Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Coraz mniej osób ty zagląda,a przecież pomoc wciąż potrzebna Mobikowi....
  2. No właśnie....!!! No i chętnie sama " zeszłabym na psy"... pani Ani...;)
  3. Reksiulkowi lepiej..! Jutro go będę widziała,to zrelacjonuję...
  4. Oby tylko się nam Grubolek od biegania nia spocił...;)
  5. Allegro jest kapitalne....! Widac całą urodę Bureczki i przytulaśność...! Tylko trzymać kciuki by dobrzy ludzie ją wypatrzyli...
  6. Czyli Mija ma wypisane szczęście na.......głowie:razz:!? Kochana maleńka...! No i zdaje się że ma fajny charakter,bo nie slyszałam skarg by ktos z domowników odniósł jakieś rany drapano-szarpane...???:evil_lol:
  7. Powtarzam za Renatką: wątek sunieczek;http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122138
  8. Renatko! znalazłam Twoje biedy.......!!! Ale sie u Ciebie dzieje..!!!???? Życie do góry nogami....???
  9. togaa

    taniec z psem

    Szkoda że tego wątku nie czyta Kuba Wojewodzki...:evil_lol: Jako juror w TYN-owskim "mam talent" niepotrzebnie negatywnie wczoraj ocenił wystepy dziewczyny z borderkiem. Swoja ocenę tłumaczył"zbyt wielka miłościa do psów.." i wyglądało na to że sądził iż nauczenie psa "sztuczek" to katorżnicza tresura i wogóle gehenna dla psa....:razz: Gdyby wiedział ile psy maja radości z takiej pracy z człowiekiem,pewnie zmieniłby zdanie? I że to nuda jest dla psa zabójcza...!!!! Ale kto mu to powie????
  10. Szpicowata Bureczka warta pokochania!!!
  11. [quote name='BUDRYSEK']a ja widze twarz(?!):crazyeye:[/quote] Własnie,właśnie.....ja też widzę twarz,albo mordkę....taka psią raczej.Jak z kreskówki Reksia.?:razz: Ale jest tez coś jakby końska podkowa????;) Ech... Gdyby Mija była jednobarwna,nie byłoby problemów ..! Zaraz pooglądam moje burasy,czy tez coś maja na głowie????;)
  12. No jest...jakby aureola...???;) Takie to noszą święci...,ale majac przed oczami demolando jakie Mija robi w domu, to to aureola pewnie nie jest???:evil_lol:
  13. No właśnie....????? Biadactwo,ginie w tłumie nieszczęśników takich jak on...
  14. Matko jedyna...Renatko!!! To jakiś horror z tym Krężlem..!!!!????? Ja mam taki link: http://www.patyk.cad.pl/krezel to chyba o to chodzi..??? Zdjecia sa tak drastyczne,że nie sposób je oglądać!!!!!! Nie wiem co powiedziec...???Brak słów... Jak ochłoniesz,pewnie sunieczkom założysz wątki.....!Czekamy....
  15. Mija..a ja wiem kto ma piękne,nowiutkie parkiety i wogóle...ślicznie mieszka..:lol: Czy tylko ja mam miec podłogi zdrate do zywego,kłaki nawet w lodowce i niespodzianki w wannie...?????!!!:evil_lol:
  16. Jak taka malizna przetrzyma w budzie zimę...?:-(
  17. Mija...nocny Marek..!!!!:razz: Sliczna jest...drobniusia....!!! Peate...szykuje sie w Zywcu 19 i 26 pażdż. bazarek na nasz schron.! Ciekawe z czym tym razem wrócisz do b-b...????:evil_lol:
  18. A jaki wyczesany i wygłaskany.....:lol::lol:..!!!! Sierść błyszcząca taka...!!!! Super..:multi:..! W lecznicy futerko miał matowe,posklejane.Włosy si ę z niego sypały...... Ech...żeby wszystkie adpocje miały takie zakończenie...
  19. [quote name='mamucik1']Co do kocurka, to nie mam takich dobrych wieści :shake: Od wczorajszego wieczoru nie wyszedł z kącika, jedzenia i wody nie tknął [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] nawet qoopkę zrobił chyba pod siebie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] Jutro zawiozę go na kastrację i chyba trzeba go wypuścić z powrotem.[/quote] Też tak mysle... Może lepiej wspomóc pania dokarmiajacą koty...?
  20. Jakies wrażliwe ma to gardziołko - senior Kubiszon....? No to sie nasza kochana małamała najeżdziła z Kubą do wet. ......!
  21. Tak sie teraz małej przyglądam na ostatnich zdjęciach i tyle piszecie o jej jedwabistej sierści i ....jestem pewna że Bureczka ma w sobie dużo genów[B] szpica wilczego [/B]...!!!!!!! Naprawdę! Te jasne znaczenia naokoło oczu i na kufie,stojace uszy,piekna szata,imponujący ogon....to wszystko po szpicowatym przodku... Mam takiego gada więc wiem co pisze...! No i charakter.... Te szpice sa bardzo powściągliwe w okazywaniu uczuć.Z dystansem do obcych. Ale dla domowników są to najkochańsze psy na świecie...Zero agresji.... Jak tylko Bureczkę zobaczyłam..coś mnie tknęło! To naprawde pies- marzenie !
  22. Ula! mam nadzieje że udało ci sie spotkać z paniami i na własne oczy widziałas do jakiego domku trafił....?? Tak to wszystko szybko się potoczyło...!!!
  23. Dzisiaj sie nie dowiemy.... Ula w W-wie z biglem......Oby domek bigla okazal sie tym wymarzonym...!
  24. Zaglądamy...zagladamy...! To miód na serce ogladać szczęśliwego kota !!!!!!
  25. Czy przeżyje tą zimę...???? Staruszki marzną podwójnie!!!!:-(
×
×
  • Create New...