-
Posts
16165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by auraa
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Ja nigdy nie miałam takiego problemu. Moja Alfa wyglądająca z daleka jak lwica nigdy nic ze stołu nie ściągnęła. Ta gówniara jest jednocześnie w wielu miejscach i trudno ją upilnować . Jednocześnie jest kochana, lubi się przytulać i jest radosnym psiakiem. -
czy wiadomo co ze szczeniakiem?
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Niestety, jest wystawiona na ciężką próbę! -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Wspaniała panienka z Lotki!:lol: Dziś poszła kolejna rolka papieru. Ktos zapomniał schować do kosza. Wczoraj poczęstowała się ciastem ze stołu. Ponieważ było za ciężkie żeby ściągnąć całe, objadła tyle ile jej się udało. Miałam dużą bokserkę i nigdy nie bałam się zostawić na stole jedzenia, nawet wędliny lub mięsa. Czasami mam ochotę jej po prostu przyłożyć:mad: -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
kolejna sobota i cisza! Przez 3 miesiące był w jej sprawie tylko jeden telefon. Może ktos w metrze potrafi ogłaszać lub na fb. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6148/p1011247.jpg[/IMG] Teraz trochę wygłupów;) [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1344/p1011249s.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2276/p1011251.jpg[/IMG] -
Ja leczyłam go sama. Mam kolegę weterynarza i stosowałam się do jego zalecen. były to głownie kąpiele w truciźnie. Musiałam bardzo uwazac ,zeby Fredzio broń boże się nie polizał w trakcie mycia. Już po dwóch tygodniach było lepiej. Myślę, że nie jest to bardzo kosztowne. Słyszałam, że kazdy pies ma nużeńca ale tylko słabe organizmy są atakowane. Nie wiem, czy to do końca prawda.
-
Napisz coś więcej. Jak się zachowywał? czy był grzeczny? Nie chciał cię zjeść?
-
Niestety umiera się. Fredzia z mojego awatarka, 6 lat temu wzięłam ze schroniska w Celestynowie. Miał wtedy 3 miesiące. Po 2 dniach zaczął tracić sierść i płakał. Z oczu leciały mu łzy, wyglądał strasznie. Leczyłam go długo i dopiero kiedy juz był prawie zdrowy , lekarz powiedział, ze nie dawał mu duzych szans na przeżycie. Fredzio ma teraz ładną półdługą sierść. Nie jest okazem zdrowia ale gdybym go wtedy nie zabrała nie przeżyłby.
-
cZY BYŁAS U MISIA?
-
cZY BYŁAŚ ZE SZCZENIAKIEM U LEKARZA?
-
według mnie to też nużeniec. Bez opieki, dobrego jedzenia i leczenia nie da rady...........
-
Oj nie dobrze:shake:
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7370/p1011237.jpg[/IMG] teoretcznie Pixi cały czas była ze mną, pół piętra nizej. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2858/p1011242.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6476/p1011243.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7808/p1011244q.jpg[/IMG] Dziś Pixi na różowym tle. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
kuleje, bo piszę sama do siebie. Inne domy tymczasowe nie są zalogowane i z tego co wiem nie bardzo (chętne) świadome potrzeby współpracy, dlatego tak jest. Na siłę nikogo się do niczego nie zmusi. Najważniejsze, że szczeniaki nie umierają w schronisku i powoli znajdują domy. Jesteśmy umówione z panią nauczycielką od psów. -
Dwie mikro sunie, potrzebują natychmiastowj pomocy! Ok. Płocka
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
jestem bezradna...... -
Misia w ds! W Zabrzu :) Dziękuję wszystkim za pomoc.
auraa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
podnoszę maluszki.....................nic innego nie mogę zrobić -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Są i bez odzewu. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłyśmy z Pixi w Kakadu w Arkadii. Pixi została wychwalona, wygłaskana. Narozczulano się nad nią. Nawet dostała prezent. Przeżyła straszny stres. Wybrudziła po drodze dwa samochody i mnie! Śmierdziałyśmy jakby rzeczywiście przyjechała prosto ze schroniska:evil_lol: [B]I nic![/B] Niedługo będzie u mnie trzy miesiące............... -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
auraa replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Spójrzcie na moją tymczasowiczkę Pixi. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5479/p1011043g.jpg[/IMG] Wyglądało to fatalnie. Nie wiem co jest tej małej ale okazało się,że u Pixi to scięgna i pomogły masaze i naciąganie łapki . Teraz Pixi skacze jak sarenka i łapy są proste. Warto walczyć o malucha. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Kilka dni temu, Pixi sama się ukarała za swoje wścibstwo. Włożyła łapę do uchylonej szuflady w biurku i zamknęła ją własnym ciałem. Pisk był niesamowity. Na szczęście nic się nie stało a Pixi w dalszym ciągu szuka przygód. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Cisza, nikt nie dzwoni............. Pixi już jest taka duża jak Fredzio!