-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Misia vel. Novi szuka nowego domku!!_SochaczewJUŻ W DOMU
togaa replied to łolkiee's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21']Podnosimy cudeńko! :-)[/quote] Cioteczko...! Nie trzeba...sunieczka ma dom....!:lol: Ciekawe że takie poczochrańce tak szybko znajduja domy...????:razz: Mnie samą taki jeden urzekł...:cool3: -
Misia vel. Novi szuka nowego domku!!_SochaczewJUŻ W DOMU
togaa replied to łolkiee's topic in Już w nowym domu
Matko Kochana....wypisz,wymaluj mój Pepi...!!!! Ile maleńka może ważyć? To maciupeńki piesio??? -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj minęło 6 m-cy od kiedy PEPI jest nasz......!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Pół roku... wierzyc sie nie chce......!!! -
[quote name='Impresja']może spróbuj do codziennej karmy dodać ryż lub makaron z kurczakiem/indykiem i marchewką?[/quote] Całe lata tak gotowałam moim psom.. Efekt jest taki,że od roku są na suchym light, bo na domowym nabrały kg. że ho,ho i to wszystkie trzy. Ja miałam taki system gotowania: Do szybkowaru:kurczak lub udka /5-6/ + marchew. Po ugotowaniu mięso i marchew wyciągałam,do rosołu dolewałam wody i zasypywałam ryżem.Trzeba to troche wypraktykowac,ile czego w jakich proporcjach.Wychodził ryż na sypko.W miednicy mieszałam z ugotow.mięsem,marchwią.Robiłam porcje i...do zamrażarki. To naprawdę niewiele roboty.Kwestia wprawy... I też odradzam podtuczenia psa.! Bardzo ucierpieć na tym moga stawy ia i Twoja kieszeń. Dobra karma light kosztuje majatek!
-
Ulaa absolutnie sie z Toba zgadzam...! Sama byłam w takiej sytucji .Psia nędza,ktora "zamieszkała" zimą w lesie w pobliżu mojej uliczki miała do wyboru: schron albo pomoc w przetrwaniu w lesie. Wybralismy to drugie.Pies dostał budę,codzienne jedzonko,powoli się socjalizował. Po poł roku ten wpoł zdiczały,nieufny pies ogladał ze mną TV przyklejony do mojej nogi. Jeśli Koszałek nie jest prześladowany,ma opiekunkę,nie odchodzi dalej, to pozwolić mu tam pozostać do czasu znalezienia domu... Tak myśle..
-
Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!
togaa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='deer_1987']Ale dwa szczesliwe jamniki![/quote] W dodatku widać że "państwo" równie szczęśliwi......!!!:lol: Powalająca fotorelacja.......:loveu: /a tyle żeśmy się namartwiły o wrednego,dożartego jamniora.../ -
staruszek LISEK - ma dom - dziękuję wszystkim,którzy mu pomagali
togaa replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Całkiem już tu cicho............:-( Co z Liskiem..? -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Bureczko - szaro bura..... Pamietamy o Tobie... -
Tyle sie na początku tego wątku działo...a dzisiaj pusto,nikt nie zaglada...:-( A przecież na przekór wszystkim Mopek żyje.......!!!! Dzisiaj mi głupio,że dopuszczałam do siebie myśl o jego eutanazji.... Dlatego gorliwie proszę o wspomożenie Mopka! Skoro dane mu było drugie życie....pomozmy tym ,którzy zaprosili go do swego domu, otoczyli miłością,opieką i zrozumieniem....!!!!!!
-
Widziałam go dzisiaj... Zajrzałam do jego pokoiku...zwiniety w kłębuszek spał w swoim pudełeczku..nawet nie usłyszal że drzwi otwieram...... Gdyby sie obudził,pewnie na swoich patyczkowatych łapeczkach,chwiejnym kroczkiem podreptałby na polko...szybkie si...i natychmiast powrót do domu,ze szczekaniem oczywiście... Rytuał jest taki,że po każdym powrocie Reksiulek dostaje smakołyk... Takie to dla niego ważne,że już nie chce dreptać po ogrodku wiecej niż to konieczne i "pędem" wraca po nagrodę... Reksinka - starowinka...
-
Maleńka,śliczna bieda schroniskowa szuka domuuuuuu......:placz:
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj tam mało było w schronie cioteczek spacerowych,że nie wiem czy Kacperek sie załapał...??:-( -
No to my sobie poleżymy z gazetą na kanapie...:razz:
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
I w Beskidzie Slaskim dzisiaj wytrzymało bez deszczu... Jak by sie Bureczce w górach podobało...?