Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Ciotka, to prolog do horroru?;)
  2. Ten piesek błaga! I jest w nim jakaś taka ciekawość tego co jest dalej, za tymi okropnymi drzwiami..
  3. Wspaniale!!!!!!!!!!!:lol:
  4. Biedna Lusieńka...........
  5. Trzymam kciuki za zdrówko sunieczki. Maluchy do domu!
  6. ciociu elmiro! Pojedziemy jak moje dziecko wróci ze szpitala. Póki co to czeka mnie rano praca a po pracy do szpitala na Szaserów. Kawał drogi. Jutro operacja. :-(Wyjdzie pewnie w przyszłym tygodniu.
  7. podnoszę maluchy!
  8. Podnoszę malutką!
  9. Taka mała suńka aż dziwne,że taka cisza. Może trzeba zmienić zdjęcia?
  10. Jak dziś się czuje mała?
  11. Będę ją podnosić:cool3:
  12. co u malutkiej?
  13. malutka w górę!!!!!!
  14. Wspaniała wiadomość!Naprawdę cieszyć będę się, gdy Kropka dotrze na miejsce.:lol:
×
×
  • Create New...