-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Są zdjęcia gada..... Zaraz podeśle je bubu,może znajdzie czas by je wkleić bo ja zielona jestem.... A tak o Pepim, to w domu posikuje sobie nadal.....Wczoraj zrobil to na oczach szefa...i szef zrobił wielkie oczy...:crazyeye:. Poza tym jest amatorem zawartości kociej kuwety.W kuwecie bardzo rzadko coś sie znajduje,bo jest ogród ale jak coś się trafi i Pepina nie ubiegnę,to wynosi swój skarb na poduszeczkę i tam obrabia....Świntuch jakiś... Prawdę mówiąc, to jedna z moich psich panienek też jest amatorką kocich kupali...... I po tych wszystkich degustacjach daje pańci mnóstwo całusków,bo przytulaśny jest baaardzo.... Ponadawałam troche na chłopaka,by nikt nie myślał że to taki ideał na jakiego wygląda...;).. Ale w sumie to super pies...!!! Wniósł tyle radości , świeżości i zabawy do naszego stada ! Wciąż się cieszę,że go mam....! -
[quote name='WŁADCZYNI']Nie wiem czy taką nadwagę powinno się łączyć z agility i skokami i intensywym bieganiem - nie rozwali pies stawów?[/quote] No właśnie,o tym samym pomyślałam..?! I jeszcze jedno....nie ma co liczyć na to,że wprawdzie teraz piesiu jest grubiutki, ale może na pół roku ,jak pobiega to schudnie... Nie, nie schudnie...! Bedzie jeszcze grubszy...! Im wcześniej podejmie się próby zastopowania otyłości ,tym lepiej dla psa i naszych portfeli...I nie ma innej metody niż zmniejszenie porcji...obojetne czy to karma gotowana czy sucha typu light. Sama jestem właścicielką grubasów i wiem ile błędów popełniłam...
-
[quote name='wellington']Orzeszek na 100% znajdzie w Malopolsce lub gdzies blizej Rzeszowa domek. To jest wyjatkowa "rasa", wyjatkowo madra i oddana. Tornado intelektu w porownaniu z moim wlasnym pieskiem.....:evil_lol: Sama mam takiego obecnie na przechowaniu, tez szukam mu domku : [URL="http://img444.imageshack.us/my.php?image=pict0062rd5.jpg"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9607/pict0062rd5.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img137.imageshack.us/my.php?image=pict0028hv5.jpg"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3167/pict0028hv5.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wellington! toż to najprawdziwszy szpic!!!!! Czy szpicula ma założony jakiś wątek ? Żeby nie zmieniac tu tematu,napisz ew. do mnie na pw.
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!a cholera!!! no nic...Tylko westchnąć......Nic sie nie da przewidziec jak dalej będzie... Jakoś nie mam zaufania do ludzi, fundujących sobie gratis rottweilera.....ale to moje zdanie. Czy nowa pańcia Spajka wiedziała przynajmniej,że to pies po wypadku ? Czy istnieje tam kontrola poadopcyjna....? Miałaś czas pogadać z nowymi właścicielami...? Mogę sobie wyobrazić, co czujesz....? Mocno,mocno Cię ściskam... -
Jasiu ! rudzielcu.. kto Cię w końcu wypatrzy....
-
...taki nieduzy...taki puszysty...taki domowy.Puszek ma DOM!
togaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I jak godnie ten swój pióropusz nosi....!!! Widać, chłopak z charakterem...! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Słodki jest...naprawdę...! Może ktoś nowy bazarek zrobi,żeby choć długi popłacić... -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!a, a z jakich powodów Spajk opuścił budę i zamieszkał w biurze? Wiesz coś na ten temat? -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A może kierownictwo schronu zgodziłoby sie na wydanie Spajka na czas zrobienia rtg.? I najlepiej żeby to zdjęcie obejrzał wet. ze specjalnością ortoped. Pokryję koszty tej wizyty.....!!! -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!a, to i tak kroczek naprzód ! Tak wciąż ględze o moim Puszku, ale to też pies ze schroniskowego biura, a właściwie spod stołu schroniskowej kuchni,gdzie trafiają najcięższe przypadki... Dobrze,że Spajk został w schronie został dostrzeżony.... Co do brania na ręce, to może go boli...? Mój maluch do dzisiaj nie usiądzie na kolanach,chociaż bardzo chce.Operowane biodro widać mu na to nie pozwala.... Gdyby jakimś cudem Spajk znalazł się u Ciebie,pokryję koszty rtg. Ale 4 pies w bloku to rzeczywiście może nie przejść..... -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No,nie ma zdjęć Pepina..przepraszam.... Obiecuję poprawę.... Nie tylko wygląd /co widać wyrażnie po ostrzyżeniu/, ale i charakterek Pepi ma terierowaty. Dożarty, ruchliwy - wszędzie go pełno no i temperament myśliwski że ho...ho.. Pierwszy szczekacz w okolicy... Wczoraj terroryzował całe stado strasznym warczeniem, broniąc dostępu do..... zdechłej myszy... Nawet mężowi,który chciał mu ja odebrac - się oberwało. Zrobiłam też wczoraj całej czwórce prezent i każde dostało kawałek cielecej kości.Łącznie z Pepim ,oczywiście.Chciałam sie przekonać, czy zacznie używać prawej strony szczeny przy gryzieniu. /Przez te problemy z bolącym kłem,gryzł tylko jedną stroną./ Porwał swojego gnata i ułozył się z nim pomiędzy dwoma suniami,tez zajetymi swoimi kośćmi..... Gapa jeszcze z niego, było jakies poruszenie na ulicy, Pepi zostawił kość i pobiegł do płotu... Jak wrócił, kości już nie było...Któraś z suń szybciutko ją zagospodarowała. Niezrażony Pepi..... natychmiast przystawił się do kości "dużej,kudłatej" - szefowej stada....:-o Zakotłowało się,warkoty było słychac straszne..już chciałam biec po wąż z wodą,jak z kłębowiska wystrzelił na trawnik Pepi..... Zamarłam...!!!!!!!!!! Pepi otrzepał się,coś tam pokasływał , ale za sekundę jakby nigdy nic.....uganiał się za grubą kocicą.... On wogole nie zdaje sobie sprawy ze swojej mikrej postury...! Mały ciałem..wielki duchem.. -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto dostrzeże tego malucha...? I.... dzięki Hund!!!:oops: -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wpadłam na chwilę i zaraz zagladam do Spajka..... -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nie dziwię się ,że cioteczki nie chcą go z powrotem skazywać na schronisko...! Toż to prawdziwa maskotka... -
Lato mamy... Pewnie od nadmiaru słoneczka,Jasiowe ślepka to dwie kreseczki...
-
...taki nieduzy...taki puszysty...taki domowy.Puszek ma DOM!
togaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Taki misiulasty...! ach,jakby się go chciało przytulić....!! żal malucha,oj żal... -
W chwili tak dramatycznej decyzji jaką jest eutanazja zawsze będą głosy "za" i "przeciw" i każdy będzie miał tu racje, bo każde rozwiązanie jest tu złe.... Ja obawiam sie jednego...że Mop cierpi.... I nie tylko psychicznie ale i fizycznie...! Kto mi zagwarantuje że nowotwór nie dał przerzutów...!!!!?????