-
Posts
16165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by auraa
-
Ludwa możesz wyjaśnić o co chodzi? Tu na dogo Fela Idy o nic nie oskarża, chyba ,że nie doczytałam. A to co piszesz jest dosyć mocne. Stawia w złym świetle zarówno Felę jak i Idę. Dziewczyny ten wątek powinien zostać zmoderowany bo w ramach wzajemnej nienawiści [B]najbardziej szkodzicie psom. [/B]Czy o to chodzi? Załatwcie swoje sprawy poza dogo. Jest wiele innych możliwości [B]"dogadania się"[/B] lub dania sobie po razie. Bo temu chyba jesteście bliższe.
-
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
auraa replied to M&M's topic in Już w nowym domu
niektóre szczeniaki mają szczęście i szybko znajdują domy inne czekają długo i wtedy dobre zdjęcia do ogłoszeń to podstawa. Moja tymczasowiczka czeka już dwa miesiące. oby maluch szybko znalazł dom. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Pixunia rozrabia, choć jest grzeczniejsza. Teraz na sygnał nie rusz, zostaw, reaguje szybką ucieczką ze zdobyczą. To znaczy, że rozumie....:evil_lol: A tak powaznie, jest cichsza, daje pospać ale w dalszym ciągu uczy porządku i oczy muszę mieć wokoło głowy. Kiedy piszczy jej zabawka jestem spokojna, że nie gryzie nic innego. Przez to zimno panna nie chce wychodzić i mamy problemy ze smyczą i ogólnie ze spacerkami. Jak ją oduczyć żebrania i zaglądania na stół? W trakcie naszych posiłków nic nie dostaje od samego początku ale żebrze. Teraz kiedy urosła trzeba pilnować, żeby nic nie ściągnęła ze stołu. W tej kwestii jest niereformowalna. Ale jest lepiej, naprawdę! Po tym co wcześniej napisałam trudno w to uwierzyć i nie wiem na czym ta polega ale jest lepiej. Chyba nie ma przez cały czas szaleństwa, nie zaczepia bez przerwy psów i kotów. Jest przylepką, która bardzo się cieszy kiedy wracam do domu. Uwielbia, kiedy rzucam jej piłeczkę i ją przynosi. Czy zmieniłaś trochę treść ogłoszeń? Nikt nie dzwoni. Jest u mnie już ponad dwa miesiące! -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7043/p1011195x.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2939/p1011196n.jpg[/IMG] może ktoś zajrzy...................... -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
auraa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to w porządku. Wszystko wraca do normy!;) -
śliczna, delikatna LILA - MA DOM ... i koleżanki do zabawy ..:)
auraa replied to kama210's topic in Już w nowym domu
umówiłam się na wizytę PA w czwartek lub piątek. -
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
auraa replied to M&M's topic in Już w nowym domu
dzień dobry malutki! Do ogłoszeń są potrzebne dobre zdjęcia. Czy dziewczyny już się dogadałyście? -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
No to sobie pożyczyłam!:roll: -
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
auraa replied to M&M's topic in Już w nowym domu
adaptatorka, czy szczeniaki są u Ciebie? Gdzie trzeba im zrobić zdjęcia do ogłoszeń? Te się średnio nadają. -
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
auraa replied to M&M's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Strasznie skomplikowana sprawa z tymi szczylkami. Dowiem się co i jak, gdzie one teraz są. -
Szczeniak z uciętymi paluszkami - już w nowym domu!
auraa replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
I o to w tym wszystkim chodzi!:lol: -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black]Pixi przesyła Noworoczne życzenia:lol:. [/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=red] Wszystkiego Najlepszego![/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black] [B]Od Ani, która w ubiegłym roku adoptowała moją tymczasowiczkę Kikunię, otrzymałam takie życzenia[/B] [/FONT][FONT=Arial Black] [SIZE=4]"Irlandzkie życzenie dla przyjaciela mówi: Niech zawsze będzie praca dla twoich rak, Niech w twoim portfelu zawsze będzie moneta albo dwie, [/SIZE] [/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=Arial Black][SIZE=4] Niech zawsze świeci słonce w twoim oknie, Niech przyjaciel zawsze będzie przy tobie, Niech po każdym deszczu pojawia się tęcza, Niech Bóg napełni twe serce radością..." [/SIZE] Tego i ja Wam życzę [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] -
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
auraa replied to M&M's topic in Już w nowym domu
W górę maluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co z domkiem? Wiadomo? -
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
auraa replied to M&M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6315/img4604hn.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7940/img4605b.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4967/img4606d.jpg[/IMG] Nowe zdjęcia chłopaków. Nie wiem, który ewentualnie będzie miał dom. Sa odrobaczeni, sliczni i grzeczni jak na szczeniaki;). nie będą duzi, mają krótkie łapki. Nie pozwólmy, żeby trafiły do schroniska! -
Mikrus i Czesio dwa 6 tyg. pieski szukają DS [Warszawa]
auraa replied to boksereczkaa's topic in Już w nowym domu
ale ślicznoty! -
śliczna, delikatna LILA - MA DOM ... i koleżanki do zabawy ..:)
auraa replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, podajcie więcej informacji. Gdzie, co i jak? -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
auraa replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek -
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
auraa replied to M&M's topic in Już w nowym domu
dzień dobry chłopaki! -
Maleńki, sparaliżowany Reksio- kalectwo=uśpienie? Ma DOM!!!
auraa replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Mały miał duuuuużo szczęścia! -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Bo pod poduszkami rożków nie widać:evil_lol: -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3876/p1011193.jpg[/IMG] tak śpimy!