Tak..tak..prosimy o zdjęcia wykąpanego Kubusia no i Psotki..oczywiście...!!!
Też widziałam że z Kubusia sypia sie włosy,ale nie chciałam zaraz na początku znajomości dręczyć go czesaniem...
Ale zdaje sie,że przy lecznicy był psi fryzjer..?!
To byl problem dla niego ,wyczesać bezpańskiego psa...????