Jutro ostatnie pobranie kupy i badanie. Później będziemy się zastanawiać. Poza kaszlem wygląda na najzdrowszego szczeniaka pod słońcem. NO, może jest troszkę grubiutka, ale łapie w pysk wszystko co sie daje zjeść. Trzeba ją bardzo pilnować.
To dlaczego tak kaszle? Była osłuchiwana kilkakrotnie i nic w piersiach nie słychać. Najgorzej jest rano. Dziś pól godziny kasłała. Teraz jest cisza. Ona ma takie ataki kaszlu.
Wczoraj miałam bardzo fajny telefon w sprawie Nefri. Pani na razie wyjechała i ma się odezwać. Trzymajcie kciuki. Dziś też miałam telefon ale kobieta jakas niezdecydowana. Problem w tym, że mała kaszle. W takim stanie nikt jej nie weźmie. Od jutra znowu łapię kupę.
W sprawie Nefri ciągle cisza! Mała jest wspaniała. Wesoła, nie podgrya. Wspaniale reaguje na ludzi. Zmieniła się fizycznie. Uszy poleciały w dół a sierść się wydłużyła i na grzbiecie zaczęła jej lekko falować. W ubiegłym tygodniu ważyła 6kg. Apetycik pannie dopisuje. Niestety wciąż kaszle. Znowu będziemy badać kupę.:shake: