Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Aniu, gdzieś w swoich zapiskach znalazłam nr. telef.do Izadory. Nie wiem czy aktualny, ale spróbuj jutro; 507735732.
  2. Znalazłam w necie; http://www.handimania.com/diy/egg-yolk-trick.html
  3. Potwierdzam, potwierdzam ! 125,00 zł od p.Sylwii G. jest już na Lolusiowym koncie. Lolo pięknie dziękuje ;-)
  4. WiosenkoA, zabezpieczaj i rób wszystko według własnego uznania, bo Masz największą wiedzę co trzeba. Kochana MarGajko wspomagajac Duszka , na przelewie bankowym wpisała ' Dla Duszka Papierka " i było to niesłychanie adekwatne i rozczulające określenie...
  5. Jeszcze raz pięknie dziękuję za gratulacje , bazarkowanie dla Lolita i Waszą tu kochani obecność. Nie wiem, czy jest w PL drugi taki psiak, który skupia wokół siebie tyle cudownych, życzliwych mu osób i to od ponad 5 lat !!! Oneczko03, to co, mogę zamówić Lolowi Eukanubę albo RC ? Farmina wypada Lolowi z paszczy. Morduje ją, ale mieszam z kocimi niedojedzonymi saszetkami. Nie wiem co mnie podkusiło by ją kupić.? Fotek na razie nie będzie, bo Lolo wygląda mocno niechlujnie. Loki w szarej kolorystyce nijak się mają do wyniunanego Lola wracającego z Żar. ;-)
  6. Elutku ! jesteś nie do pobicia, Ty nasza miszczyni bazarkowa. Tempo i sprawność imponująca . Dziękujemy !
  7. Misio ofutrzony jak należy. Przelotem widziałam go w zeszłym tyg. ale skleroza nie dała zapytać o wyniki. Zrobię fotki jak auto odbiorę od blacharza, bo mi zgniło totalnie i przeglądu nie przeszło... :smhair2:
  8. Koruniu! chciałam Ci raz jeszcze ogromnie podziękować ! Przyszły 4 wielgachne paki pieluch i będzie siurania na cały miesiąc ! Lolo wścibski jak zwykle....Zawsze pierwszy w sprawdzaniu pakunków i zakupów.
  9. Fiu, fiu....Imponująca kwota !!!! Dziękujemy Alficzku kochany ! Widziałam, że wpłyneła 30.X.2014 na konto Stowarzyszenia. Jutro potwierdzę u Lolusia, bo dzisiaj już padam.
  10. Ojej, Pokerku ! Zaczynasz tymczasować w ilościach hurtowych.... :-o I gdzie Twoje założenia ? Miały być małe, kosmate sunieczki, a mamy dwa golasy w tym jeden do kolan... :razz:
  11. Tak jak pisze mar.gajko; "Męża tez wygłaskiwać.." bo teraz to na męskich barkach Ty i menażeria. Oj, Ty nasza bidulko ! Jak Ty sobie z tymi trzema psami poradzisz ? To wpuszczanie, wypuszczanie, wycieranie psich łap, podłóg... Schylić sie trzeba .... Aniuuuuuuu!!!!! :placz:
  12. Dziewczyny w poniedziałek pojechały do Dorci i wzięły małą na godzinny spacer. Cud, miód i orzeszki.... Mała jest psem idealnym. Do ludzi miodzio, do innych psów, kotów też bez problemów. Trzyma czystość, nie niszczy. Jedyne co; boi sie gwłatownych hałasów, zjawisk np.przejeżdżajacy pociag, samochód. To Ją zatrważa, ale pewnie jest to do wypracowania. Poza tym ; pies ideał. Mam dostać zdjęcia ze spaceru. Pewnie przydadzą się do ogłoszeń.
  13. Ojejku , ile gratulacji !!!! Ależ miło !!! Dziękuję Wam ,kochane dziewczyny !!!! :buzi: Jak to mój mąż okreslił; "nasza beznadziejnie usychająca gałąź rodowa wypuściła boczny zielony pęd " Moje polsko-irlandzkie wnuczątko; :) .........
  14. Dziewczyny kochane , chciałam podzielić się swoją radością ; otóż dołączyłam do grona babć.!!!!!!! :bye: Proszę więc uprzejmie o wyrozumiałość… Na razie piję szampana i cieszę się chwilą. :kiss_2:
  15. Sunie są przesłodkie. Kilka dzisiejszych zdjęć z Lecznicy;
  16. Oby to nie jakiś grzybek, tfu..tfu...
  17. Dowiemy się niebawem co z Niej za ziółko? Przyszła z ALWETU faktura za pobyt księżniczki. Ze sterylizację ( 200,00 zł) profilaktykę,szczepienie, badanie laborat. diagnost. leczenie pęcherza i miesięczny pobyt z wyżywieniem(360,00zł), mamy do zapłacenia 750,00 zł.
  18. Ach, dzisiaj to było….. Loluś zazwyczaj śpi wtulony we mnie, ale jak mu za gorąco to wypełza na kołdrę, a potem znowu nurkuje pod…. Raz na górze, raz na dole. Czwarta nad ranem, a Lolo wybitnie ożywiony; depcze mi po plecach, włazi na głowę. Parska przy tym, prycha, kicha…No wściekł się czy co??? :mad: Średnio przytomna próbowałam go z pleców zrzucić, nawet łokciem kuksańca zasadziłam by się opamiętał, a On swoje… Zapalam nocną lampkę ; Lola nie ma…… :hmmmm: Biedak wsunął się nie pod kołdrę a w poszwę kołdry, gdzie zamotał się na amen..…. Ileż było radości gdy go z tej poszwy wydobyłam… :multi: Drąc japę zrobił co najmniej dziesięć kursów ‘góra-dół” stawiając dom na nogi.
  19. Pani Krystyna zrekompensowała wydatki na szczepienie i czipowanie z dużą nadpłatą, wpłacając dzisiaj na Timonka aż 200,00 zł. :multi: Bardzo, bardzo dziękujemy !!!! :)
  20. W tym tygodniu dziewczyny mają podjechać do sunieczki, popytać pod kątem ogłoszeń, zrobić 'stojące" zdjęcia. Jest malutka nadzieja na bezpłatny tymczas, ale narazie miejsce jest zajęte przez innego zwierza. jolantina; Jolantino, ogromnie Ci dziękuję za wstawiennictwo w kwestii transportu i wymierne wsparcie ! Aż 100,00 zł sfrunęło od Ciebie dzisiaj na moje konto. Wielkie dzięki !!! Odezwała sie też Pani Kasia 'od Rokiego" i zadeklarowała wpłacić 50,00 zł po pierwszym. Tak więc sprawa transportu chłopaka będzie rozliczona, za co jestem bardzo, bardzo wdzięczna.
  21. Pewnie przytrafiło Mu się 'coś strasznego", tylko Wiosenka nie chce nas martwić. ;-)
  22. Kreatury, masz rację. Zwłaszcza że szkrab mógł w każdej chwili z tego koszyczka wyleżć i"schronić się" pod kołami ciasno zaparkowanych samochodów.
  23. Elutku, wiem o tym. Nawet znam osobiście ludzi których sznaucerka "wypruła" się po sterylce w pewnej renomowanej lecznicy.Zresztą skończyło się to procesem sądowym. W 'naszej" Lecznicy, gdzie robione są dziesiątki zabiegów, nic takiego się nie zdarzyło. tfu.., tfu...
×
×
  • Create New...