Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. I dobranoc... Domek tymczasowy...najlepszy z najlepszych jest płatny,niestety... No i leki..... Mopek prosi o wsparcie..!!!:oops:
  2. No i znowu cichutko....!!! Taki maciupeńki że mało kto go dostrzega.....!!??
  3. Jejku...nikt tu nie zagląda.... Wszyscy odetchneli że sunieczka ma dom..a o kasie jakos zapomnieli...!!!!!!!???? Ludzie..pomożcie...! Każdy grosz się liczy...!
  4. Jakos te bazarki ciężko idą......!? Ale nie zostawimy Reksia bez pomocy...
  5. Lisku maleńki...!!! Kto przygarnie psia kruszynę..???
  6. Burcia w wersji kanapowej pięknie sie prezentuje....... Oby znalazła swoja własna kanapę...na zawsze...!!!!
  7. Hund! mogę wspomóc transportowo...ale o żywieckich pieskach jak wiesz,wiem niewiele... Musiałby byc jeszcze ktoś ,kto bywa w schronie... A zmotoryzowany i chetny do pomocy Budrysek..?? I kiedy by to miało być?
  8. Może w niedziele Kacperek pospaceruje...?
  9. Widzę [B] mru[/B] ,że obie mamy słabość do takich okruszków....!!!!
  10. Niech Ci się wiedzie pieseczku....!!!!!! I nie wracaj już nigdy na adopcyjne strony....
  11. Też myślę o kudłaczu...
  12. Psu ze [B]schroniskową[/B] przeszłościa i [B]w takim[/B] wieku,nie można stawiać zbyt duzych wymagań...o ile wogóle jakiekolwiek.... Trzeba go zaakceptować takim jaki jest...Tak myślę...
  13. Śliczna,kosmata buraska...!!! Komu skradnie serce...???
  14. Oj małamała...!!! Nosimy Cię cieplutko w sercu,za to że ta starowinka-biedulinka ma u Ciebie wymarzony dom... Chyba zmienię banerek,ale o Kubusiu pamiętać będę....!!!
  15. Jejku...nikt tu nie zagląda......!!!??? Kacperek zginie w tłumie...
  16. Mopcio bardzo potrzebuje wsparcia finansowego...!!!!!!
  17. Co słychać u Kubiszona...? Płytki w kuchni dalej zagrożone...???:razz:
  18. Też będę zagladać do Bureczki... Takie miłe,śliczne pysio...!
  19. DIF...Ziutka...luca1......bardzo..bardzo dziękuje...!!!
  20. Kubuś..to na pewno...!!! Ale czy Pańcia Kubusiowa jest szczęśliwa...?!!!;)
  21. No.......nie wiem...??? Ja pierwszy raz to słowo usłyszałam u moich sąsiadów pochodzących z Zywiecczyzny... Sąsiadka zapraszała na integracyjnego grila,z zastrzeżeniem że jej mąż jak sobie nieco wleje,to "pucy" wszystkie baby w zasięgu wzroku,teściowej nie wyłączając....:evil_lol:.
  22. Ja to słowo w zasadzie znam w odmianie "pucyć"...tak po góralsku raczej.W gwarze góralskiej zdaje się nie ma "cz"..
  23. Tak..tak..prosimy o zdjęcia wykąpanego Kubusia no i Psotki..oczywiście...!!! Też widziałam że z Kubusia sypia sie włosy,ale nie chciałam zaraz na początku znajomości dręczyć go czesaniem... Ale zdaje sie,że przy lecznicy był psi fryzjer..?! To byl problem dla niego ,wyczesać bezpańskiego psa...????
  24. Szarik!! Swietne zdjęcia...! Naprawdę! No to bubu i Pinczerka maja konkurencję..?;)
×
×
  • Create New...