Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Obydwie sunieczki są bardzo kontaktowe i przyjazne zwłaszcza w stosunku do dzieci. Entuzjazm naszej Mirulki ( tej łaciatej) , która z radości wchodzi człowiekowi na głowę, trochę Państwa przerósł i dlatego zdecydowali się na spokojniejsza Fionkę. No i z Fioną można pograć w piłkę...
  2. Nieoczekiwanie Państwu bardziej spodobała się Fioneczka (ta czarna). Państwo mili, dzieciaki (zwłaszcza chłopak) świetne. Czy podołają ? hm...zobaczymy.
  3. Jednak musi.... Rozmawiałam dzisiaj z Irenką. Odstawienie spowodowało wzmożone picie i siusianie. Nawet w nocy... Miś z powrotem dostaje Vetoryl...
  4. Zapraszam serdecznie na ciasteczką wątróbkowe własnej roboty . Link w podpisie... :sabber:
  5. Do twarzy im w tym zielonym pluszu.... A kotów to połowa zaledwie? ;-)
  6. Jest dość obiecujące pytanie o Mirulkę. Ankieta super. Cieszyłabym się, gdyby mała tam trafiła. Państwo mają się dziś umawiać na poznanie sunieczki.
  7. Jutro będziemy w Lecznicy. Nasz wet.. to rozsądny i doświadczony lekarz . Jeden z najlepszych w B-B. Myślę że wie co robi. Mogę przekręcić, ale nie wiem czy nie chodziło o to , że istnieje prawdopodobieństwo że guz nadnercza uległ zniszczeniu? Nie lubię się wypowiadać na tematy medyczne, bo jestem kompletnym laikiem a wagę ma tu każde słowo...
  8. Strach pomyśleć. Już podczas procesu produkcyjnego mam totalną okupację kuchni. ;-) Gady zalegają pod drzwiami pokotem, wydając jęki... Na ich szczęście, kontrola jakości eliminuje ze sprzedarzy egzemplarze niewymiarowe ....
  9. Ot, wąteczek zaledwie.... Kolejne zapytanie o Mirabelkę; duży kojec i buda ....Pan sie żachnął, jak powiedziałam że to pies na kanapę...
  10. Raczej żadnych. Marcel kłapie już nie na żarty. Kolejny rezydent.... :sad:
  11. Zamiast pierniczków na choinkę, pieczemy z Lolusiem ciasteczka ! Wątróbkowe, smakowite, twarde i chrupiące. Można miesiącami przechowywać w papierowej torbie, puszce, można nosić po kieszeniach na spacerku. Z bardzo dobrych jakościowo składników . Zapraszamy; http://www.dogomania.com/forum/topic/144270-ju%C5%BC-otwarte-psie-ciasteczka-na-sbm-do-7xii-14r-godz-20/
  12. Byliśmy tam z policją. Nie ma podstaw , niestety.
  13. A ja mam 3 koty; koteczkę 18-stkę i parkę(rodzeństwo) 10 letnie. Żyją ze sobą w takim trójkącie 10 lat i przez ten cały czas "drą koty..". Na szczęście są kotami wychodzącymi i mają w domu przestrzeń by mijać się wielkim łukiem.. ;-) .
  14. Przyznaję, że mnie też ta wiadomość zaskoczyła . W środę będę z Irenką w Lecznicy, to dokładnie wypytamy skąd tak decyzja ?
  15. Problemy wolnożyjacych kociambrów są mi bardzo bliskie. Widzę tucha, że wiele serca, pracy, starań wkładasz by przeżyły... Polska dziwnym krajem jest.....W moim mieście nie daje się kotom prawa do życia, właszcza osiedlowym, a w niektórych może być tak;http://www.tvn24.pl/pomorze,42/w-gdansku-rozdaja-kocie-domki-dla-bezdomnych-zwierzat,493058.html
  16. Nadrabiam zaległości... Cudne to zdjęcie z musztrującą kotą. Ciekawe czy Zojka słyszy czy nie słyszy ?. W stadzie to trudno sprawdzić bo 'małpują' zachowania.
  17. No własnie ? Byłby to pierwszy, 'domowy' pies Państwa. Wczesniej mieszkali na wsi i mieli kontakt z psami 'budnymi".
  18. Aneczko !! 9,70 kg ,to aż nie do uwierzenia !!!. Cudu dokonałaś ! :calus: Ten nasz Dusio to ma więcej szczęścia niż rozumku, że do Ciebie na rekonwalescencję trafił... Jak Duś powędruje w Świat, to może Ci Lolka na kurację ( tylko nie wiem jeszcze jaką?) podeślemy? ;-)
  19. Będę wdzięczna, bo sunie gołe jak turecki święty...cokolwiek to znaczy? Był telefon w sprawie Mirulki, ale musiałaby ponad 8 godz. pozostawać sama w blokowym mieszkaniu. Czy podoła?
  20. Muszę się wyżalić. Znaleziona przez nas Oneczka o której tymczas prosiłam w poście4085 ,wróciła do właścicielki. To są te chwile, kiedy człowiek mocno żałuje że czynił starania by pies wrócił do 'domu". Tam wróciła malutka; http://www.kronika.beskidzka.pl/index.php3?wiecej=tak&menu=art_g&id=4227
  21. Kochana MikAga ( z Mikusią oczywiście ) nie zapomina o nas . Pamięta o Duszku , pamięta też o innych naszych biedulinkach. 21 .11.2014 aż 150,00 zł sfrunęło od Aguni na nasze stowarzyszeniowe konto. Aguniu, dziękujemy z serducha i ślemy buziaki !!!
  22. Założyłam naszym nowym 'dziewczynkom" wspólny wątek. Zapraszam; http://www.dogomania.com/forum/topic/144214-fionka-i-mirulka-dwie-sunie-miejska-wiejska-los-tak-samo-beznadziejny%E2%80%A6/ Mirulka vel Mirabelka Fionka
  23. Fionka.. Fionkę w centrum miast znależli dobrzy ludzie i zaprowadzili do schroniska. Pan nie zdążył Jej odebrać. Zginął w tragicznych okolicznościach. Dla młodziutkiej sunieczki schronisko było szokiem. Nie była w stanie tam się odnaleźć. Zaraz po kwarantannie i sterylizacji Fionka trafiła do naszej Irenki. Mała nie odstępuje Jej na krok. Panicznie boi się porzucenia. To miłe, radosne stworzonko, trochę zwariowane jak to w tym wieku.. Nie ma jeszcze roku. Szukamy domu, choćby tymczasowego . Mirabelka vel Mirulka Mirulka to sunia z interwencji. Może mieć z półtora roku , za sobą 2 ciąże i marne życie. Właścicielki oddały sunię bez żalu .Przy chałupie pozostał przywiązany sznurkiem do drzewa synek Mirulki. Mały leży nam na sercu, ale na ten moment ważniejsza była Ona. Sunia cudna. Całuski na lewo i prawo. Resztki ogonka cały czas w ruchu. Jest do zjedzenia. Pannie zdarza się siurnąć w domu, ale pewnie to kwestia czasu. Musi pokapować że parkiety to nie placyk przed chałupą. Oczywiście też upchana u Irenki, choć tam tłok niesamowity. Jest już po sterylizacji . Prośba o pomoc w opłaceniu sterylki Mirabelki i wyszykowaniu obu Panien do adopcji (odpchlenie, odrobaczenie, szczepienie, karma w DT) Kontakt w sprawie adopcji; [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>, tel;502329612 Bielsko-Biała. Gdyby ktoś zechciał wesprzeć sunieczki . Bardzo prosimy... Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych 43-300 Bielsko-Biała 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla dwóch suczek. Rozliczenie; - 250,00 zł...............sterylizacja Mirabelki, XI.2014r. - 62,00 zł.................szczepienie,odrobaczenie,odpchlenie Mirabelki XI/2014 + 18,50 zł................bazarek NikaEla ("Ksiegarenka dla Kropki i Mirabel..") 13.06.2015 - ? zł........................karma + 53,00 zł................NikaEla ,bazarek ('Kosmetyki z Niemiec.."),29.06.2015 + 85,00 zł................NikaEka ,bazarek ( "Ostatni przedwakacyjny bazar..")11.07.2015 ------------- - 165,50 zł
  24. Śliczny i jak żywy ! Nawet gały te same...Cudny! :klacz:
  25. U Misia zmiany ! Wyniki ma bardzo dobre i na miesiąc ma odstawiony Vetoryl. Zobaczymy jak zareaguje. A nuż udało sie choróbsko pogonić na zawsze ?
×
×
  • Create New...