Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. dobry wieczór Miśku!
  2. podnoszę Maksia. Niech ktos wreszcie zadzwoni!
  3. Czy on cały czas czeka na pieniądze?
  4. śliczniutkie. Ciekawe jakiej będą wielkości.
  5. podnoszę mam 0 na koncie:-(. Może umieść wątek na ogólnym. Tam więcej osób zaglada.
  6. Czy robiłaś jej ogłoszenia?
  7. Podnoszę! Mam straszne trudności, zeby coś napisać.
  8. nie wiem jak pomóc. Czy jest forum haszczaków?
  9. [SIZE=3]Wiadomość z ostatniej chwili. Wejście na działkę jest zasypane śniegiem. Sąsiadka nie mogła się tam dostać. Maks jest odcięty od świata. Co dalej? [SIZE=2]ciociu elmiro, czy możesz podac strony na których zrobiłaś ogłoszenia? Czy któraś ciocia jeszcze mu zrobiła? [/SIZE][/SIZE]
  10. Na pierwszej stronie umieściłam tekst do ogłoszeń. Są tam w zasadzie wszystkie istotne informacje o psie. Koty goni raczej dla zabawy niż z agresji w końcu co ma robić? Powklejam zdjęcia.
  11. Na pierwszej stronie umieściłam tekst do ogłoszeń. Są tam w zasadzie wszystkie istotne informacje o psie. Koty goni raczej dla zabawy niż z agresji w końcu co ma robić? Powklejam zdjęcia.
  12. Na pierwszej stronie umieściłam tekst do ogłoszeń. Są tam w zasadzie wszystkie istotne informacje o psie. Koty goni raczej dla zabawy niż z agresji w końcu co ma robić? Powklejam zdjęcia.
  13. Na pierwszej stronie umieściłam tekst do ogłoszeń. Są tam w zasadzie wszystkie istotne informacje o psie. Koty goni raczej dla zabawy niż z agresji w końcu co ma robić? Powklejam zdjęcia.
  14. podnoszę.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Nie mozna jej dawać do schronu:-(
  16. Ja juz nie wiem co robić.Dzis pani Marzena dzoniła do mnie zrozpaczona. Jest taka pogoda, że nikt nie chce jechać a sama wiesz jaka tam jest droga. Na piechotę kilka km. od autobusu to masakra, zwłaszcza jak ktoś nie jest przyzwyczajony.
  17. [SIZE=4][COLOR=Red]Ciotki, ratunku! [/COLOR][SIZE=3]Dziś dzwoniła do mnie pani Maksa. Nie ma jak do niego dojechać a psu kończy się karma. Obdzwoniłyśmy znajomych z tamtej okolicy i ktoś ma mu coś kupić i podać ale to nie jest rozwiązanie. Co robić? :shake: Nikt o niego nie pyta, nie dzwoni! [/SIZE][/SIZE]
  18. Podnosze malutką. Tylko tak moge pomóc.
×
×
  • Create New...