Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. cisza u małej. Jak jej zdrówko?
  2. Bambo cały czas u mnie. Nikt nie dzwoni a my kochamy się coraz bardziej. Jest cudowny!. Państwo są w koteczce zakochani:lol: Niestety małych kociaków nie ma.:shake:
  3. Tak, to ona. Denerwuję się, żeby wszystko było ok.
  4. Cisza u malutkiej ! Co słychać?
  5. Misiu, Łania pojechała do domu! Teraz twoja kolej!
  6. No to ja mówię dzień dobry! Dziś pojechała do domu 10 letnia Łania z mojego podpisu , to szczeniaczki musza szybko znaleźć domy!
  7. Nawet damie czasem coś się przydarzy!;) Oby wszystkie pieski dogadały się ze sobą!
  8. Chyba jeszcze nie! We wtorek badamy oczy, rana już tez się ponoć goi. Ogłoszenia czas zacząć!
  9. oj ciotka!!!!!!!:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  10. podnoszę Misia!
  11. No to mój Bambo, jest idealny. śpi prawie cała noc a gdy sie rano obudzi to cichutko bawi sie swoimi zabawkami.:loveu:
  12. Ciotki, duze szelki koniecznie. Nie chcę znów być w stanie przedzawałowym, że z obroży się wysunie.............
  13. Trzeba napisać błagalnego maila.Wtedy sa większe szanse!
  14. cudna jest! Nie może trafić do schronu!
  15. Powiem więcej. Dużo piesków idzie z Metra. Moje dwa tymczasy znalazły tą drogą wspaniałe domy!
  16. ciekawe, jak my go przeprowadzimy na smyczy? Będziemy bez faceta!
×
×
  • Create New...