-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pięknie Roni wygląda. Boczki zaokrąglone . I jak tu w cuda nie wierzyć ??? Ogłoszenia malutkiej nie przyniosły na razie rezultatu. Ogromne podziękowania dla kochanej memory i Wiktora za wpłatę dla sunieczki 200,00 zł ( 20.11.2014r.) :calus: -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
O to, to.... "Czerpany" to mało powiedziane. Tektura 5-cio warstwowa !!!! ;-) Jak mi wczoraj WiosenkaA napisała ile Dusio waży, to aż sobie usiadłam z wrażenia.... -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Niestety, nikt. :lookarou: Telefon mam zawsze przy sobie, a jak nie mogę odebrać to natychmiast oddzwaniam. Nie ma możliwości, że ktoś się nie dodzwonił. -
Taki zbiorowy szpitalik to czasem najlepsze rozwiązanie. Kciukam by wszystko było dobrze. Ja też naście lat temu, za jednym zamachem wysterylizowałam dwie moje sunie i kociczkę. Przeniosłam się na ten czas na podłogę w salonie, co by je wszystkie doglądać ...
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Przyfrunęły expresem !!! O całe 130,00 zł bogatsze konto naszej księżniczki. :klacz: Ogromnie dziękujemy jolantino ! :calus: -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Wiosenko, niech cały utarg z bazarku zostanie u Ciebie, bo stowarzyszenie ledwo zipie i wszystko co się na koncie uzbiera, idzie zaraz do Lecznic na spłaty długów. Duszeczek przecudny na tych zdjęciach. Taki wyniuniany i szczęśliwy. Ech.... -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
togaa replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Właściwy kot na właściwym miejscu... -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
togaa replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Dziewczyny kochane ! szukamy DT na kilkanaście dni dla tej 2 letniej piękności. Sunia znaleziona w niedzielę w Bielsku-Białej. Powiadomione schronisko, powstawiane ogłoszenia o znalezieniu i cisza. Sunia miałaby DT na drugim końcu Polski, ale nie chcemy Jej narazie wywozić bo a nuż znajdzie się właściciel? Potrzebny dom na chwilowe przetrzymanie ;śląsk/małopolska kontakt; [email protected], tel;502329612 Bielsko-Biała. . -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Wszędzie potwierdzone. Misiaczek pięknie dziękuje. :calus: -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Tak, bardzo proszę na konto Stowarzyszenia. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo , bardzo dziękujemy ! Ucieszyłam się jak wczoraj zobaczyłam w poczcie linki aktywacyjne. :kiss_2: -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziekuję za pomoc w ogłoszeniach.Wszystko aktualne. Kontakt; [email protected], tel.502329612 ,Bielsko-Biała. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Nasza Wiosenka ma problem z zalogowaniem się na dogo, stąd taka cisza. Mnie też 'trzymało' kilka dni, ale dzisiaj jakoś wlazłam... Ania bardzo dzielna ! "Daje radę" , co łatwe zapewne nie jest... -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie jest niestety, maleńka. Przy Rokim wydawała się kruszynką, ale to spora sunia. Będę już zmotoryzowana w tym tyg. to podjadę do Lecznicy i wszystkiego się dowiem. -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
togaa replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Genialne zdjęcia . Napatrzeć się nie mogę ! -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Obiecuję że zrobię jutro,pojutrze. Na uszkach ma mało włosków, a tak to szyjka elegancko zarośnięta . Podobno nie musi już nawet jeść tej wątrobowej karmy, ale że jeszcze jej troche zostało to niech ją wykończy, a potem coś innego dla odmiany Mu zafundujemy. -
NikaEla, dziękuję kochana za zbiorówkę. Dziękuję wszystkim którzy te żmudne bazarki udziergali. Wiem ile to pracy i czasu. Bardzo dziękuję. Sunia nie jest duża, wielkości wyrośniętego jamnika bo podłużana taka. Ma tylko kikut ogonka. Jako szczeniak wyadoptowana z bielskiego schronu . Charakter cudny. Taki psiak to sama radość. Jutro będę zmotoryzowana to podjadę do Irenki i obfocę, bo oczywiście u Niej sunieczka wylądowała....
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Podobno jest dobrze. Misio nawet taki jakiś pękaty się zrobił. Irenka twierdzi że to odrośnięte futro nadało Mu objętości. ;-) .. Niestety,zdjęcia nie wyszły, bo już ciemno było. Może jutro...? -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
togaa replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
A ja mam króweczkę i to nawet 18-stkę !!! :) -
Zamówione, dostarczone !!! Jutro powinno być mniej w Lolciowych gatkach. Brit którym karmię ostatnio moje psy Lolkowi nawet smakował, ale ilości jakie lądowały w pieluszce wprawiały w zdumienie. Było tego więcej niż Lolo zjadł !!! :hmmmm: Oczywiście mycie na okrągło,bo ufajdany po pachy itp.... Różnie o RC mówią, ale Lolkowi smakuje, a to co ląduje w pieluszce ma niewielkie gabaryty i dosyć zgrabne... :)
-
Poleciało i dofrunęło Alficzku kochany, 13.11.2014 r. na stowarzyszeniowe konto !!!! Ogromnie dziękujemy. Choć raz chłopak na plusie !!!! :)
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu