czas boi się chodzenia na smyczy.
  16. Łania jest wspaniała! naj, naj...................:loveu: więcej jutro, bo łapie mnie migrena. Będą zdjęcia...................
  17. to cudownie! wczoraj ta mała powaliła mnie z nóg.Ale u mnie tyle schodów, że mój ratlerek czasami ma opory i muszę go wnosić i znosić z pokoju do pokoju:shake: Na starość chyba się przeniosę do piwnicy.
×
×
  • Create New...