Jump to content
Dogomania

Martens

Members
  • Posts

    11174
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Martens

  1. Piękny jest :) Chętnie będę zaglądać, bo mało na dogo chartów, a podobają mi się, choć bardziej do popatrzenia u innych niż w planach dla siebie ;) Jak masz jakieś pytania co do barfu, pytaj śmiało; u mnie wszystko barfuje, rosnące też ;)
  2. No to właśnie runęło moje dzieciństwo :diabloti: :cry:
  3. Haha, ja się jeszcze czasem pomylę przy kaszankach :lol:
  4. A grzbiety z indyka to takie jadalne z grilla i dla ludzia? Bo ja mam tego pół zamrażalnika, dla psa, i nie przyszło mi w sumie do głowy, że i sobie na grilla mogę to wsadzić :evil_lol: Pieskowi dogadzają ;) A ja jak Ptysiak - jak już smakowe, to jestem za Warką ;) ale ostatnio marzy mi się naprawdę pyszne i dobrze schłodzone zwykłe piwo, tylko mam problem, bo mi już chyba żadne sklepowe nie pasuje, i marzy mi się EB z beczki, którego już nie ma od wieków :roll:
  5. Tak gamoniowato, że aż mi się z mimiką stafficzą kojarzy ;) Tylko "ciut" potężniejszy jest ;)
  6. [quote name='Unbelievable'] a ludzie się dziwią czemu nie poszłam na zootechnikę, skoro ja tak zwierzątka lubię :diabloti: myślę, że jak będę chciała to sama się więcej dowiem niż na takich studiach ;)[/QUOTE] I jako już prawie absolwentka mogę Ci tylko powiedzieć, że masz rację... Rodzina mnie pyta, kiedy na magisterskie pójdę. Chyba ich pogięło, szkoda kasy i czasu... Zostań krawcową albo czymś w tym stylu, nie będziesz nadążać ze zleceniami i trzepać kasę ;) bo ja już się mentalnie przygotowuję na włożenie dyplomu do szuflady i zawijanie kebabów :p
  7. Ale tam nie było żadnej osobistej uwagi ;) nawet jeśli tak wyglądało ;D A beucerony, cóż, mi się naprawdę podoba większość psów w wersji uszatej i ogoniastej - poza moimi ulubionymi rasami :diabloti: Jak dobek ma ładne wzorcowe całe uszy to ok; gorzej jak mu takie pompony wiszą... Dogi zależy, bo o ile płowe, pręgusy, czarne jakoś wyglądają, tak arlekin już ekhm... Rasy które lepiej dla mnie wyglądają z uszami to sznaucery, boksery. Ale już od rottka z ogonem trochę wykręca mi flaczki, o beauceronie nie mówiąc...
  8. Płaczecie nad dobkami - one mają jeszcze przy tym elegancką sylwetkę, gładką sierść... Obejrzyjcie beaucerona z uszami i bez :D
  9. A u mnie znowu nie istnieje coś takiego jak "karta z wizyty" :roll: I niestety zauważyłam, że u wetów na zad*piu to norma, rzadko jest inaczej.
  10. Martens

    Tiesto Domino

    Aż muszę zapytać... Czemu więc staffik? Przecież to strasznie energiczne psy, chyba przeciwieństwo kanapowca. To i tak cud, że do 15 sporo śpi; staffik w tym wieku właśnie tak się zachowuje i to nie jest kwestia czy był kastrowany czy nie - on po prostu potrzebuje ruchu, i to nie spacerku i pobiegania, tylko porządnego wysiłku, sportu...
  11. Problemy psie to ja ogarniam ;) Siąpień w akcji, wczoraj kolejny nius niespodziewanka, który psuje moje plany, ale i tak blado wypada przy dotychczasowych ;)
  12. Zootechnika :D Tam twierdzili, że wykastrowany zwierz to never ever nic, ale już sama miałam wątpliwości, jak Cyc tydzień po kastracji dał do zrozumienia, że chce nogę :D
  13. W książkach o 300 czy 400 rasach psów można ładne kwiatki znaleźć - jeśli jesteś na etapie wyboru z 2 ras, lepiej rozmawiaj z hodowcami i właścicielami ;)
  14. Jaki on jest cudny... Istna malina :loveu:
  15. Witam nowych gości ;) Księciunio udaje, że nie widzi/nie czuje, kiedy ona po nim chodzi jak śpi, wskakuje mu na głowę podczas "ubierania" do spaceru, etc. - cierpliwość traci tylko jak jest szczypany za pięty :diabloti: Ehhh, dawno, dawno nie miałam tak podłego nastroju jak dziś... Jedyne, co mi się w życiu udało, to psy :roll:
  16. [quote name='Vectra'] wizja kastrowanego samca i suczki z cieczką , sama z siebie wydaje się być idyllą .. a może być dopiero przeżyciem , bo to że samczyk nie ma jajek , wcale nie oznacza że nie lubi sexu :diabloti: i może suczkę pokryć i ona może go zakleszczyć , no jedynie nie będzie z tego dzieci ;) [/QUOTE] Dobrze wiedzieć :mdleje:
  17. Aktualne zajęcie ;) [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/love.jpg[/IMG]
  18. Rozumiem, że w tym roku świąt nie będzie, bo Emili potomstwo będzie akurat w szczycie formy? :diabloti:
  19. Mimika Finki jest stworzona do wzbudzania litości :diabloti: Albo to lata praktyki :evil_lol:
  20. [quote name='Vectra'] i tak długo chciała czekać na pieska :shake: aż się spłodzi , aż się urodzi ... troszkę ma przyspieszony cykl oczekiwania :grins:[/QUOTE] U mnie to samo było :megagrin: A tu zasadzka, moja w wieku Claytona akurat teraz :) Piesek taki ładny, bialutki, ciekawe jak mu będzie do twarzy jak się już uświni porządnie :diabloti:
  21. A Brum się czasem do cieczki nie zbiera? Bo niektóre suki nauczone czystości mają takie odpały, że jak już hormony zaczynają się budzić, to szczają 500 razy na spacerze, plus mają dziwne upodobanie do lania w pościel :roll: po cieczce mija, ale nie wiem czy to pocieszające :p
  22. [quote name='LadyS']Fajne piesy :lol: Chcesz mi powiedzieć, że owca pierdzi twarzą? :lol:[/QUOTE] Nie wiem, co autor owcy miał na myśli, ale owszem ;) Wcześniej miałam gumową świnię, która też pierdziała twarzą, i od biedy można to uznać za chrumkanie, ale z kolei owca, nie wiem, naprawdę o co chodzi :evil_lol: Swoją drogą pierdząca owca z Tesco za 3 zł żyje i żyje, a kilka razy droższa wersja z zooplusa przetrwała 2 dni :roll: [quote name='evel']Ten szary jakiś taki... zagłodzony :roll: :evil_lol:[/QUOTE] Ha, w porównaniu do tego jaki wyschnięty wrócił znad morza, to teraz jest pulpet :lol: [quote name='Michał1987']nowy czlonek rodziny??? hmm tez mysle o sprawieniu mojemu czarnuchowi brata:smile:[/QUOTE] Przy staffikach jakoś ciężko skończyć na jednym :evil_lol: A on się zgodzi na brata? Bo mój pewnie by oponował, dlatego ma siostrę :diabloti: [quote name='Sybel']Martens, patrząc na fotki muszę zacytować gościa, który kiedyś przyszedł do zaprzyjaźnionych psiarzy: Rozumiem, że mieszka pani u psów :-D Mam nadzieję, ze chociaż troszkę miejsca Ci zostawiają w wyrku :smile: [/QUOTE] Wszyscy się mieszczą idealnie ;) a w te ostatnie chłodniejsze noce nie ma jak okład ze staffika :cool1: [quote name='FredziaFredzia']Honey to taka damulka w obróżce kwiatowej. ;-)[/QUOTE] A ona nie ma w sobie nic z damulki; to Cyc jest tu Paniczem na włościach - ona to taka nieśmiała kobietka, Kopciuszek z charakteru ;) no, chyba że się akurat rozkręci dokuczaniem Paniczowi :diabloti:
  23. Plac zabaw w moim łóżku :roll: [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/6-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/7-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/8-3.jpg[/IMG]
  24. Jak mnie wkurvi, to drę się na nią HANKA!!! :megagrin: Foty jeszcze sprzed paru dni, ohydne, bo aparat jest już naprawdę ohydny (może ktoś chce mi sprezentować nowy lepsiejszy?) - ale jakieś tam są. Dumna [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/1-4.jpg[/IMG] Cichociemna :cool3: [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/2-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/3-5.jpg[/IMG] Wygibasy [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/4-4.jpg[/IMG] Duszenie pierdzącej owcy [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/5-3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...