Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Jest szansa dla Bolusia! Trzymajcie kciuki!
  2. Chciałam powiedzieć, że prawe ucho się podnosi!
  3. Jutro ostatnie pobranie kupy i badanie. Później będziemy się zastanawiać. Poza kaszlem wygląda na najzdrowszego szczeniaka pod słońcem. NO, może jest troszkę grubiutka, ale łapie w pysk wszystko co sie daje zjeść. Trzeba ją bardzo pilnować.
  4. To pierwsze zdjęcie jest rozczulające. Rozkłada na łopatki.
  5. Jaka biedniutka. Przykro mi,że nie mogę jej pomóc.
  6. To dlaczego tak kaszle? Była osłuchiwana kilkakrotnie i nic w piersiach nie słychać. Najgorzej jest rano. Dziś pól godziny kasłała. Teraz jest cisza. Ona ma takie ataki kaszlu.
  7. Dziewczyny, o co tu chodzi?:razz: Wy nie możecie się dogadać a co będzie z psami? Spójrzcie na tytuł wątku? Kto pozostał?
  8. było tyle tel i tylko jeden sensowny. Nie dam jej do budy! To kanapowa panienka:lol:
  9. Wiesz, robale odstraszają ludzi. Boją się zarazić.
  10. Kurcze, gdyby nie Fruzia.. ale najpierw ta panna musi znaleźć dom. Dziś miałam tel. ale jej tam nie dam.
  11. W takim stanie nikt jej nie zechce..........
  12. Tak myślę, larwy w płucach........ ech..
  13. Weszłam na wątek, a tu takie informacje. Sunia taka w moim typie, śliczna. Trzymaj się maleńka.
  14. Karolina, dziękuję! Jest ok. Dziś był tam mąż koleżanki i dowiózł mu jedzenie. W piątek na weekend jedzie druga koleżanka i będzie tam do niedzieli.
  15. Muszę wszystko dogadać...............
  16. Sliczne zdjęcia. Nikusia wygląda prawie tak samo jak Fruzia. Dobrze, że już w domu.
  17. Wczoraj miałam bardzo fajny telefon w sprawie Nefri. Pani na razie wyjechała i ma się odezwać. Trzymajcie kciuki. Dziś też miałam telefon ale kobieta jakas niezdecydowana. Problem w tym, że mała kaszle. W takim stanie nikt jej nie weźmie. Od jutra znowu łapię kupę.
  18. ciotki, trzeba zorganizować kasę, może będzie hotel.
  19. Fela jej robiła ale chyba nie ma czasu wstawić. Zadzwonię do niej.
  20. No i co z tą Tośką? Myślę o niej.
  21. W sprawie Nefri ciągle cisza! Mała jest wspaniała. Wesoła, nie podgrya. Wspaniale reaguje na ludzi. Zmieniła się fizycznie. Uszy poleciały w dół a sierść się wydłużyła i na grzbiecie zaczęła jej lekko falować. W ubiegłym tygodniu ważyła 6kg. Apetycik pannie dopisuje. Niestety wciąż kaszle. Znowu będziemy badać kupę.:shake:
  22. W sprawie Nefri cisza! Nikt nie dzwoni........
  23. oj śliczne te wszystkie przybytki. Dobrze, że już bezpieczne.
  24. Podnoszę małego..............
×
×
  • Create New...