Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Ludwa możesz wyjaśnić o co chodzi? Tu na dogo Fela Idy o nic nie oskarża, chyba ,że nie doczytałam. A to co piszesz jest dosyć mocne. Stawia w złym świetle zarówno Felę jak i Idę. Dziewczyny ten wątek powinien zostać zmoderowany bo w ramach wzajemnej nienawiści [B]najbardziej szkodzicie psom. [/B]Czy o to chodzi? Załatwcie swoje sprawy poza dogo. Jest wiele innych możliwości [B]"dogadania się"[/B] lub dania sobie po razie. Bo temu chyba jesteście bliższe.
  2. niektóre szczeniaki mają szczęście i szybko znajdują domy inne czekają długo i wtedy dobre zdjęcia do ogłoszeń to podstawa. Moja tymczasowiczka czeka już dwa miesiące. oby maluch szybko znalazł dom.
  3. Pixunia rozrabia, choć jest grzeczniejsza. Teraz na sygnał nie rusz, zostaw, reaguje szybką ucieczką ze zdobyczą. To znaczy, że rozumie....:evil_lol: A tak powaznie, jest cichsza, daje pospać ale w dalszym ciągu uczy porządku i oczy muszę mieć wokoło głowy. Kiedy piszczy jej zabawka jestem spokojna, że nie gryzie nic innego. Przez to zimno panna nie chce wychodzić i mamy problemy ze smyczą i ogólnie ze spacerkami. Jak ją oduczyć żebrania i zaglądania na stół? W trakcie naszych posiłków nic nie dostaje od samego początku ale żebrze. Teraz kiedy urosła trzeba pilnować, żeby nic nie ściągnęła ze stołu. W tej kwestii jest niereformowalna. Ale jest lepiej, naprawdę! Po tym co wcześniej napisałam trudno w to uwierzyć i nie wiem na czym ta polega ale jest lepiej. Chyba nie ma przez cały czas szaleństwa, nie zaczepia bez przerwy psów i kotów. Jest przylepką, która bardzo się cieszy kiedy wracam do domu. Uwielbia, kiedy rzucam jej piłeczkę i ją przynosi. Czy zmieniłaś trochę treść ogłoszeń? Nikt nie dzwoni. Jest u mnie już ponad dwa miesiące!
  4. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7043/p1011195x.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2939/p1011196n.jpg[/IMG] może ktoś zajrzy......................
  5. No to w porządku. Wszystko wraca do normy!;)
  6. umówiłam się na wizytę PA w czwartek lub piątek.
  7. dzień dobry malutki! Do ogłoszeń są potrzebne dobre zdjęcia. Czy dziewczyny już się dogadałyście?
  8. Dlaczego nikt nie zagląda do szczeniaków?
  9. adaptatorka, czy szczeniaki są u Ciebie? Gdzie trzeba im zrobić zdjęcia do ogłoszeń? Te się średnio nadają.
  10. Dzięki. Strasznie skomplikowana sprawa z tymi szczylkami. Dowiem się co i jak, gdzie one teraz są.
  11. I o to w tym wszystkim chodzi!:lol:
  12. Ida a co tam u naszego chudzielca w Krakowie i Cziki. Dają sobie z nią radę?
  13. [FONT=Arial Black]Pixi przesyła Noworoczne życzenia:lol:. [/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=red] Wszystkiego Najlepszego![/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black] [B]Od Ani, która w ubiegłym roku adoptowała moją tymczasowiczkę Kikunię, otrzymałam takie życzenia[/B] [/FONT][FONT=Arial Black] [SIZE=4]"Irlandzkie życzenie dla przyjaciela mówi: Niech zawsze będzie praca dla twoich rak, Niech w twoim portfelu zawsze będzie moneta albo dwie, [/SIZE] [/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=Arial Black][SIZE=4] Niech zawsze świeci słonce w twoim oknie, Niech przyjaciel zawsze będzie przy tobie, Niech po każdym deszczu pojawia się tęcza, Niech Bóg napełni twe serce radością..." [/SIZE] Tego i ja Wam życzę [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT]
  14. W górę maluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co z domkiem? Wiadomo?
  15. Czy pies jest leczony.? To mi wygląda na zmiany w mózgu. Ona przecież zadaje sobie ból.
  16. [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6315/img4604hn.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7940/img4605b.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4967/img4606d.jpg[/IMG] Nowe zdjęcia chłopaków. Nie wiem, który ewentualnie będzie miał dom. Sa odrobaczeni, sliczni i grzeczni jak na szczeniaki;). nie będą duzi, mają krótkie łapki. Nie pozwólmy, żeby trafiły do schroniska!
  17. Dziewczyny, podajcie więcej informacji. Gdzie, co i jak?
  18. dzień dobry chłopaki!
  19. Mały miał duuuuużo szczęścia!
  20. Bo pod poduszkami rożków nie widać:evil_lol:
  21. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3876/p1011193.jpg[/IMG] tak śpimy!
×
×
  • Create New...