Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Witaj Renatko na Reksiowym wątku!!!! Cieszę się bardzo że tu trafiłaś. ...:multi: Co do leków Reksia popytam i napiszę.....W każdym bądż razie poprawa jest zaskakująca. Prawie wcale nie kaszle,ale na lekach jest cały czas..
  2. Słoneczko widac jest rozpieszczane do granic możliwości..!:lol: Jeszcze chwila i to "państwo" bedą mieszkac u Słoneczka w ...najmniejszym pokoiku ...;)
  3. Domek stały baaardzo potrzebny...!!! Jagoda! a na swoich drzwiach umieść anons:... " kompleksowa naprawa piesków"...!
  4. Też mam duzy dywan do wzięcia. I bez zapachu stechlizny,bo lezy pod wiatą,na powietrzu.... Dziewczyny,wiem że nie można grymasić ale do budy najlepsza jest słoma owsiana!!. Jest [B]miękka [/B]a nawet ma jakieś inne dobre właściwości... / słyszałam o kąpielach z dodatkiem słomy owsianej.../ A czy w słomę schronisko zaopatruje sie samo czy to jest tez na wolontariackiej głowie???
  5. Mimi już jest kochana...tylko domek Jagody widać przepelniony... Zreszta czas pokaże co będzie dalej...
  6. Nie wiedziałam że maleńka ma swój wątek..? Witaj Sloneczko w......kocim raju!!!:multi: Prawdziwa z niej szczęściara!!!
  7. Mała kosmacizna ..cud urody...!!!
  8. Bezdomne maleństwo.... Gdzie miłosnicy mikrusów..!!?
  9. [quote name='BUDRYSEK']Jaki On piękny i szczęśliwy!!!!!!!![/quote] Każdy w milości pieknieje.....;););)
  10. Mimi...śliczne imię.....!!:lol: A tak wogóle..to brak słów....! :loveu::loveu::loveu:
  11. W sumie strasznie smutne to targowanie....a dla Pati sytuacja pewnie żenujaca....! A nas ,Cioteczek tak mało na wątku...? Sama nie wiem jak to rozwiazać...
  12. Deścik pewnie będzie teraz potrzebowal preparatow wzmacniajacych stawy w pozostałych łapkach...!? Chyba że juz takie dostaje...? A jesli nie,to Mureczko zapytaj weta. co by Deścikowi sie przydało..?
  13. Jagoda..! i co z malutką.....? Jest juz Twoja "tymczasowo"...???
  14. Bureczka-przylepa szuka domu...!!!!
  15. Zaintrygowała mnie ta malutka z podpisu Ziutki ,bo mam podobne cudo.. Zreszta tez z dogo! I od marca malutka nie ma domu...:shake: Wierzyć sie nie chce..!!!
  16. Troche głupio sie tak z Pati targowac,bo powie.."nie"...i jestesmy na lodzie.. Na szczęście zanosi się na to że Koszałek będzie psem bezproblemowym.. Wychowany w domu,stateczny,zrównowazony.. Żaden wariat...latający po plotach i urządzający demolando w domu i ogrodzie... Więc może Pati spojrzy na sierotę Koszałka życzliwszym okiem....
  17. Kto Cie dojrzy..kruszyno?
  18. małamała..... cóz powiedziec.....?? pobeczalam sie i tyle....
  19. Czyli przez tą nieludzka biurokrację,Koszałek traci szanse na dach nad głową..???? To bez sensu !!!
  20. [quote name='Hund']Jestem Szarik dzisiaj pierwszy raz ;) wysyŁam wŁaśnie bazarkowe Pw. Mam ciężki okres , masę problemów i zaŁatwień, pracuję po 10 godzin dziennie Myszak mi umarŁ wykrwawiŁ się , zastrzyki nie pomogŁy :( ach szkoda gadać .[/quote] Tak czułam,że cos jest nie tak...!!! Ola...bardzo Ci współczuję.... bardzo.......!!!!
  21. małamała..daj sie nam nacieszyć szczęściem Kubiszona???? Nawet jakbys miala na niego narzekać...:evil_lol: I tak wiemy że trafił do psiego raju..! Co z jego pęcherzem? A stawy? Te skoki do lóżka to nie są zbyt forsowne dla niego?
  22. Dziewczyny....a co sie dzieje z Hund ?????:placz: Strasznie jej brakuje na wątkach...i wogole...!!!
  23. Jasiu! ...Hund Cię opuściła,ale my pamietamy...;)
×
×
  • Create New...